Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Bayilik Starbucks Bayilik(Franchise) Nasıl Alınır?

Starbucks Bayilik(Franchise) Nasıl Alınır?

starbuks bayilik
starbuks bayilik

Son yılların popüler kahve mekanlarından biri olan Starbucks bayilikleri bayilik almak isteyen ve cebi yüklü olan yatırımcılar için gerçekten harika bir sektör.

Özellikle üniversite çevrelerinde ve sahil kesimlerinde oldukça iyi iş yapan mekanlardan birisi mutlaka Starbucks kahvecisidir. Mekanın yerine bağlı olarak da günlük cironuz artabilmektedir. Fakat ülkemizde Starbucks şuan için bayilik vermemektedir. Türkiye genelinde bulunan bütün Starbucks şubeleri Shaya guruba aittir.

Eğer kafanızda Starbucks bayisi olmak var ise bir süreliğine askıya almanız gerekebilir. Yada farkı kahve dükkanlarının bayiliklerini inceleyebilirsiniz. Starbucks bayilik vermemesinden dolayı Kahve Diyarı, Kahve Dünyası gibi işletmelerde düşünebilirsiniz. Bu işletmeleri açmayı düşünüyorsanız yerinizi kesinlikle çok iyi seçmelisiniz.

Bayilik için yer tavsiyeleri

  • Alışveriş merkezleri
  • Sahil kesimleri
  • Üniversite yakınları
  • Merkezi konumlar
  • Araç trafiğine kapalı yürüyüş yerleri

Yukarıda kahve dükkanı açmak neredeyse her ilde bulunan bölgeler hakkında tavsiyede bulunduk. Bu tarz işletmelerdeki kar marjları oldukça yüksektir. Kafanızı pek ağrıtmadan yatırım yapmak isteyen cebi yüklü yatırımcılar için çok güzel iş planları fakat. Yazının başında dediğim gibi bulunduğunuz il ve bayiliği açacağınız konum bu tarz işlerde son derece önemlidir.

Dükkanı açacağınız konumun dışında önemli olan faktörlerden biri eleman kalitesidir. Her zaman güler yüzlü elemana öncelik tanımanız gerekmekte. Tabi ki bunun yanında elemanın güvenirliği de bir o kadar önemlidir. Müşteriye sunulan ürünlerin tam olarak tüketilip tüketilmediğini ve temizliğini kontrol etmeniz gelen şikayetleri değerlendirmeniz gerekmektedir. Her işte olduğu gibi işini temiz ve disiplinli bir şekilde yapan işletmeler para kazanmayı hak eden işletmelerdir.

Starbucks Bayilik (Franchise) Şartları 

Starbucks bayilik hakkında daha detaylı bilgi için Starbucks resmi internet sayfasında bayilik sayfasından takip edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...