Yat Kiralama Satış Ortaklığı

Yat Kiralama Para Kazandırıyor

yat-kiralama-satis-ortakligiSadece yat kiralama sitesi ile zengin olmak mümkün. Her yaz ekonomi seviyesi üst düzey olan bir kitlenin yat kiralayarak turlara çıktığını biliyor muydunuz?

Sadece yat kiralama işlemlerine aracı olarak yaz aylarında komisyon kazanmak ister misiniz? İş aslında son derece basit öncelikle ihtiyacınız olan bir yat kiralama sitesi ve anlaşmalı olduğunuz bazı firmalar yada yatlar. Sitenizi tasarımı müşteriye kesinlikle güven vermelidir. Açık ve net olmayan ibareler kullanmamalısınız. Yatların resimleri ve haftalık kiralama fiyatları web sitenizde yazmalıdır.

Sitenizi ve yat firmaları ile anlaşmayı sağladıktan sonra gelelim işin reklam kısmına. Google Adwords reklam servisini kullanarak belirleyeceğiniz kelimelerde Google arama motoruna reklam verebilirsiniz. Reklamlarda ortalama tıklama başına 0,40 – 1,50 TL ödeme yaparsınız. Rekabet oldukça yüksek bir sektör olduğu için reklam konusu sizi biraz zorlasa da bir kaç kiralama işlemine aracı olduktan sonra reklam giderleri hiç de gözünüze batmayacak.

Reklam vermek istemeyenler için farklı bir yöntem de bulunmaktadır. Yöntemin ismi arama motoru optimizasyonu yani ingilizce kısaltılmış hali ile SEO işlemidir. Bu işlem ile sitenizi arama motorlarında belirleyeceğiniz kelimelerde üst sıralara çıkartarak reklama ihtiyaç duymamanızı sağlar. Fakat bu işe sermayesiz başlamak isteyenleri reklam vermekten daha fazla maliyet yaratır. Bu işlemin tek avantajı sitenizi belirli müşteri getiren kelimelerde üst sıralara getirdikten sonra sürekli masraf yapmanızı gerektirmez, reklam gibi. Bu işlem sitenize uygulandıktan sonra rekabete bağlı olarak uzun bir süre sıralamanızı kaybetmezsiniz.

Bu yüzden sermayesi olup da bu sektöre girenler sitelerine SEO işlemi yaptırmaktadır. Fakat başlangıç aşamasında bütçesi yüksek olmayan arkadaşlara reklam vermelerini tavsiye ederiz.  Eğer web siteniz yok ise reklam verme yada SEO işlemleri hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim formunu kullanarak profesyonel bir ekip ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.