Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Genel Anket Expert Detaylı İnceleme

Anket Expert Detaylı İnceleme

Anket Expert sizleri için hazırlanmış ve anketleri detaylı şekilde anlatan bir kitaptır. Bildiğiniz üzere diğer konumuzda da açıkladığımız gibi anketler mail adreslerinize gelmektedir. Mailinize çok az anket geliyorsa ve anketleri arttırmak istiyorsanız Anket Expert sizlerin işinize yarayacaktır. Güncel anket firmalarının bulunduğu bir kitap sürekli anket doldurarak para kazanmanıza yarayacak. Bu anket firmalarına mail adreslerinize anket yollaması için üye olmanız gerekecek. Üye olarak anketleri hemen doldurmaya başlayabilirsiniz. İşi bilmeden ve kaliteli olmayan anket firmalarına üye olan kullanıcılar hafta 2-3 anket geldiğini belirtiyor. Dolayısıyla kazançları çok az olacaktır. Ancak Anket Expert kitabının yaptığı detaylı liste ve açıklamalarla bu kazanç artacak. Çünkü sizler için detaylı ve kaliteli firmaların bulunduğu bir liste sizler için hazırlanmıştır. Bu listedeki sitelere üye olarak günde 2-3 anket dolduracaksınız ve kazancınız günden güne katlanacaktır.

İnternet ortamında anket listeleri göreceksiniz. Bu anket listeleri sizlere cazip gelebilir. Ancak sizi çok yorar. Elbette ki ne kadar anket listesine üye olursanız o kadar çok kazanırsınız. Ancak seçili ve kaliteli birkaç siteye üye olarak aynı parayı kazanabilirsiniz. Neden kendinizi yorasınız ki? Bunun için güncel ve fazla kazandıran birkaç anket firmasına üye olarak daha iyi kazanabilirsiniz. Biz sizler için bu kitabı hazırladık ve hizmetinize sunuyoruz.

Bilmediğiniz anket firmalarına üye olup ve bu firmaları kontrol etmeniz gerekecek. Ne kadar kazandırdığını bilmeden belki de anket dolduracaksınız. Ancak ne kadar az kazandırdığını ve anket yollama aralığı belki de çok kötü olacak. Ancak siz bunları denemeden bilemeyeceksiniz. Yani uzun lafın kısası zaman kaybedecek ve yorulacaksınız. Biz sizlere denenmiş ve kaliteli olan fazla kazandıran anket firmalarının listesini hazırladık. Yüzlerce faaliyet gösteren anket firması içerisinde iyi olanları takip etmek sizler için zaman açısından bir dezavantaj durumu oluşturacaktır. Bunun için zamandan kazanmak için mükemmel olan ve işinize yarayacak “Anket Expert” kitabını kullanmanızı şiddetle öneriyoruz.

Anket Expert ekibi bu kitabı gerçektende özenerek hazırlamış. Kitabı inceledik ve sizler için gerçekten işe yarayacak gibi gözüküyor. Çünkü bu kitabın ilk sıralarında yer alan firmalar gerçektende dünyada en çok kazandıran firmaları oluşturuyor. Daha sonra sıradakiler ise gerçekten bilmediğimiz firmalardan oluşuyor. Bu firmaları bilmiyorduk. Ancak denemek istedik ve gerçekten bilinmeyen bu markaların mükemmel paralar kazandırdığını gördük. Anket Expert işini gerçekten iyi yapmış. Bu yılların tecrübesi olsa gerek. Çünkü kitaptaki liste gerçekten iyi para kazandıracak bir listeden oluşturuyor. Bu listeye sahip olmak gerçekten bu işi yapanların arasından sizi yukarıya taşıyacaktır. Çünkü listedeki firmalar özenle seçilmiş ve hepside iyi kazandıran firmalardan oluşuyor. Kitabın içerisinde yer alan açıklamalarla bu işte profesyonel olacaksınız. Çünkü geniş detaylı açıklamalarla kullanıcılar bilinçlenecektir. Sıradan kullanıcılar kendi kendine başarı sağlamaya çalışırken siz aralarında kendinizi kısa süre içerisinde bir çaba sarf etmeden belli edeceksiniz.

Neden Anket Expert Sahibi Olmalıyım?

Güzel bir soruya sizlerin önünde cevap vermek istiyoruz. Düşünün şimdi siz 100 anket firmasına kayıt oldunuz ve günde 5 anket doldurduğunuzu sayalım. Bu sayı iyi gibi gözükse de kazanç miktarını da günde 10$ olarak belirtelim. Peki size bir soru soralım. Günde 5 anket doldurarak 10$ kazanmak mı istersiniz yoksa 2 anket doldurarak 10$ kazanmak mı? Elbette ki hiç kimse fazla doldurarak aynı miktardaki parayı kazanmak istemez. Biz sizler için çok kazandıran firmaları belirledik ve seçkin sitelere üye olmanızı sağlayacağız ve az ücret ödeyen yüzlerce siteye ihtiyaç duymayacaksınız. Ayrıca kendinizi yormayacak sadece bizlerin sizlere belirttiği işlemleri yaparak iyi paralar kazanacaksınız. Kendinizi boş yere yormanın ve zamandan kaybetmenin hiçbir anlamı yoktur. Sizin için hazırlanan “Anket Expert” kitabının sahibi olmak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu kitap kullanıcılar için hazırlanmış olup ve bu konuda her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek bir kitaptır. Hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Anket Firmalarından Paramızı Nasıl Alacağız?

          En çok sorulan sorulardan birisidir. Biz sizlere bu işi şöyle anlatalım. Anket firmalarınız birçoğu ödemeyi zaten Paypal üzerinden yapmaktadırlar. Paypal üzerinden yapılan bu ödemeler hiç sorunlu olmayacak. Sizler Paypal’a üye olarak paranızı kesinti olmadan  alabilirsiniz. Zaten Paypal İngilizce yapılı bir site olduğu için oraya üyeliğin nasıl olacağını resimli olarak “Anket Expert” kitabımızda anlattık. Kitabımıza sahip olarak Paypal’a kolayca üye olmayı da başarabileceksiniz. Doldurduğunuz anket paralarını da Paypal üzerinden hesabınızda göreceksiniz. Ancak firmaların bazıları da ödemeyi çek olarak yapmaktadırlar.

Çek olarak ödeme yapan firmalarda ödemeyi almak için 100$ olarak ayarlamanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Çünkü bankalar çeki bozarken 10-15 TL ücret almaktadırlar. Dolayısıyla ödemeyi alırken bu kadar kaybınız olacaktır. Ancak 100$ olarak belirttiğiniz için bu para size fazla dokunmayacaktır. Ancak bu ayarlamayı yapmadığınız takdirde aldığınız 30$ kazancın 15 TL sini bankaya ödemek sizi baya bir kasacaktır. Çünkü 40 TL’nin 15 banka aldığı takdirde elinizde 25 TL kalacaktır. Bunun için anket firmalarının ödemelerinin nasıl olduğunu hangi firmanın nasıl ödeme yaptığını da kitabımızda görebilirsiniz.

 

Anket Expert İle Kazancım Nasıl Olacak?

          Anket Expert ile ne kadar kazanacaksınız bunu tam belirtmek biraz zor gibi gözüküyor. Ancak sizlere kazanacağınız en düşük ücreti belirtmek istiyoruz. Günde 1 anket doldurduğunuzu varsayarsak ve bunun ücretinin de minimum olarak 4-5 $ olduğunu söylersek ayda 150$ minimum para kazanacaksınız. Ancak bazı anketlerin fiyatı 25-30$ bulabiliyor. Ayrıca günde 1 anket yerine 3-4 ankette doldurabilirsiniz. Bu sayede güzel paralar kazanabileceksiniz. İyi para kazanmak istiyorsanız Anket Expert’e ihtiyacınız olacak. Çünkü sizlere iyi paralar kazandıracağız. Listemizde belirttiğimiz anket şirketlerine üye olarak iyi paralar kazanacaksınız. Bu firmaların hepsine üye olarak işe başlarsanız ve günde 4 anket doldurduğunuzu dikkate alalım. Ayda 120 anket yapıyor. Deminde söylediğimiz gibi minimum 5$ gibi bir fiyattan hesaplarsak ayda 600$ para kazanabilirsiniz. Bu kadar para ise TL olarak yaklaşık +1000 TL para tutuyor. Evde çalışarak sizlere bu kadar parayı kim verir ki?

Zaten günümüzde sabahtan akşama kadar çalışan ve ekmek parası kazanmak isteyen milyonlarca kişiler bu işleri sadece asgari ücrete yapıyorlar. Siz evde yorulmadan, sıkılmadan istediğiniz vakitte bu işi yaparak iyi para kazanacaksınız. Ev hanımları için ideal bir iş olarak düşündüğümüz bu işte erkeklerde ek bir iş olarak bu sektörden para kazanabilir. Ek bir iş olarak yaptığınızı düşünürseniz anket doldurarak para kazanmak sizler için ikinci bir maaş niteliğinde olacaktır. Ayrıca ev hanımları bu işi yaparak eşlerine yardımcı olabilir. Hiç yoktan kendi ihtiyaçlarını bu işten para kazanarak çıkartabilirler. Emin olun ki evde bu işi yaparak işte çalışan bayanlara göre daha çok para kazanabilirsiniz. Hem siz onlar gibi sabahtan akşama kadar mesai yapmayacak hem de kendinizi yormayacaksınız. Ayrıca sizlerin bir patronu veya müdürü olmayacak bunu kendi işiniz gibi düşünün. Size emir eden ve sürekli iş veren bir üst yöneticiniz olmayacak. Kendi işinizin patronu olacaksınız. Hemen iletişime geçerek “Anket Expert” sahibi olabilir ve kısa yoldan iyi paralar kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...