Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Girişimcilik İnternetten Ürün Satarak Para Kazanmak

İnternetten Ürün Satarak Para Kazanmak

İnternetten Ürün Satarak Para Kazanın

internetten-urun-satarak-para-kazanmaİnternet üzerinden ürün satarak her ay ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Satacağınız ürünün hedef kitlesine bağlı olarak çok güzel paralar kazanmak mümkündür. İnternetten ürün satarak para kazanmaya başlamak için yazının devamını okumalısınız.

Öncelikle internetten satmayı düşündüğünüz ürün en önemli noktadır. Ürünü bulduktan sonra güzel bir web siteye ve reklam aracına ihtiyacınız var. Uzun süredir Facebook üzerinden sağ taraf reklam alanındaki reklamlar sizinde dikkatinizi çekmiştir. Genelde 29 liraya saat satanlar mevcut. Bu saat fiyatları toplu alımlarda ortalama 5 liradır.  İhtiyacınız olan sermaye bir web sitesi ve reklam ödemeleridir.

Eğer web tasarımdan biraz anlıyorsanız satış sayfanızı kendiniz düzenleyebilirsiniz. Eğer satış sayfası yapma konusunda bir bilgi sahibi değilseseniz iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir site ve reklam konusunda yardım alabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünün size geliş fiyatı gayet uygun olmadır. Yada dışarıda bulamayacakları bir ürün satmak size çok daha fazla para kazandıracaktır.

internetten-urun-satarak-para-kazanma-2Müşteri kitlenizin markete gittiğinde orada göremeyeceği bir ürün satmanız gerekmektedir. Bu sayede müşterinin alternatifleri bulunmayacaktır. Örneğin; Ürününüz bayanlara yönelik bir selülit kremi olabilir. Bu kremi satabilmeniz için hedef kitlenizin 30 yaş üzerindeki bayanlar olması gerekmektedir. Doğrudan bu hedef kitleye tanıtım yaptığınızda çok daha iyi performans alırsınız. Tabi ki atlamamamız gereken bir nokta da satış sayfasıdır. Satış sayfası müşteriyi korkutmadan güven vermelidir.

Yukarıda bahsettiğimiz sistem tek ürün satışı içindir. Birde e-ticaret versiyonu satış yapabilirsiniz. E-ticaret versiyonunda dilediğiniz ürünü kategorilendirilmiş şekilde tanıtıp pazarlayabilirsiniz. Tabi ki e-ticaret sistemi biraz daha sermaye gerekmektedir. Her üründen elinizde numune de olsa tutmanız gerekmektedir. Depo ve benzeri masrafları oldukça fazladır. Bu yüzden size ilk etapta tek ürün satışına yönelerek başlamanızı tavsiye ederim.

Sizde hemen bir ürün seçerek internetten satış yapmaya başlayabilirsiniz. Web site ve reklam konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...