Lyoness Hızla Büyüyor!

 Lyoness Hızla Büyüyor!
lyoness semineri
lyoness semineri

2 Gün önce Lyoness toplantısına gittim 1 buçuk ay önce ekiplerine dahil olmamı isteyen bir arkadaşımın aylığını 30 bin tl olduğunu görünce hemen işin detaylarını dinlemeye başladım. 2 gün önce gittiğin semineri şimdi neden yazıyorsun derseniz 2 gün kafamı duvarlara vurmakla geçirdim! Bir buçuk ay önce beni bu işe zorla sokmaya çalışan insanlara sinir olmuştum fakat 2 gün önceki pişmanlığımı gizleyemiyorum.
Bugün Lyoness Premium üye olarak kayıt işlemlerimi tamamladım. Bugün itibari ile bir asistan arkadaş ile görüşülüp bu işi tam zamanlı takip etmesi için aylık maaş vereceğim. Ve şimdiden ekibimde bulunacak temel kişileri pozisyonlarına yerleştirdim.

Lyoness ile alakalı yazılara Lyoness nedir?, Lyoness hakkında yorumlar gibi başlıklarla devam edeceğim.

Lyoness hakkında şunları belirteyim; Boyner, Teknosa, Kipa, Diasa gibi dev firmalar ile anlaşmaya vardı. Dünya üzerinden Ferrari, Vodafone gibi dev firmalar ile inanılmaz markaları Lyoness ağına katmış durumda.

Lyoness üyelik; Lyoness Premium üye olmak demek geleceğin lider zengini olmak demek. Üyelik ücretleri 330 TL ile 4400TL arasında değişiyor. Kendim 4400TL ile giriş yaptım ortalama 3 ay sonra aylık 4 bin tl sabitleyeceğimi hesap ediyorum. 1 yıl sonra ise aylık 20.000 ile 40.000TL arasında bir kazanç planı hedefliyorum bu yüzden 4400TL hiç te büyük bir yatırım olmuyor.


Sistem hakkında ön bilgi almak isteyenler; Öncelikle şunu belirtiyorum öylesine bilgi almak isteyen herkeze ayıracak kadar çok vaktimiz yok. Ama ciddi olarak ilgilenecek kişiler için Türkiye’nin öbür ucuna bile gidebiliriz. Kendinizi tanıtan kısa bir mesajı ve mutlaka telefon numaranızı iletişim sayfasından iletmeniz yeterlidir. En yakın zamanda siz ile irtibat kurulacaktır. İletişime geçmek için (Tıkla). Konu kısımına Lyoness Bilgi yazınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.