Otel Tanıtarak Para Kazanın Satış Ortaklığı

 Otel Tanıtarak Para Kazanın Satış Ortaklığı

Tatilcilerden Para Kazanın

Bildiğiniz gibi yaz sezonunda bir çok sektörde olduğu gibi web site sahiplerinin de kazançları düşüyor. Bu yüzden tüm internet alemi yaz sezonunda ya kışı bekliyor yada yaz sezonuna ayak uyduruyor.

otel satiş ortaklığı
otel satiş ortaklığı

Yapılan tüm rezervasyonlardan para kazanmak ister misiniz?

Bu yazıda sizlere otelleri tanıtarak nasıl para kazacağınızdan bahsedeceğim. Öncelikle bu tatil sektöründen para kazanmak istiyorsanız bir tatil sitesi yapmanız şart. Fakat bu site profesyonel bir site olmak zorunda değil. Yani Booking.com yada tatilbudur.com olarak düşünmeyin.

İlk olarak kafanızda bir konum belirleyin. Örneğin Fethiye bölgesindeki otelleri tanıtacağım bu konuda bilgim var gibi bir konu. Ardından bir web site kurun site kurdurtmak için yüksek rakamlar ödemeyin. Bu konuda bizimle iletişim sayfasından iletişim kurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sitenizde belirlediğiniz bölgedeki otelleri tek tek araştırarak resimli açıklamalar girin. Bu işlemi yaparken diğer sitelerden kopyala yapıştır yaparak sitenizi kopya bir siteye dönüştürmeyin. Temiz bir şekilde ilerlemeye bakın.

Google Dünya’nın en iyi arama motoru yapay bir zekaya sahiptir. Sizin diğer sitelerden kopyala yapıştır yöntemi kullandığınızı fark ederek sitenize ceza verme ihtimali oldukça yüksektir. Bu yüzden temiz şekilde çalışarak büyüyebilirsiniz.

Tabi ki iş siteyi açmak ve otelleri tanıtmakla bitmiyor. Sitenizin belirlediğiniz kelimelerde Google arama motorunda üst sıralarda çıkması gerekli. Örneğin sizin bölgeniz Fethiye ise “Fethiye otelleri” “Fethiye apartları” gibi kelimelerde üst sıralarda çıkmanız gerekiyor ki sitenize ziyaretçi girişi sağlansın. Google üst sıralarda çıkma işlemi arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılır. Ve biraz masraf etmenizi gerektirir. Hedef kelimelerinizde ilk sayfaya bakarsanız rakiplerinizin kim olduğunu görebilirsiniz. Bu konuda bizden destek alabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra oteller için satış ortaklığı sistemi vardır. Yani size her otel için bir link verilir. Örneğin; www.abctatil.com/ref=pinehotel-kazancteknikleri gibi her otel için size bir link verilir. Ve bu link üzerinden yapılan her rezervasyon işleminden para kazanmaya başlarsınız. Rezervasyonları anlık olarak size verilen panelden takip edebilirsiniz. Kazandığınız komisyonlar ayda 1 kez banka hesabınıza yatırılır.

İnsanlığın ilk zamanlarından beri yapılan işin ismi komisyonculuk ve ticarettir. Burada anlattığımız iş teknolojinin gelişmesi ile beraber komisyonculuk işinin internet dünyasına satış ortaklığı isminde aktarılmasıdır. Eğer sizinde kafanızda böyle bir iş planı varsa hayata geçirmek için uzman kadromuz ile iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.