İnternetten Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak

 İnternetten Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak

Satış Ortaklığı Günümüzün En Kazançlı Sektörü

satis-ortakligiİnternet üzerinden satış ortaklığı yaparak para kazanma sistemi son 4 yılın internetten en çok para kazandıran işidir. Yaklaşık 6. yılıma girdiğim işte övünmek gibi olmayacaksa sektörün en iyi isimlerinden biriyim. Tabi ki ustalarımız var fakat her şey kendini geliştirmek ile alakalıdır.

Satış ortaklığı yaparak internet üzerinden satılan ürünlerde yaptığınız satış başına komisyon kazanırsınız. Kimse ile muhattap olmadan konuşmadan bile 1 gün içerisinde 368 tane ürün sattığımı bilirim. O yüzden hiç göz korkutacak bir iş değildir. Neredeyse 2 yılı aşkın süredir kazancteknikleri.net sitemizde yazılar yazıyorum. Sürekli takip eden arkadaşlar var. Teşekkür ediyorum bu arada o arkadaşlara. Bir çok ilden bu işi yaparak para kazanmaya başlayan dostlarımız oluştu.

Bu sektörün ilerlemesi hepimizin faydasınadır. Kimse kimsenin kazancını kısıtlamaz. Kim daha iyi pazarlama yaparsa site üzerinden yada reklam ağları ile en çok satışı o yapar tabi ki. Bazen sorular geliyor bu kadar çok para kazandıran bir işi neden yayıyorsunuz diye. Biz bu sektörde kocaman bir pastanın sadece ufak bir dilimi oluyoruz. Herkes hakettiği payı almaya devam ediyor.

Bundan 1 yıl önce bana bu işi öğreten ustamın yani Kadir bey‘in yeni bir eğitim seti çıktı piyasaya. Ve bu işe girmek isteyen herkese Orkaplus eğitim setini tavsiye ettim ve alan kişilerin %99 u şuanda bu işten hatırı sayılır paralar kazanıyor. Yapmanız gereken aslında eğitimdeki aşamaları tek tek uygulamak. Bu işi yapmanız için teknik konularda bilgi sahibi olmanız yada bir kodlama dili bilmek zorunda değilsiniz. Bu işi standart bilgisayar kullanıcıları yapabilir. Bu işi yapmak o kadar kolay ki bir Facebook hesabı açmak kadar kolay. Evet şaka değil sadece işin püf noktalarını bilmelisiniz onlarda zaten eğitimde verilmektedir.
internetten-para-kazanmak

Sadece günde 1 saat bu iş ile ilgilenerek 1 hafta içinde bu işten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hayatta önünüze gelen mantıklı bütün fırsatları değerlendirin. Sonunda üzülen siz olmayın. Ben bu işe başladığımda ilk 15 günlük kazancım 760 TL civarındaydı. Ve ilk param elime geçtiği gün normal çalışmakta olduğum işi bıraktım ve hayatımı tamamen bu işe yönelttim. Şuanda bütün kazancım internet sayesinde. İyi ki bu işi görebilmişim diyorum şimdi. Umarım sizin ufkunuzu da açmaya bir nebze faydamız olmuştur bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.