Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Affiliate Marketing Satış Ortaklığı ile Ayda 10Bin TL Hayal Değil

Satış Ortaklığı ile Ayda 10Bin TL Hayal Değil

Satış Ortaklığı

Birçok kişi gibi sizlere de bu miktarda para kazanmak hayal gelebilir. Ancak hayal değil gerçeğin kendisidir. Son günlerde Affiliate Marketing Türkiye’de gitgide büyüyen bir sektör haline gelmiştir. Bu sayede bu parayı kolayca kazanabilirsiniz. Firmaların ürünleri satarak bunların gelirlerine ortak olabilirsiniz. Burada size ekstra güç sağlayacak yardımcı Google olacaktır. Her geçen gün internet üzerinden alışveriş büyük ölçüde artmıştır. Çünkü internette satılan ürünler normale göre daha ucuza gelmektedir. Bunun için kullanıcılar internet üzerinden alışveriş yapmaya özenmekteler bankaların sanal kart uygulaması çıkarmasıyla ve kapıda ödeme seçenekleriyle hızlı bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Alışveriş çılgınlığı gitgide büyümekte ve aynı zamanda işsiz olan insanlara yeni iş imkanı açmaktadır. Böylelikle kolayca para kazanmak isterseniz, işsizseniz veya ekstra para kazanmak istiyorsanız hemen başlamalısınız.

Ürünleri satarken neredeyse yarı yarıya (%50) komisyon alabilirsiniz. Örnek verecek olursak; ürün satan bir firmanın ürününü satarak ve sattığımız ürün başından komisyon alabiliriz. Bu komisyon 100 TL’ye sattığımız bir üründen 50 TL kazanabiliriz. Bunu göstermektedir. Bazen 100 TL gibi bir fiyata satılan üründe, 50 TL değil de 40 veya 30 TL kazanabiliriz. Bu da küçümsenecek bir para değildir.

Affiliate Marketing ile para kazanmak gerçekten çok kolaydır. Sizlerin tek ihtiyacı bilgisayar ve internettir. İnternet bağlantısı olan bir yerden bağlanarak her yerde her saatte bu işi yapabilirsiniz. Zaman ve yer sıkıntısı olmadan çalışmanız mümkündür. Evinizden de bu işlemi sürekli olarak yapabilirsiniz. Sizin buradaki göreviniz köprü olmaktır. Yani, satıcı ile alıcı arasında bir bağ oluşturacaksınız. Köprü vazifesi görecek ve ürünü satacaksınız. Aranma hacmi oranıyla %95’lik bir orana sahip olan Google sayesinde çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Google’nin bu işte kuşkusuz büyük etkisi olacaktır. Ayrıca burada büyük bir avantaj sizinle geliyor. Siz müşterinin ayağına gitmeyecek evinizde oturacaksınız. Müşteri sizin ayağınıza gelecek ve sizinle iletişime geçecektir. Ürün satmak için web sitenizin olması büyük avantaj sağlayacaktır. Sizlere şimdi web sitesinin önemini anlatalım.

 

Ürün Satışında Web Sitesinin Önemi
Web siteleri ürünün tanıtmak için ve ürün hakkında yeterli bilginin olacağı yer olacaktır. Bunun için sürekli tek tek her müşteriye ürünü açıklamak zorunda kalacaksınız. Ancak Web sitenizde tek seferde ürünü açıkladığınızda kullanıcılar buradan ürün hakkında bilgi edinerek sizlere ulaşacaktır. Bunun için site sizin açınızdan hem ürünü çok satmanızda hem de bilgi verici olmasıyla sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

Sitelerinizi yaparken güzel Seo’ya uyumlu şekilde tasarlamanız arama motorlarında ön planda olmasını sağlayacaktır. Buna gereken önemi vermeniz gerekiyor.

 

GooMass Yazarlarının Açıklamaları

goomass
goomass

            GooMass yazarları internet üzerinden para kazanmayı hem uyguluyorlar hem de bunun nasıl yapılacağını eğitim seti halinde anlatıyorlar. GooMass Eğitim Seti bu konuda çok işinize yarayacaktır. Yazarların açıklamış oldukları bu yöntem ve teknikleri kazanacağınız yöntemlerden oluşmaktadır. Hürriyet gazetesinin resmi web sitesinde yer alan bu konu “Para kazan,kazandır” sloganıyla ürünün açıklaması yapılmıştır. Bu ürünün gerçek olduğunu ve gerçekten para kazandırdığını sosyal medyada bir forsu olan Hürriyet’te yayınlanmasıyla anlayabilmeniz mümkündür. Evde oturarak bilgisayar başında günde birkaç saatinizi ayırarak büyük miktarlarda para kazanabilirsiniz. GooMass yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre internetten para kazanma yoluyla işsizlik bir nevi azalacaktır. İşsiz olanlar için büyük oranda yardımcı olacak bu gelir kapısı ayrıca ek gelir isteyenlerin de imdadına yetişecek bir projedir. Affiliate Marketing diye adlandırılan satış ortaklığı sizlerin kolay yoldan ve yorulmadan para kazanacağınız bir projedir.

Bu işe başlayanların genelde geçim sıkıntısı çeken ve bu işle geçimin sağlamak isteyen;

–         Üniversite öğrencileri

–         Eşinden ayrılmış ev hanımları

–         Kredi çeken ve bu borcunu ödeyemeyen kişiler

–         Mezun olmuş üniversite öğrenciler geçimlerini sağlamak  bu yola başvurmuşlardır.

Bu işe başlamak için ufak tefek harcamalarınız olacaktır. Bunlar internet sitesi kurma    (20-30 TL), bazı ağlara katılma (15-20 TL) gibi ücretler ödemeniz gerekecektir. Bununla Google’de kısa sürede yükselişe geçerek kısa yoldan para kazanabileceksiniz. İnternet sitesinin ürün satmanızda ne derece önemli olduğunu sizlere söylemiştik. Onun için bu duruma önem vermeniz gerekiyor. Siteniz çünkü para kazanacağınız ilk noktayı oluşturuyor. Burada tanıtacağınız ürünler alıcıların okumasına, karşılaşmasına katkıda bulunacaktır. Sitedeki ürünlerin iyi tanıtılması gereklidir. Çünkü buradaki ürünlerin ne kadar iyi anlatılması o kadar ürün satışını sağlayacaktır. Bu iş diğer işlerden oldukça farklı bir alanı oluşturmaktadır. İnternetten birçok yolla para kazanılabilir. Bunun için dosya upload (yükleme), domain( isim alma), blog sitelerinde yorum yapma gibi yerlerde para kazanabilirsiniz. Ancak bu sitelerde kazandığınız paralarla ancak küçük miktarlarla yetinirsiniz. Bu işlerle ancak günlük cep harçlığınızı çıkarırsınız. Bu paralarla ev geçindirmeniz zor olacaktır. Ancak büyük paralar kazanmak istiyorsanız yapacağınız iş bellidir. Affiliate Marketing işine girerek ayda ciddi paralar kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı işine başlayınca ne kadar kolay bir iş olduğunu sizlerde göreceksiniz.

 

Bu İşin  Kazandırmayacağına Düşünenler Neden Böyle Düşünüyor?

goomass eğitim kiti
goomass eğitim kiti

Bu iş hakkında bilgi sahibi olmadan ortalıkta boş konuşan insan kesimi maalesef çok bulunuyor. Genellikle borsaya girmiş ve büyük para kazanmış birkaç kişiyi örnek göstererek internetten para kazanmanın yalan olduğunu ve bu işlerin bir getirisi olmadığını, palavra olduğunu söyler dururlar. Çünkü işin nasıl olduğunu, nasıl işlediğini, nasıl para kazanılacağını bilmez ve böyle boş bir şekilde ancak konuşurlar. Bu işin asıl amacını ve nasıl olduğunu okuyarak öğrenmeniz mümkündür. Bu boş konuşan insanların sözüne itibar etmeyiniz. Emin olunuz ki dediklerimiz yolları izleyerek bu kişilere nasıl para kazandığınızı göstererek onları utandıracaksınız. Hatta size şunu söyleyelim ilk başta buna inanmayacaklar ve sizin yalan söylediğinizi söyleyecekler. Ancak işin aslını öğrenince hepsi şok olacak hatta ve hatta bu işi kendileri de yapmak isteyecektir. Birçok insan bu sağdan soldan aldığı duyumlarla bu işten uzak durmaktadır. Böylelikle bu ortamda işini bilen sayılı bir kesime kalmakta buradaki paranın büyük bir çoğunluğu bu kesim kazanmaktadır. 5 ayda 37.000 TL paradan bahsediyoruz. Aya göre hesaplarsak aylık 7,400 TL paraya denk geliyor. Ayda bu parayı kazanan kaç kişi vardır Türkiye şartlarında sizce?

Evet yüz bin kişiden beklide bu parayı kazanan 1 kişi çıkacaktır. Bunun için bu kişilerden biride siz olabilirsiniz. Aylık 7.400 TL ile en lüks dairelerde kalır, en kral arabaya biner ve en konforlu şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Çünkü günümüz Türkiye şartlarında 1.500 TL’ye iş bulan bir işçi bu paraya sevinerek çok sıkı bir şekilde çalışıyor. Beklide saatlerce güneşin altında kalarak ter döküyor. Ya da sabah 7’den akşam 8’e kadar kişiler görüyorsunuz. Sorun bunlara aylık gelirlerinin 2.000 TL’den fazla olmadığını göreceksiniz. Ama sizin yapacağınız iş asla böyle değil bunun üzerine basarak söylüyoruz. Oturduğunuz yerden yada ofisinizden istediğiniz saatte işinizi yapabilirsiniz. Büyük ölçüde kazanacaksınız. Ancak her gün düzenli olarak 1-2 saatinizi yoğun bir şekilde bu işe ayırmanız gerekecek. Bu kadar para içinde 1-2 saatlik çalışmayı çok görmemeniz gerekiyor. Herkese iyi kazançlar dileriz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...