Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Bilgi Arşivi Reklam Maillerini Okuyarak Sizde Para Kazanın!

Reklam Maillerini Okuyarak Sizde Para Kazanın!

Reklam mailleri ile para kazanma işi maximum kapasiteye ulaşmıştır. Anket doldur para kazan işi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

mail oku para kazan
mail oku para kazan

Gelen reklam maillerini okuyarak para kazanmak sizlere saçma gelebilir ancak bir kazanç şeklidir. Her gün oturduğunuz yerde bir bilgisayarın başına geçerek gelen reklam içerikli mailleri okuyarak günde 10-15 dolar arası para kazanabilmeniz mümkündür. Ödemelerinizi 25 dolar olduğunda çekebilirsiniz. Yani yaklaşık olarak 2 günde bir ödeme alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden bu parayı kazanmak çok basittir. Çünkü bir çocuk bile bu yolla para kazanabilir. Oturduğunuz yerde kitap okuduğunuzu varsayın ve para kazanın. Kitap okumak yerine reklamlara göz gezdirin ve iyi bir gelir kapınız olsun. Bu yolla iyi bir para kazanabilmek mümkündür. Çünkü en düşük kazançtan hesaplarsak günde 10 dolardan ayda 300 dolar para yapmaktadır. Bu da yaklaşık olarak 540-550 Türk lirası yapmaktadır. Oturduğunuz yerde ve günde 10-15 dakikanızı ayırarak bu parayı kazanmanız mümkündür. Bu parayı bu çalışma saatiyle bu kolaylıkla başka yerde kazanamazsınız.

Sizlere yaklaşık olarak kazanabileceğiniz normal fiyatı söyledik. Ancak kazancınız size bağlıdır. Günlük ne kadar mail okursanız bu söylediğimizin üstünde de para kazanabilirsiniz. Çünkü ne kadar okursanız o kadar kazandığınız için günlük bir limit yoktur. İstediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Sizlere bir kısıtlama getirilmiyor. Günlük 10 maille yada 20 maille sınırlı kalmıyorsunuz. Okuyabildiğiniz kadar okuyorsunuz. Kendinize bir taslak çıkarırsanız en güzel şekilde parayı böyle kazanırsınız. Çalışma planınızda günlük okuyacağınız mail sayısını yazarak o gün kaç mail okuyacağınızı belirleyebilirsiniz. Bu taslağı haftalık yada aylık hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde en hızlı, verimli ve düzgün çalışmış olacaksınız.

Her Okuduğunuz Mail Başına 2$ – 15$ Arası Para Kazanın!

anket doldur para kazan
anket doldur para kazan

Eskiden maillerinize gelen reklamlardan sinir stres oluyorduk. Ama artık bu bizi sevindirecek. Sabah uyandığınızı ve mail listenize girdiğinizi varsayarsak buradaki yüzlerce mail sizi mutlu edecektir. Buradaki mailler sadece gece olmayıp gündüzde yollanmaktadır. Siz bu mailleri bir yandan okumaya başlayınca diğer yandan mailler gelmeye devam edecektir. Gelen her mailin yaklaşık olarak 1 ile 5 dakika arasında izlenme süresi vardır. Buna göre mailleri okuyup geçmeniz gerekiyor. Her maile göre yaklaşık olarak en az 2$ en fazla ise 15$ para kazanacaksınız. Firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmak için bu yolla ürünlerini tanıtmaktadırlar. Böylece bu sektöre ayırdıkları paralardan sizlerde faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyin ne kadar kolay olduğunu az çok anlamışsınızdır. Mail listenize girerek gelen mailleri sadece okuyacaksınız. Sizlerden başka bir şey istenmiyor.

Bu iş aslında iyi bir kazanç kapısıdır. Bu işi tek başınıza yaparak harçlığınızı çıkarabilirisiniz. Öğrenci olanlar için idealdir. Ayrıca aile içinde aile fertleriyle birlikte bu işi yaptığınızı düşünürseniz ailenizin ekonomisine ciddi şekilde bir kazanç sağlayacaksınız. Çünkü bu işi birde çok kişinin aynı anda yapması iyi paralar kazanacağınız anlamına geliyor. İyi paralar kazandığınıza sizler şahit olacaksınız. Bu iş iyi kazandıran ve sağlam bir iştir.

Çeşitli firmalardan sizlere gelen reklamlar sayesinde para kazanacaksınız. Ne kadar kazanacağınız sizin çalışma yani okuma azminize bağlı. İyi okursanız iyi kazanırsınız. Bu yöntemle okuduğunuz kadar kazanacaksınız. Firmalar sizlere bu mailleri atmayı kesmeden sürekli yollayacaktır. Sizde bu mailleri okuyarak kazanmaya başlayacaksınız.

Reklam firmaları sizin istediğiniz kadar sizlere mail gönderecektir. Bu konuda az kazanırım diye bir sıkıntınız olmasın. Çünkü gelen bu maillerin sıklığı ve çokluğu sizin çalışmanıza göre ayarlanacaktır. Reklam firmalarının verdiği bir program sayesinde bu işi yapacaksınız. Sizin yapmanız gereken tek şey burada internet bağlantısı ve mail adresi olacaktır. Burada biriken kazancınızı Paypal, Alertpay ile alabilirsiniz. Kazançlarınızı buraya aktararak çekebilir veya çek olarak alabilirsiniz. İşlem çok kolay bir biçimde işlemektedir. Normal bir kişi sadece 30 dakikasını ayırarak bu işten 15-20$ kazanabilir. Ama siz daha çok okuyarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapabilirsiniz. Öğrenciler ve yazları cep harçlıklarını çıkarmak isteyen çocuklar, sigara parasını çıkarmak isteyen gençler, ev hanımları bu işi çok rahat bir şekilde yapabilir.

 

Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?

               Mail okuyarak kazan sistemi çok kolay bir şekilde çalışmaktadır. Firmalar ürünlerini tanıtmak için siz kullanıcılara bu ürünlerin içeriklerini mail olarak atacaklardır. Sizlerde bu mailleri okuyarak para kazanacaksınız. Sistem bu kadar kolay bir şekilde işlemektedir. Günlük kazançlarınızı biriktirerek Paypal, Alertpay gibi sistemlere aktarabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlere aktarmak istemiyorsanız çek karşılığı ödemelerinizi alabilirsiniz. Çek karşılığı aldığınız ödemelerde küçük bir komisyon ücreti bankalara verebilirsiniz. Bu iş gayet basit ve iyi para kazandıran bir iştir. Günlük harçlığını çıkarmak isteyen gençler, üniversite öğrencileri, ev hanımları gibi birçok kişi bu işi oturduğu yerden yaparak kazanabilir. İş zor bir iş değildir. İhtiyaç olan şey, internet bağlantısı ve mail adresidir. Bu ikisinin olması yeterlidir. Çünkü mail adresine gelen mailleri okuyarak kazanacaksınız. Para kazanmak aslında zor iş değil. Bu işle günlük harçlığınızı çıkarmak ve kendi ayaklarınız üstünde durmak istemez misiniz?

 

Okuyarak Kazan Kitabı

Okuyarak kazan kitabı sayesinde bu işten daha çok kazanacaksınız. Bu kitabı okur okumaz profesyonel olarak çalışmaya başlayacak ve hemen işi kapacaksınız. Kitap anında size dünya kadar paralar kazandıracak. Bu kitap bu işin ehli olan ve bu işten iyi paralar kazanan kişiler ve uzmanlar tarafından geniş araştırmalar yapılarak bilgi ve sunumların barındırıldığı bir kitaptır. Bu kitabı okumanız size profesyonellik kazandıracak ve iyi paralar kazanmanızı sağlayacaktır.

 

Mail Okuyarak Kazan Siteleri Hakkında

               Bu sistem kısa sürede popüler olan bir sistemdir. Firmaların reklam için ayırdıkları bu paralardan sizlerde yararlanacaksınız. Çünkü günümüzde reklamsız hiçbir firma ürün satamaz halde. Bunun için kazanılan gelirlerin büyük bir kısmı medyaya akıyor ve reklam olarak harcanıyor. Sizde bu reklam gelirlerinden payınızı alabilirsiniz. Mail okuyarak kazanmak için tek kuruş ücret ödemeyeceksiniz. Okumaya başladığınız andan itibaren zaten paranızı kazanacaksınız. Deneme süreci, ek okuma, okuma limiti gibi sıkıntılarla muzdarip olmayacaksınız. Tuzaklara düşmeyin. Sizlerden belki bu sisteme kayıt olmak için para isteyecekler, bunu genelde dolandırıcılar yapmaktadır. Ancak bunun gibi tuzaklara düşmeyiniz. Çünkü bu iş için tek kuruş ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Direk olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. İş kolay ve getirisi olan bir iştir.

 

Ne Yapmam Gerekiyor?

             Öncelikle bu işe başlamak için bir mail adresini edinin. Edinilen mail adresinin sadece bu işte kullanılması sizin için iyi olacak ve karışıklığı önleyecektir. Mail adresiniz ücretsiz bir adres olabilir. Gmail, Mynet, Hotmail gibi mail uzantılarından yararlanabilirsiniz. Bu mail adreslerinden birini kullanarak maillerin bu adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. Her gün size gönderilen mailleri okuyun. Ödenecek fiyat dakikaya göre belirlenmektedir. 1 ile 5 dakika arası dakikaya göre ödeme gerçekleşmektedir. Bunu aklınızda bulundurun. Bu firmalara nasıl üye olacağınız ve nasıl mail geleceği, firmalara nasıl mail adresini kayıt ettirileceği bizler tarafından sizlere verilecek e-kitap sayesinde öğreneceksiniz. Ayrıca kitap içerisinde Paypal, Alertpay gibi ödemenizi alabileceğiniz yerlere de kayıt olma resimli olarak anlatılmaktadır. Bu yüzden zorluk çekmeyeceksiniz. Hemen iletişime geçerek kitaba sahip olabilirsin. Hemen kazanmaya başlamak için iletişime geçin.

220 YORUMLAR

 1. bende üye olmak istiyorum fakat kimlik numarası istemelerine karşıyım kimlik numaramı vermek istemiyorum bekar bir bayanım 2 çocuğum var çalışmaya gücüm yok bu bir şans diye düşündüm çok zor durumdayım bu işi yapa bilirsem bana çıkan piyango diye düşünmeye başlıycam

 2. Üye olmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.Vereceğiniz kitap ücretlimidir ve okuma süresi süreye göre değişir demişsiniz bunu tam anlayamadım.

 3. Geçen hafta Kadir bey’in Kazanç Teknikleri kitabını almıştım gerçekten mükemmel bilgiler mevcut eğitimde her soruma dakikalar içerisinde cevap veriliyor. Yakın zamanda kazandığım paraların dekontunu sizlerle paylaşıcam.

  • Hayir kitap almak sart degil fakat kitapta guvenilir zamaninda odeme yapan sirketlerin adresleri oldugu icin kitap almanizi tavsiye ederim. Diger turlu yuzlerce sirket arasindan odeme yapmayanlara kayit olup zamaninizi bosa harcamamanizi tavsiye ederim kitapta yapacaginiz islemler asama asama resimli olarak anlatilmistir.

 4. İnternetten para kazanmak çok tuhaf geliyordu ilk zamanlar Kazanç Teknikleri eğitimi ile ne kadar kolay olduğunu gördüm çok teşekkürler.

 5. Merhabalar, Adım Cengiz. Bu aralar bi hayli paraya ihtiyacım var, öğrenciyim. Eğer mümkünse “cengiz…@hotmail.com” mail adresimin kayıt işlemlerini yaparsanız ( Abone yaparsanız ve email gelmesini sağlarsanız) çok sevinirim. Gerçekten çok paraya ihtiyacım var, ihtiyacım olmasa bu yorumu yazmazdım emin olun.İimdiden herşey için teşekkürler…

 6. Arkadaşlar bilgi mailinde sitede yazdığımız konuların aynı yazıyı yolluyoruz. Anket doldurarak para kazanmak(Tıkla İncele) isteyenlere tavsiye ettiğimiz eğitim seti vardır. Ama anket işini sadece ek gelir sağlamak isteyenlere tavsiye ediyorum. Eğer tam zamanlı çalışarak daha fazla para kazanmak isteyenlere Kazanç Teknikleri(Tıkla İncele) eğitim setini tavsiye ediyoruz.

 7. Merhaba tam 4 gün önce anket doldur para kazan kitabını almıştım 4 günde 50$ para kazandım teşekkürler sizleri seviyorum. 🙂

  • Burçay hanım anket kitabını almak zorunlu değil fakat, anket kitabının içerisinde en güvenilir zamanında ödeme yapan 250 adet şirket uzun bir araştırma sonucu bulunmuştur. Bunun anketlerden para kazanmak için izlemeniz gereken yollar aşama aşama resimli olarak anlatılmıştır.

  • Arkadaşlar anket kitabının içeriğinde uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan en güvenilir zamanında ödeme yapan 250 den fazla anket şirketi listelenmektedir. Bunun dışında anket doldurarak para kazanmak için izlemeniz gereken aşamalar resimli olarak sırayla anlatılmıştır. Yani bu kitap anket doldurarak para kazanmak isteyenlere bir rehber olarak hazırlanmıştır..

 8. Sanırım anket doldur para kazan işi reklam izleye göre daha fazla para kazanırıyor arkadaşlar anket doldur para kazan sistemini de incelemenizi tavsiye ederim.

 9. Öncelikle teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Bana da bilgilendirme maili gönderir misiniz.

 10. Soner Bey üyelik hala devam ediyorsa ben de üye olmak isterim, başka önerileriniz de varsa bilgilendirirseniz sevinirim. sitenizi çok beğendim emeğinize sağlık.

 11. Soner bey sayesinde anket doldur para kazan işine başladım 20 gün önce felan başladım. 640 lira kazadım bu mesaji bir teşekkür borcu bilirim teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...