Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Genel İnternet Başında Anketörlük, Evden Para Kazan!

İnternet Başında Anketörlük, Evden Para Kazan!

Son zamanlarda gündeme oturan sanal anketörlük işleri anket firmaları tarafından oluşturulmaktadır. Birçok kullanıcıya yalan olarak gözüken bu iş aslında gerçekten para kazandıran bir sistemdir. Anket firmaları son zamanlarda anket işlerini sanala dökmektedirler. Bunun nedenini ise sizlere açıklayacağız. Öncelikle bazı sorulara cevap vererek bu yazımıza başlayalım.

 

Anket Firmaları Neden İnterneti Tercih Ediyor?

             Anket firmalarının interneti tercih etmelerinin başında gelen sebeplerden birisi daha hızlı bir şekilde sonuçları elde etmesidir. Çünkü son zamanlarda anketörler birçok sorun yaşamaktadır. Size bir soru soralım. Bugünlerde sıcağın altında size soru sorup cevap almak isteyen birisine bu imkanı verir miydiniz? Elbette hayır. Çünkü bu sıcaklarda herkes evine bir an önce ulaşmak için can atıyor. Ayrıca anketörlerin bu sonuçlara ulaşması zaman alabiliyor bu nedenle de anket firmaları istedikleri sonuçlara geç ulaşıyor. Ama internet üzerinden yapılan anketler dakikalar içerisinde  anket firmasının eline ulaşıyor. Çünkü kullanıcılara atılan mailler doldurularak anında dönüş olarak anket firmalarına iletiliyor.

Bu işin diğer bir önemli yanı ise maddiyattır. Çünkü anketörlere verilen paralarla internette anket dolduran kişilere verilen para arasında çok fark vardır. Bu anket firmalarının işine yaramaktadır. Yarı yarıya neredeyse fark etmektedir. Bu nedenle anket firmaları işlerini artık internet üzerinden yapmakta ve daha hızlı daha ucuz şekilde sonuçları elde etmektedir.

Anket firmaları internet tercih ederek hem birçok kişiye evden para kazandırmakta hem de kendileri için hızlı bir iş yapmış olmaktadırlar.

 

Anketlere Neden İhtiyaç Duyulur?

anket soruları
anket soruları

Diğer bir sorumuz ise anketlere neden ihtiyaç duyulmaktadır sizlere bunu açıklamaya çalışacağız. Firmalar daha çok ürün satabilmek için kullanıcıların ve müşterilerinin ihtiyaçlarını öğrenmek istiyorlar. Bu nedenle müşterilerin bu isteklerine anketlerle ulaşmak mümkündür. Bunun için anketler doldurularak kullanıcıların istekleri doğrultusunda yaklaşılmakta ve daha çok ürün satılmaktadır. Anketler bunun için önemli bir yer almaktadır. Firmalar bu nedenle anket işini anket firmalarına teslim etmekte ve sonuçlarını almaktadırlar. Anket firmaları ise hazırladıkları sorularla kendileriyle bu işi yapmak isteyen kullanıcılara bu anketi mail atarak doldurmalarını istemektedir. Böylece hem anket firması işini daha hızlı ve ucuza yapmış oluyor, hem anket doldura kişi para kazanmış oluyor hem de firma sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşmış oluyor. Anket işi bu döngü içerisinde dönmektedir. Anket doldurmanın neden bu kadar önemli olduğunu ve kalıcı bir iş olduğunu öğrenmiş oldunuz. Anket doldurma artık internet üzerinden olmaktadır. Bu nedenle evden oturduğunuz yerden iyi miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Firmalar son zamanlarda daha çok ürün satabilmek için adeta bir yarış içerisine girmişlerdir. Bu yüzden müşterilerin ilgi alanına hitap eden bir yaklaşımla ve ürünlerin nasıl olması gerektiğini göz önünde bulundurarak daha çok ürün satmak istemektedirler. Firmalar bu işi tek tek müşterilere danışmak yerine bu işi anket firmalarına vermektedirler. Bu yönle de iki tarafta iyi para kazanmaktadır.

 

Anket Doldurarak Kimler Para Kazanabilir?

Bu işin herhangi şartı ve koşulu yoktur. Herkes istediği yerde istediği zamanda anket doldurarak para kazanabilir. Erkek, bayan ayrımı olmaksızın bu işi herkes yapabilir. Anket doldurmak için bilmeniz gereken tek şey okuma ve yazmanızın olması, bilgisayarınızın olmasın ve bir internet bağlantınızın olması yeterlidir. Böylece anket doldurarak para kazanabileceksiniz. Anket doldurarak para kazanmak isteyenler hemen bizlere bu konu altından sorularını sorabilir. Bu iş yalan değil gerçek bir kazanç kapısıdır. Anket doldurarak para kazanma işini her kesimden her insan yapabilir. Şartsız, koşulsuz bu işleme hemen başlayabilirsiniz.

 

Anketleri Nasıl Dolduracağım, Ne Yapmam Gerekli? 

Anket doldurarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Ancak yapmanız gereken önemli işlemler vardır.. Firma size bir teklif sunmayacak ve sizi işe onlar teklif etmeyecektir. Sizler firmaları bularak internet üzerinden kayıt olacak ve birer mail adresinizle bu sisteme kayıt olacaksınız. Böylelikle firma sizin bu mail adresinize anketi yollayarak doldurmanızı isteyecek. Sizlerde bu anketi doldurarak firmaya yollayacaksınız. İşlem bu kadar kolay işlemektedir. Yapmanız gereken tek şey sürekli olarak mail adresinizi kontrol etmek olacaktır. Teknolojini o kadar çok gelişti ki cep telefonunuzdan bile mail adresinizi takip edebilir hatta anketleri cep telefonunuzla doldurup yollayabilirsiniz. Oturduğunuz hatta yattığınız yerden bile para kazanabilirsiniz.

 

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım?

kaç para kazanırım
kaç para kazanırım

Anket fiyatlandırması firmadan firmaya değişmektedir. Bunun için en düşük olarak anket başına 5$ gibi bir para kazanacaksınız. Ancak bu anketlerin anket başına fiyatı 30$ kadar çıkmaktadır. Ne kadar anket firmasına kayıt olursanız o kadar çok anket doldurur ve o kadar çok kazanç sahibi olursunuz. Ancak sizlere tavsiyemiz birçok firmaya kayıt olup az kazanmak yerine kaliteleri birkaç siteye kayıt olarak aynı ücreti kazanmanızdır. Bunun için diğer konumuzda satışa sunduğumuz kitapları inceleyebilirsiniz. Burada sizler için kaliteli ve ödemesi sağlam olan ayrıca anket başına neredeyse 15-30$ arası kazandıran anket firmalarını listeledik ve hizmetiniz sunduk. Buradaki işlemleri uygulayarak 1 günde içinde kitabın parasını çıkarabilir ayın geri kalan 29 gününde ise paranızı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Anket firmaları ödemelerini genelde Paypal üzerinde yapmaktadırlar. Bizler bu kitapta sizlere Paypal’a üye olmanın nasıl olduğunu resimli olarak anlatmış bulunuyoruz. Size kazancınızı yaklaşık olarak hesaplayalım. Günde 5 anket doldurduğunuz varsayarak konuşalım. En düşük anket fiyatı yaklaşık olarak 5$ dır. Günlük kazancınız böylece 25$ olacaktır. Ayda ise bu rakam 750$ etmektedir. Türk parası olarak 1350Tl civarı yapmaktadır. En düşük fiyatla hesapladığımızı unutmayınız. Bütün anketleri 5$ dan hesaplayarak bu parayı kazanacaksınız. Ayrıca bazı anketlerin 30$ olduğunu unutmayınız. Çok güzel bir para değil mi? Size şaka gelebilir. Ancak sitemizi inceleyerek videolu konularda bunların gerçek olduğunu anlayabilirsiniz. Sabah yediden akşam sekize kadar çalışan bir işçi neredeyse ayda 1 milyar maaşla geçinmektedir. Ancak sizler evde boş zamanlarınızda günde 1 saatinizi ayırarak 1350Tl(En düşük olarak hesaplandı.) kazanacaksınız. Bu parayı oturarak kimse kimseye vermez diye düşünüyoruz. Anket doldurarak böylece sizlerde iyi paralar kazanabilirsiniz.

 

Anket Doldurarak Sende Kazan!

          Anket doldurarak para kazanmak sizlere oldukça yakın. Tek yapmanız gereken şey kaliteli olan anket firmalarını bulmak ve mail adresinizle üye olmaktır. Zaten anket şirketleri sizlere anketleri gündelik olarak mail atacaktır ve sizden dönüş bekleyecektir. Böylelikle anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Ev hanımların ilgisi çekecek bir iştir. Çünkü sabahtan akşama kadar evlerinde oturan hanımlar kendilerine bir ek kazanç sağlayabilir. Böylelikle kendi ihtiyaçlarını karşılayabilirler ve eşlerine muhtaç olmazlar. Ev hanımlarının sabahtan öğlene kadar iş yaptığını düşünürsek öğleden sonrada işlerinin olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu saatlerde genelde yapılacak iş aranır bulunamazsa televizyona dalınır. Ancak ev hanımları bu boş vakitlerini anket doldurarak değerlendirirse aylık bir gelirleri olacak ve kendi ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir. Bugüne kadar birçok bayan bu işe girmiş ve ciddi paralar kazanmış ve kazanmaya devam ediyorlar. Bir ev hanımıysanız ve sizde para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken şeylerden birisi sitemizdeki konuları iyice inceleyerek bilgi sahibi olmak ve hemen bu işe başlamak olmalıdır. Hiçbir ücret talep edilmeden direk para kazanmaya başlayabilirsiniz.

30 YORUMLAR

 1. ben ev hanımıyım acaba gerçekten para kazanabilirmiyim bu işten para.Bir çok site inceledim bu konuyla ilgili galiba en kapsamlı para kazanma yolları sitesi sizin siteniz.
  Bu işten ne kadar kazanabiliriz

 2. Ben ev hanımaıyım maddi olarak sıkıntıdayım çocuklarımda küçük olduğu için onları bırakıp çalışamıyorum internette araştırırken tesadüfen sitenize girdim anket işiyle ilgili beni aydınlatırsanız sevinirim gerçekten ihtiyacım var

 3. bende öğrenciyim ve anket doldurarak para kazanmak istiyorum nasıl yapmam yada kimlerle iletişime geçmem gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. çok iyi gözüküyor aslında ben anaokulu öğretmeniyim işten yeni çıktım 2 çocuğum var evde olsunlar kışın istedim bu işin ayrıntılarını öğrenmek istiyorum ama…

  • Leyla hanım kitabı almak zorunda değilsiniz fakat kitabın içerisinde uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan zamanında ödeme yapan en güvenilir anket şirketleri bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı hızlı başlayabilmeniz için kitabı almanızı tavsiye ederim. Kitapta resimli olarak aşama aşama bütün işlemler anlatılıyor.

 5. Soner bey bu sistem halen devam ediyorsa ben de bu işe atılmak istiyorum. Açıkçası; yetmeyen bütçeme katkı sağlar diye düşünüyorum. Ama nasıl üye olmam gerektiğini anlayamadım. yardım ederseniz sevinirim.

 6. ANKET DOLDUR PARA KAZAN SİTESİNE NASIL ÜYE OLUNUYOR Kİ ? ÜYELİK ÜCRETLİMİ ? AYLIK NE KADAR KAZANDIRIR ÜYELERE ? SADECE ANKET DOLDURARAK MI KAZANIYORUZ ? ankeretörlük işi yapmayı düşünüyorum yardım ederseniz çok sevinirim ..

 7. Soner bey Allah sizden razı olsun geçen ay 740 lira para kazandım. Hesabıma yatana kadar hala inanamamıştım hala şoktayım bu ayın kazancı şuanda 1074 TL teşekkürler.

 8. Bende bu isi yapmak istiyorum lutfen yardimci olun. Nerden uye olcam konusunda bilgim yok ama acil bi ise ihtiyacim var bebegimden dolayi calisamiyorum ama bu isi evde yapabilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...