Otelleri Tanıtarak Para Kazanın

 Otelleri Tanıtarak Para Kazanın

Otel Tanıtımı Yap Para Kazan!

Evet başlıkta okuduğunuz gibi tamamen otel tanıtarak para kazanmak mümkün. Bu işten para kazanmak için bir web sitesine ihtiyacınız var.

Yapacağınız ve geliştireceğiniz ticari mantık tamamen sizin ticari zekanıza bağlıdır. Dilerseniz sitenize reklam alabilir reklamlara tıklama başına kazanırsınız. Dilerseniz yönlendirdiğiniz müşteri başına %25 ile %45 arasında komisyon kazanabilirsiniz. Tabi ki bu işlemlerin yanı sıra sitenize bir taksi çağır butonu koyabilir anlaşmalı taksilere yönlendirebilirsiniz.

Yani ziyaretçisi olan bir siteden ayda 5 lirada kazanabilirsiniz 5 bin lirada. Bu iş tamamen sizin ticari zekanıza ve geliştireceğiniz işlemlere bağlıdır. Bazen hiç tutmaz dediğimiz projeler hayata geçirildiğinde beklenenden çok daha fazla para kazandırıyor. Yaptığınız işi severek yaptığınızda çok daha iyi kazançlar elde edersiniz.

Geçen hafta ekibimizden bir arkadaş bu projeyi geliştirdi. Ve yavaş yavaş tüm tatil bölgeleri hakkında yazı yazmaya başladı. Örnek site; Fethiye Otelleri Bildiğiniz gibi yaz aylarında internetten ürün satışları zayıflamaya başlıyor. İnternetten para kazanan kişilerin mutlaka yaza yönelik bir planları da vardır. Bu şekilde tatil yada turizm sektöründen normal hayatta da olduğu gibi 3 ayda bütün kış kazanacağınız parayı kazanmak mümkün. Yeter ki elinizdeki fırsatları iyi değerlendirin. Aşağıda örnek siteye ait fotoğraf mevcuttur.

fethiye-otelleri-1

Web sitenize haftada 3-5 yazı yazarak sitenizi güncel tutabilirsiniz. Bu güncellik size Google arama motoru sıralamalarında + puan kazandıracaktır. Bunun dışında SEO yani Türkçe açılımı ile arama motoru optimizasyonu yaparak hedeflediğiniz kelimelerde ilk sırada çıkmanız mümkündür.

Bir çok otel sahibi web site, seo vs. konulardan anlamadığı için otellerinin sitelerini Google Adwords reklamcılığı kullanarak reklam veriyor. Yıllık ortalama 5 bin lira bütçe ayırıyorlar bu iş için. Fakat bahsettiğim projeyi yapıp oteller ile anlaşarak daha yüksek komisyonlar kazanmanız mümkündür.

Sizde hemen bir girişim yaparak para kazanmaya başlayın. Web site ve Google sıralamaları hakkında bilgi sahibi değilseniz ekibimiz ile iletişim sayfamızdan bölümünden iletişim sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.