Transfer Sitesi Açarak Para Kazanın!

Transfer Yap Kazan

transfer-yap-para-kazanÖzellikle truzim bölgelerinde çok iyi iş yaptıran bir sektörde transfer sektörüdür. Özel aracınız ile müşteriyi havaalanından alarak oteline yada belirtilen yere bırakmaktır. Bu işte aracınızın en kötü orta klasmanda bir araç olması gerekir. Eğer aracınız iyi değil ise yada aracınız yok ise aracı olan bir ortak bularak bu işi yapabilirsiniz.

Tabi sadece iş araç ile bitmiyor. İşin önemli kısmı sürekli müşteri bulmak döngü sağlamaktır. Bunu size sağlayacak aracı hizmet internet sitenizdir. Örneğin; İstanbul ilinde bu işi yapmak istiyorsanız iki hava alanı mevcut. Abctransfer.com gibi bir site açarak güzel güvenilir bir tasarım yaptırabilir. Sitenizi belirlediğiniz anahtar kelimelerde reklam verebilir yada seo işlemi yaptırabilirsiniz. İstanbul içinde bu işi yapmak için örnek reklam verebileceğiniz kelimeler şunlardır; sabiha gökçen transfer, atatürk havaalanı transfer gibi kelimelerdir. Bu tarz kelimeleri Google‘nin anahtar kelime planlama aracından analiz edebilirsiniz. Bu araç hangi kelimenin aylık olarak ne kadar arandığını göstermektedir. Alt taraftaki resimde “sabiha gökçen transfer” kelimesinin aylık aranma hacimleri mevcut.

anahtar-kelime-planlayıcı

 

Bu işlem size doğrudan nokta atışı yaparak müşterilerinizi bulmanızı sağlar, reklamlar ile kısa süre içerisinde para kazanmaya başlarsınız. Fakat sürekli reklama para harcamadan kalıcı bir şekilde üst sıralara çıkmak istiyorsanız SEO dediğimiz işlem yani arama motoru optimizasyonu yaptırmanız gereklidir. Bu işlem ilk etapta biraz yüksek rakamlar gibi gelebilir fakat bu işlem sayesinde reklama sürekli olarak para ödemezsiniz. Mantıklı bir şekilde ilerlemek isteyenlere tavsiye edebileceğim işlem budur.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra şöförler odasından almanız gereken birkaç belge mevcut. Lütfen yasal olarak çalışmaya özen gösterelim aksi taktirde hem müşterilerinizin hem sizin güvenliği tehlike altında kalabilir. Yasal olmadan çalışmanız halinde bu işi yapan yasal kişilerin şikayeti üzerinde binlerce lira ceza yiyebilirsiniz.

Web site kurulumu, reklam ve seo hizmetleri için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bizimle iletişim sayfamızdan bağlantı kurabilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.