İnternette Takip Edilmeden Nasıl Dolaşılır?

 İnternette Takip Edilmeden Nasıl Dolaşılır?

İnternette Gizli Gezinin!

internette-gizli-dolasmaEvet bir çok arkadaşın merak ettiği bir konu hakkında bu yazıyı yazma gereği duyduk. Son gündem olaylarından sonra internet kullanıcıları ceza yemekten korkuyor ve takip edilmek istemiyor.

Aslında kullanıcılar tamamen haklı. Sizde internette güvenle dolaşmak için VPN kullanmalısınız. Yani açılımı “virtual private network” bu program sizin bilgisayarınıza sanal  bir ağ bağlantısı oluşturarak istediğiniz ip adresinden yani başka bir ülkede ki bilgisayardan giriş yapıyormuş gibi göstermektedir. Programdan yüzlerce piyasada bulmanız mümkün fakat ücretsiz olarak dağıtılan programların bir çoğunun içerisinde trojan virüsü konulmaktadır. Yani sizin bütün bilgilerinizi çeken bir virüs türüdür. Klavyenizden boşluk tuşuna dahi bassanız sizin verilerinizi alarak belirli saatlerde programın içine virüsü koyan kişiye gönderir.

Bu yüzden piyasada dolaşan ücretsiz VPN leri kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Aylık 11 $ dan başlayan fiyatlarla son derece hızlı ve güvenilir VPN kiralayan bu işin ehli şirketler bulunmaktadır. Tabi ki ücretsiz VPN programlarının bir sorunu da yavaşlıktır. Virüs olmayan bir program buldunuz kullanıyorsunuz diyelim fakat yavaşlığı size kafayı yedirtebilir.

İnternette güvenli bir şekilde takip altına alınmadan gezinti yapmak istiyorsanız size tavsiye edebileceğim VPN programı Hide My Ass(Tıkla incele) isimli bir programdır. Kullanımı son derece kolay ve bu güvenilir yazılımı Apple marka telefonlarınıza da kurmanız mümkündür.

internette-takip-edilmeden-gezme-1

Yukarıda programdan bir ekran görüntüsü bulunmaktadır. Kırmızı renk tonunda yazdıklarımız bizim açıklamalarımızdır. Programın kullanımı oldukça basittir. Sizde internette gezerken takip altına girmemek istiyorsanız bu yazılımı kullanmanızı tavsiye ederiz. Hide My Ass resmi sitesine gitmek için buraya tıklayın. Umarım faydalı bil yazı olmuştur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.