Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanın

 Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanın

satis-ortakligi-ile-para-kazanmaSatış ortaklığı son yılların internetten en çok para kazandıran işidir. Türkiye’de 3 yıldır mükemmel bir ivme ile yükselişe geçen satış ortaklığı sektörüne neredeyse bütün büyük şirketler web sayfalarına satış ortaklığı modülü eklemektedir.

Satış ortaklığı ile başkalarının ürünlerini size özel linklerden satarak para kazanabilirsiniz. Örneğin; Bir antivirüs programı yada bir hemoroid kremi pazarladığınızı düşünelim. Bu tarz ürünleri ihtiyaç sahiplerine size özel verilmiş referans linkinden yönlendirmeniz ziyaretçileri potansiyel bir müşteriye dönüştürür. Bu sayede satış ortaklığı linkiniz üzerinden alınan her üründen komisyon kazanırsınız. Ve komisyon miktarları 3 lira yada 10 lira gibi ufak rakamlar değil.

Yüz yıllar önce atalarımızın yapmış olduğu işi komisyonculuk işini internet sektörüne döküldüğünü düşünelim. İşte satış ortaklığı sektörü de tamamen bu. Fakat komisyonculuk işi teknolojiye dökülmesi ile beraber bir çok sorunda ortadan kalktı. Ürünü satmak istediğinizde kimse ile muhattap olmadan sadece internet tanıtımları ile satabilirsiniz. Ve bu işi istediğiniz zaman yapabilir istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Fakat bu işin püf noktalarını çözerek para kazanmaya başladığınızda bırakacağınızı hiç sanmam.

Satış ortaklığı sektörünün bazı püf noktaları vardır. Hangi ürünü nerede ve nasıl tanıtacağınız bu sektörün en önemli altın kuralıdır diyebiliriz. Çünkü, bir borsa eğitiminin oyun sitelerinde reklam çıkmanız size satış getirmez. Her web sitesinin kendine özgü bir hedef kitlesi vardır. Borsa eğitimini doğru bir tanıtım ile borsa sitelerinde tanıtarak binlerce lira kazanabilirsiniz.

Satış ortaklığı sektörü ile internetten para kazanmak püf noktaları bildikten sonra son derece basit. Eğer bu işe vakit kaybetmeden hemen para kazanmaya başlamak istiyorsanız. Size Orkaplus(Tıkla İncele) satış ortaklığı eğitimini tavsiye ederim. Bu eğitim Türkiye’nin en iyi satış ortağı Kadir Karapelit’in ürünüdür. Vakit kaybetmeden bu işin püf noktalarını öğrenip para kazanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.