Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Genel Evden Ek İş Kına Paketleme

Evden Ek İş Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi

Bir çok ev hanımı evden ek iş yapmanın yöntemlerini araştırıyor. Bu yöntemlerin için de kına paketleme işi de vardır. Kına paketleme şirketleri evinize talep ettiğiniz miktarda kına ve paketlerini gönderiyor. Tabi ki kına ve paketleri garantiye almak için ilk etapta sizden yollayacağı ürünler için belirli bir ücret istiyorlar. Bu konuda kesinlikle çok dikkat etmelisiniz bir çok vatandaşımız bu şekilde dolandırıldı.

evde kına paketleme işi
evde kına paketleme işi

Evde kına paketleme işi yaparak 1000 paketleme işine ortalama 20-30 lira arasında para veriyorlar. Eğer eliniz hızlı ise 12 saatte işi tamamlayabilirsiniz. Aslında uğraş gerektiren bir iş ama evden yapılıyor olması bir çok ev hanımı için avantajlı bir durumda. Kalabalık bir aileye sahipseniz evde vakit geçirirken yapılabilecek bir iştir. Yukarıda ki paragrafta bahsettiğim konuya kesinlikle dikkat edin. Bu şekilde bir çok vatandaşımız dolandırılmış. Siz parayı yollayın biz size kına ve paketleri yollayalım gibisinden konuşurlar siz ödemeyi yaptıktan sonra iki ihtimal kalır. Ya hiç kargo felan gelmez. Yada koca bir kutunun içinde 10 tane kına bulursunuz. Bu yüzden çalışacağınız kişileri kesinlikle tanımalısınız.

Evde kına paketleme işinden başka yapılabilecek bir iş hakkında bahsetmek istiyorum. İnternetten anket doldurarak para kazanma işi aslında internet kullanmayı bilen herkes bu işi yapabilir. 2011 senesinde ülkemizde yaygınlaşan anket doldur para kazan sistemi sayesinde bir çok ev hanımı, öğrenci ve işsiz kitle bu sistem sayesinde para kazanır duruma geldi.

Kısaca sistemin işleyişinden bahsedeyim. Büyük markalar otomobil yada her hangi bir çikolata markasını düşünün. Piyasaya yeni bir ürün çıkartmadan önce anket yaparak ürün hakkında halkın görüşlerini öğrenmek isterler. Bu sayede daha yüksek satış sayısına ulaşmayı hedeflerler. Bu yüzden büyük şirketler anket şirketlerine doldurulmasını istediği anketi verirler. Ve anket şirketleri kayıtlı kullanıcılara bu anketi mail yolu ile gönderir. Anketin uzunluğuna bağlı olarak kişilere ödeme yapılır. Ortalama 30 dakikalık bir anketten 20 liranın üstünde para kazanırsınız.

Bu kazandığınız paralar 15 günlük periyotlar halinde banka hesabınıza yatırılır. Fakat bu işin en önemli noktası güvenilir ve zamanında ödeme yapan anket şirketleri ile çalışmaktır. Size bu aşamada tavsiye edebileceğim ürün Anket Doldur Para Kazan(Tıkla incele) e-kitabıdır. Bu kitapta uzun araştırmalar sonucu bulunmuş 250 adet güvenilir ve zamanında ödeme yapan anket şirketi bulunmaktadır. Bunun dışında anket doldurarak para kazanma işine başlamanız için size resimli olarak aşama aşama rehberlik edecektir.

Günde ortalama 1 saat anket doldurarak her ay 1000 liranın üzerinde para kazanabilirsiniz. Yani kazanacağınız para tamamen sizin çalışma potansiyelinize bağlıdır. Başınızda patron yok işinizin patronu sizsiniz. Ne kadar çalışırsanız o kadar para kazanırsınız. Gelen anketlerin tamamını doldurma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Sadece doldurduğunuz anketlerden para kazanırsınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...