Friv Oyun ile 2 Kişilik Ateş ve Su Oyunu

 Friv Oyun ile 2 Kişilik Ateş ve Su Oyunu

friv-oyunİnternete bir bakınca 2 kişilik oyunlar bulmak bir hayli zor. Ancak daha zor olan bir şey var. O da kaliteli, güzel ve çalışan bir 2 kişilik oyun bulmak. Bu konuda aslında endişelenmenize gerek yok çünkü bu aralar çok güzel bir oyun ve birde bu oyunu çok güzel yayınlayan siteler var. Şuan için size tavsiye edebileceğim en güzel iki kişik ateş ve su oyunu olurdu. Bir birine iki zıt karakter ile ne kadar eğleneceğinizi tahmin bile edemezsiniz. Eğer kız sanız Su’yu erkek iseniz Ateş’i alabilirsiniz. Oyunu oynadıkça anlayacaksınız biri olmadan diğeri hiçbir şey yapamaz. Adeta siyam ikizi gibi bir birinize bağlısınız.

Biriniz taşın üstüne gelip size yol açacak, diğerinizde onun için bir şey yaparak yol açacaksınız ve burada önemli olan Su iseniz Ateş’e değmemek, Ateş iseniz Su’ya değmemek. Zira bunu yaparsanız oyun direkt olarak aleyhinize sonlanıverir. Siz ne olduğunu bile anlayamazsınız. Şimdi bu oyunu oynayabileceğimiz kaliteli bir siteye gelirsek Friv Oyun. Biz sizin için en iyisidir. Sıkıcı reklamlara tabi tutulmadan sadece oyunu açıp, birkaç saniye bekleyerek Ateş ve Su Oyununa kavuşabilirsiniz. Tek kişi bir şey yapamazsanız. Bu yüzden oynayacaksanız kesinlikle yanınızda biri olsun.

Böylesine güzel bir oyunu daha önce hiç oynamadıysanız ya da oynama imkanınız varken oynamıyorsanız büyük aptallık ediyorsunuz. Bir an önce sitemize gelin, oyunu çalıştırın ve oyunun eşsiz zevkine varın.

1 Comment

  • çok teşekkürler. friv oyunu biz de severek takip ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.