İnternetten Emlakçılık Yaparak Para Kazanma Yolları

 İnternetten Emlakçılık Yaparak Para Kazanma Yolları

Emlak ile para kazanma yolları

emlak-para-kazanma-yollariGünümüzde yapılan emlakçılık tanıdık vasıtasıtalarıyladır. Tanıdık tanıdık kişiye götürür mantığını internet artık bozuyor.

Bulunduğunuz ilin kelimesinde örneğin; muğla emlak kelimesinde 1. sırada çıkmanız halinde günlük çok ciddi müşteri potansiyeline sahip olursunuz. Bir çok emlakçının aslında sitesi var fakat Google sıralamalarında üst sırada çıkmanın  değerini bilen çoktur.

Bu işi evden bile yapabilirsiniz bir emlakçılık belgesi alarak istediğiniz yerden bu işi yapabilirsiniz. Google sıralamalarında çıkmasanız bile Google’nin ücretli reklam ağı olan adwords’ü kullanarak istediğiniz kelimelerde en üstte olabilirsiniz. Fakat adwords reklam ağına sürekli reklam ödemesi yapmalısınız. Fakat SEO işleminde yapacağınız işlemler sayesinde reklama para vermeden para kazanabilirsiniz.

Bu yüzden eğer elinizde biraz sermayeniz varsa güzel bir web sitesi yaptırarak seo işlemi yaptırmanızı tavsiye ederim. Fakat ufak bir sermaye ile başlayacaksanız adwords reklam ağını kullanmanızı tavsiye ederim.

Emlak işinde her ay sadece 3 daire satışına aracı olsanız dahi ciddi kazançlar elde edersiniz. Bu yüzden bir süre sonra sitenize seo işlemleri yaptırmanızı tavsiye ederim. Bu işten çok güzel paralar kazanmanız için 3.000 TL civarında para ayırmanız gerekmektedir. Bu ödemeyi ayarlayıp bu işe başlamak istedikten sonra emin olun  escort Antalya ki kısa süre içinde para kazanmaya başlayacaksınız.

Web siteniz deki özelliklerde dikkat etmeniz gereken noktalar var. Örneğin kaliteli restoran sitelerini göz önünde bulundurun tasarımları genelde kırmızı renk tonuna yöneliktir. Bunun sebebi kırmızı insan beyninde açıklık hissi yaratmaktadır. Şans oyunları sitelerinin tasarımları da genel olarak yeşil renktedir.

İşte bu özellikler gibi dikkat etmeniz gereken noktalar var. Emlak sitelerinde gri ve mavi tonları kullanılması tavsiye edilir. Gri renkler kurumsallığı anlatmaktadır. Mavi renk ise güven oluşturur. Umarım faydalı bir makale olmuştur. Web site kurdurtma ve seo reklam gibi işleriniz için bizimle iletişim sayfamızdan iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.