İşini Hakkı İle Yapan Kazanır!

 İşini Hakkı İle Yapan Kazanır!

farkli-olBu zamana kadar tanıştığım insanların bir çoğu işletme yada bilgisayar programcılığı mezunu. Fakat neredeyse tamamı işsiz diyebilirim. Oysa ki benim uzaktan yakından hiç alakam olmadığı bu iki meslekten kazancım onlara göre çok daha fazla.

Her zaman arkasında durup savunduğum bir görüş var. Bu sözü atalarımızda söylemiş zamanında. “Çöpçü dahi olsan işini severek ve hakkı ile yapmalısın.” Severek yapmadığınız bir işten sadece geçinebilirsiniz. Fakat işinize bağlı bir şekilde çalışıyorsanız emin olun hedeflerinize ulaşırsınız. Eskidenmiş o devlet memuru ol hayatını kurtar sözleri. Artık bişeyler üretmenin vakti.

Yıllarca okul hayatınız oldu ve üniversite mezunusunuz. En fazla alacağınız maaş 2500 TL ki şuan bir çok üniversite mezunu asgari ücretle çalışıyor. Bu para ile ev kirası, elektirik, su, mutfak masrafı ve beklenmedik aniden karşınıza çıkan masraflar ile ne kadar rahat yaşanabilir? Eğer gözüme kestirdiğim bir eşyayı ben alamıyorsam yada alırken düşünüyorsam bu kadar yıl çalışmanın emeği nerede diye sorduğunuz oluyor mu kendinize?

Bu devirde rahat bir yaşam sürmek istiyorsanız mutlaka bir üretkenlikte bulunup riskler almalısınız. Hayır gerek yok bu yaşantım bana iyi diyorsanız lütfen sitemizin adresini unutun ve sessizce terkedin. kazancteknikleri.net ailesi olarak amacımız girişimci ve nitelikli kişileri bir araya toplamaktır.

Girişimlere ve özellikle internet girişimlerine önem veren bir aile olarak tüm girişimci arkadaşların arkasındayız. Umarım faydalı bir yazı olmuştur yorumlarınızı bizden esirgemeyin. Bol kazançlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.