Android Oyun Yaparak İnternetten Para Kazanın!

Android Oyun Yap Para Kazan

android-program-yapmaAkıllı cep telefonları sayesinde internete erişim günümüzde fazlasıyla yaygınlaştı. İnsanlar, evde, işte, yolda, okulda kısacası her yerde diledikleri vakit internete bağlanıp her türlü işlerini halledebilmekte. Belki şu anda siz de bu yazımızı akıllı cep telefonunuzdan okuyor olabilirsiniz. Hayatımıza kolaylık getiren internet ağı, onu destekleyen akıllı cep telefonları sayesinde internetten para kazanma konusunda yeni bir basamak oluşturdu. İnsan hafızasının erişemediği bir çok veriye artık internet ve cep telefonları sayesinde istediğimiz zaman, istediğimiz yerden ulaşabiliyoruz.

İnternete çoğunlukla bilgisayardan değil de cep telefonları ile ulaşmak internet tüccarlarına yeni bir iş kapısı açtı. İnsanların hayatını kolaylaştıran bir çok uygulama, eğlenceli vakit geçirebileceği bir çok oyun, istediği anda film ve dizi izleyebileceği bir mobil televizyon ve hatta istediği kategoriden okuma isteğini karşılayabileceği bir kitap uygulaması yaparak para kazanmak için kollar sıvandı.

Hiç birimiz telefonlarımızı aldığımız özellikte kullanmayız. Çeşitli oyunlar, uygulamalar, resimler, müzikler ve hatta daha fazlasını telefonumuza yükleriz. Hiç düşündünüz mü bu uygulamalar nasıl oluyor, sahibine avantajı ne diye. Google play ve App store‘da en popüler uygulamaların sahiplerine neler kazandırdığını tahmin bile edemezsiniz. Basit bir uygulama bile hayatınızı değiştirecek derecede para kazanmanızı sağlayabilir.

Android oyun yazarak internetten para kazanmak istiyorsanız yaratıcı ve ilginç bir fikir üretmelisiniz. Bu fikrin ilk sahibi siz olmalısınız büyük paraları siz kazanın. Örneğin; Flappy Bird bir anda herkesin indirdiği ve bağımlısı olduğu bir oyun oldu ve bir günde sahibine milyon dolaylar kazandırdı. Bu uygulamanın kaldırılıp yerine bir çok benzer uygulama yüklenmesine rağmen ilk hali gibi para kazandırmadı. Bu nedenle yaratıcı bir fikrin ilk sahibi siz olursanız kazanacağınız para miktarı da o denli fazla olur.

Android oyun yaparak para kazanmak için herhangi bir kodlama ve yazılım bilgisine sahip olmak gerekmez. Biraz sermayeniz varsa işin uzmanlarıyla çalışarak harika bir uygulama sahibi olabilirsiniz. Daha sonra bu uygulamanın reklamını yaparak binlerce hatta milyonlarca kişinin indirmesini sağlayabilirsiniz. Böylece uygulamanızı indiren geniş kitle sayesinde büyük paralar kazanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden herkese bol kazançlı, hayırlı işler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.