Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Genel Evden Günde 100 TL Ek Gelir Yöntemleri

Evden Günde 100 TL Ek Gelir Yöntemleri

Evden Ek Gelir

Evden günde 2-3 saat çalışarak her gün 100 tl para kazanmak mümkün. Satış ortaklığı sistemi sayesinde her gün düzenli olarak çalışarak evden ek gelir kazanmak mümkün.

evden ek gelir
evden ek gelir

Satış ortaklığı sisteminde başkalarının ürünlerini pazarlayarak satış başına komisyon kazanabilirsiniz. Fakat bu işin pazarlaması alışa geldiğimiz yöntemlerden farklı. Ürünleri tanıtırken ve pazarlarken kimse ile yüz yüze yada telefonda yada skype gibi konuşma ağlarında muhattap olmak zorunda değilsiniz. Müşteri ile muhattap olmadan satışa aracı olarak komisyon kazanabilirsiniz.

İlk olarak satış ortaklığı platformuna kayıt olursunuz. Ardından yüzlerce ürünün arasında pazarlamak istediklerinizi seçip referans linki alırsınız. Bu linkler üzerinden yönlendireceğiniz kişilerin ürünü alması halinde satış başına komisyon kazanırsınız. Bu komisyon oranları ve net kazançlarını referans linkini alırken görebilirsiniz.

Gelelim ürünleri nerede nasıl tanıtıp para kazanacağınıza. Bu işin en önemli kısmıdır bu konu hakkında bilginiz yetersiz ise para kazanmanız mümkün değildir. Bu konuda eğer ufak bir bütçeniz var ise eğitim almanızı tavsiye ederim.

Örneğin; Bir basur tedavisi ürünü satmak istediğinizi düşünelim. Bu ürünü basur sorunu yaşayan kişilere satabilirsiniz. Standart kişilere bu ürünü tanıtmanız hiç bir anlam ifade etmez. Size boşa zaman yada reklam masrafı ettirmiş olur. Odaklı kişilere ulaşırsanız satış yapma oranınız çok daha fazladır.

Bu sağlık sorunu yaşayan kişinin Google arama motoruna yazacağı kelime “basur tedavisi, basur nasıl geçer” gibi kelimelerdir. Bu kelimelerde bir web site ile ilk sayfada olmanız halinde o ürünü rahatlıkla pazarlayabilir ve satabilirsiniz. Tabi ki sitede o ürünü nasıl tavsiye ettiğinizde son derece önemlidir.

İşte size bu konuda Orkaplus(Tıkla incele) eğitim setini incelemenizi tavsiye ederim. Eğitimde sıfırdan bir web site nasıl kurulacağına ve Google aramalarında nasıl üst sıralara çıkarılacağına kadar yazılı ve videolu eğitimler verilmektedir. Ayrıca eğitimin sahibi Kadir bey bu satış ortaklığı sektöründe en başta gelen isimlerdendir. Satış ortaklığı konusunda satış yazısı yazılır vs gibi aklınıza takılacak tüm sorulara bu eğitim rehber olacaktır.

Ayrıca bu eğitimdeki yapılacakları anlamak için herhangi bir yazılım diline ihtiyacınız olmayacak. Standart bir internet kullanıcısı Facebook hesap açmayı bilen bir kişi bile Orkaplus eğitimindeki yazıları ve videoları anlayabilir. Gözünüzü hiç korkutmanıza gerek yok. Şimdi karar sizin internette boşa zaman harcamaya devam mı edeceksiniz. Yoksa bir adım atarak satış ortaklığı işine başlayacak mısınız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...