İnternetten Günlük Ev Kiralama İşi

Günlük Ev Kiralama İşi

günlük ev kiralam
günlük ev kiralam

İnternetten çalışarak para kazanabileceğiniz işlerin tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olduğundan söz etmiştik. Bu yazıda sizlere günlük ev kiralama işi yaparak nasıl para kazanabileceğinizi aşama aşama kısa bir şekilde anlatacağız.

Bu işi yapabilmeniz için öncelikle elinizde eşyalı daire olması gerekmekte. Eğer eşyalı daireniz yok ise bu tarz işlemlere izin veren emlakçı yada ev sahiplerinden ev kiralamanız gerekmektedir. İlk etap için çok sayıda daire kiralamak gereksiz masraf olarak görülebilir. Ancak elinizde en az 3 daire bulunmalıdır. Müşteri seçenekleri sever ancak kafa karıştırmamalı.

Ev işleminizi tamamladıktan sonra sıra müşteri toplayacak bir sitede. Sadece web sitesi açmak hiç bir işe yaramaz. Sitenizin tasarımı ne kadar güzel olursa olsun, ne kadar hızlı açılırsa açılsın ziyaretçi olmadığı sürece hiç bir işe yaramaz. Bu yüzden web sitenize ya reklam vermek zorundasınız yada SEO dediğimiz işlem Türkçe açılımı arama motoru optimizasyonu denilen işi yaptırmalısınız.

Peki doğru hedef kitleye nasıl ulaşırız?

Örneğin günlük ev kiralamak istediğiniz bölge Muğla’nın Fethiye ilçesi olarak düşünelim. Son derece avantajlı bir bölge sebebi yazlık bölge olmasıdır. Günlük ev kiralamak isteyen kişinin Google arama motorunda yapacağı arama “fethiye günlük kiralık ev” “fethiye kiralık eşyalı daire” gibi kelimelerdir. Bu kelimelerin sayısı arttırılabilir. Bu tarz kelimelerde Google Adwords reklam servisini kullanarak reklam vermeniz yada bu kelimelerde SEO işlemi yaptırarak üst sıralara çıkmanız gerekmektedir. Adwords reklam vermeyi bıraktığınız anda size müşteri getirmez. Fakat SEO işlemi uzun süreli ve kalıcı bir çözüm arayanlar içindir.

Web sitenizde dikkat edilmesi gereken bazı ince detaylar var örneğin tasarımda mavi renk güven bilinç altına güven oluşturur ve tatil hevesini ön plana çıkarır. Büyük tatil sitelerini inceleyecek olursanız böyle detayların uygulandığını görmeniz mümkündür. Tabi bunlar ufak ince detaylardır. Asıl dikkat etmeniz gereken nokta sitenizin anahtar kelimelerinde Google arama motorunda üst sıralarda olmasını sağlamaktır.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Eğer web site yaptırmak, sitenizi Google arama motorunda üst sıralara çıkarmak istiyorsanız uzman ekibimiz ile iletişim sayfamızdan iletişim kurarak yardım alabilirsiniz. Bol kazançlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.