Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Bilgi Arşivi Fotoğraf Çekerek Para Kazanın!

Fotoğraf Çekerek Para Kazanın!

resimle para kazanma
resimle para kazanma

Fotoğraf çekerek para kazanabilirsiniz. Acemi bir fotoğrafçı olabilirsiniz ancak zamanla profesyonelleşmek sizin elinizde olacak. Acemiyken bile ayda 3000$ para kazanabilmeniz mümkün olacaktır. Çektiğiniz fotoğrafları fotoğraf ajanslarına yükleyerek para kazanabilirsiniz. Türkiye ve dünyada son zamanlarda fotoğraflara ihtiyaç duyulmaktadır. Her yerde kullanılan bu fotoğraflara son zamanlarda talep gitgide artmıştır. Fotoğraf firmaları bu fotoğraflar için birbirleriyle yarışır hale gelmişlerdir. Fotoğraf çekmek için profesyonel olmanıza gerek yok yeter ki güzel ve net resimler çekin. Çektiğiniz bu resimler web sitesi, gazete, dergi , kitap gibi yerlerde yerini alacaktır. Fotoğraf ajansları güvenilir birkaç firmadan oluşmaktadır. Bu firmalar güvenilir ve ödeme yapan firmalardır. Biz bu firmaları size tanıtacağız.

Kimler Bu İşi Yapabilir?

Fotoğraf çekmeniz için profesyonel olmanız geremiyor daha işin başlangıcındayken de bu işi yapabilirsiniz. Yani kısaca fotoğraf çekerek para kazanmanız için sadece hobi olarak fotoğraf çekmeniz yeter. Başka  ülkelerde de fotoğraf ajansları bizim ülkemiz Türkiye’den de üyeleri kabul ediyorlar. Sadece yabancı ülkeler değil bizim ülkemiz de fotoğraf ajansları faklı dildeki ajanslara da alternatif olarak liste de bulunduruyorlar. Çok daha güzel ve inanılmaz fırsatlardan yararlanmanız için bir dijital fotoğraf makineniz ve fotoğrafçılığı daha iyi bir düzey de öğrenmek isteyen biri olmanız yeterlidir.Foto siteleri kitabı ile fotoğrafçılığı bilmediğini ve beceremeyeceğini düşünene herkes fotoğrafçılığa ilk adımlarını atacak.

 

Fotoğraflara Neden İlgi Duyulur?

Büyüklüğü fark etmez bütün web sayfaları, makaleleri, grafiklerini, sayfalarını ve daha bir çok şeyi göze hoş gözüksün ve dikkat çeksin diye fotoğrafları kullanıyorlar. Konu başlığının altın da yer alan bir fotoğraf ile metin de veya makaleniz de ne anlatmak istediğinizi kısaca özetleyebilirsiniz. Örneğin bir yiyecek tarifi vereceksiniz. O yiyeceğin mesela tatlının veya bir yemeğin fotoğrafı koyarak neyin tarifini vereceğinizi göstermiş olursunuz. Ya da daha farklı konular üzerinde mesela bir haber için ne haberi vereceğinizi mesela spor, siyaset, magazin ve daha bir çok haberin fotoğrafını ekleyerek sitenizi hem süsleyebilirsiniz hem de olayı kısaca özetleyebilirsiniz. İşte sadece bütün bunlar için fotoğraf ajanslarına ihtiyaç duyuluyor. B ir çok fotoğrafçı bir araya gelip bütün bu ihtiyaçları karşılamak istese bile dünya üzerin de sürekli fotoğrafçılara ihtiyaç duyulur. Her fotoğraf ajansı kendi belirlediği bir standardının altına düşmediği takdir de ister acemi olun ister profesyonel olun iyi ve ya kötü fark etmeksizin fotoğrafı kabul eder ve size gereken ödemeyi yapar. Fotoğraf siteleri kitabı size sadece güvenilir siteleri sunmak ile yükümlü değil size fotoğrafçılığa attığınız adımlar için ön rehberlik yapar ve işinizi kolaylaştırır.

 

Videolar Çekip İnternet Üzerinden Para Kazanabilirsiniz

Her geçen gün artış gösteren istekler karşısında yeni ihtiyaç ortaya çıkmış bulunuyor. Fotoğraflara duyulan ihtiyacı günümüz de video ve grafikler rahatlıkla geçmektedir. Süresi kısa süren güzel ve hoş videolar çekip fotoğraflarınızın yanında fazladan para kazanabilirsiniz. Fotoğrafçılığa adı atmak için fotoğraf siteleri kitabı tam bir rehber olup size doğru adımları göstermektedir. Fotoğraf siteleri kitabı ilk ve tek olup bir çok fotoğraf ajansları ile bir köprü görevi görmektedir. Bu kitaba sahip olan fotoğrafçı adayları mesleğini daha iyi tanır ve daha kolay ve iyi yoldan para kazanmanın adımlarının öğrenir. Video çekmek zor bir iş değildir. Videonuzu çekerek fotoğraf ajanslarıyla anlaşmanız size büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca eğlendiğinizde yerde iyi paralar kazanacaksınız.

 

resim ile para kazanma
resim ile para kazanma

Fotoğraflar Nasıl Olacak?

Öncelikle kendi makinenizle resim çekeceğinizi unutmayın. Burada kendi saatlerinize göre dilediğiniz zamanda çekim yapabilirsiniz. İster gece resimleri, ister gündüz resimleri çekiniz. Burada yeteri kadar özgürsünüz. Ne kadar resim çekerseniz o kadar çok para kazanacağınızı unutmayın. İyi resim çekmek istiyorsanız kaliteli makineler kullanınız. Bu yüzden resimlerinizde dolayısıyla daha kaliteli olacak ve tutulacaktır. Resimlerinizin kalite olması fotoğraf ajanslarının hoşuna gidecek ve yüksek ücretler ödeyeceklerdir. Ayrıca ödedikleri gibi sürekli resimlerinize ilgi göstereceklerdir.

İnternet üzerinden para kazanmak aslına bakılırsa çok zor bir iş değildir. Her yoldan para kazanabilirsiniz. Bunun gibi resim çekmek bile para kazandırabiliyor. Bunun farkına varın. Yalan dolan değildir. Tamamen gerçek olarak bu yolla iyi paralar kazanabilirsiniz. Hatta bu işte profesyonelleşince büyük paralar kazanacağınızı unutmayın. Aylık geçiminizi rahatlıkla bu yolla sağlayabilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz kitapta fotoğraf ajanslarının listeleri mevcuttur. Bu listede neler mi yer alıyor? Hemen sizlere bunu açıklayalım.

–         Güvenilir ve iyi alım yapan fotoğraf ajansları

–         Ödemeyi peşin yapan fotoğraf ajansları

–         Bonus hediye veren fotoğraf ajansları

–         Türkçe, Almanca ve İngilizce fotoğraf ajansları

–         Ayrıca hayatınız boyunca ücretsiz bir güncelleme

 

Çektiğim Fotoğraf Kaç Yerde Kullanılacak?

           Çektiğiniz fotoğraf iyi bir kaliteye sahipse birden çok yerde kullanılabilir. Mesela fotoğraf ajansı resimleriniz için ödeme yapıyor. Ancak bir yerde kullanıyor. Diğer kişiler bu fotoğrafı kullanmak istediklerinde ajans bunu ücret karşılığında kullandırıyor. Ayrıca aldığı bu ücretsiz %30-%50 civarını size ödüyor. Çok kaliteli resimler çekiyorsanız resimleriniz milyonlara ulaşacaktır. Böylelikle sizde deli paralar kazanacaksınız. Aldığınız komisyonlar size yetecektir. Ajansın size fotoğraf için verdiği diğer ücret ise işin ayrı bir yanı.

Bu işi aslına bakılırsa kârlı bir iştir. Çünkü hobisi fotoğraf çekmek olan bir kişi hem bu işi yapabilir hem de zevkine göre bol bol resim çekebilir. Hem eğlenmek hem de kazanmak istemez misiniz? Elbette ki istersiniz. Vereceğimiz kitap içerisinde her şeyin en detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

 

Bir Yılda Ne Kadar Kazanırım?

–         Günde yaklaşık olarak 10 resim çekiyorsunuz.

–         Bu resimlerden 8 tanesi işlev görüyor.

–         Ayrıca günde 2 kez bu fotoğraflar satıldığını düşünün.

–         Fotoğraf başına düşen ortalama komisyon ise 5$ olsun. ( Ortalama fiyat)

–         Bir günde kazandığınız ortalama para ise 2x5x8=80$ Günde işlev gören fotoğraf sayınız 8 olduğun için iki kez satıldığı için ve sekiz resim olduğun için günlük kazancınız ortalama olarak 80$ civarı olmaktadır. Ayrıca;

  Haftalık Kazanç:  560,00 $

  Aylık Kazanç:  2240, 00 $

  Yıllık Kazanç:  26,880,00 $ 

             Yukarıda haftalık, aylık ve yıllık olarak hesapladık. Sadece fotoğraf çekmek ile aylığınız ortalama 2,240 dolara gelmektedir. Türk Lirası olarak yaklaşık 4 milyar para yapmaktadır. Günümüz şartlarında firmaların müdürleri bile bu miktarda aylık almamaktadır. Ancak siz hem sevdiğiniz hobinizi yapacak hem de iyi paralar kazanacaksınız. Bu yolu kesinlikle denemenizde fayda var. Bunun için bizce hemen kitaba ulaşarak bu işe başlayınız.

 

Fotoğraf Siteleri Kitabı

           Tek olarak yapmanız gereken bu kitaba sahip olmaktır. Bu kitaba sahip olarak bütün bilgilere en ince ayrıntısına kadar sahip olabilirsiniz. Kitapta her şey gereken şekilde açıklanmıştır. Bunun için tek bir kerelik kitaba sahip olmanız gerekiyor. Ucuz fiyata sattığımız bu kitabımız ayrıca indirimdedir. Zaten kitabın parasını bir günlük kazancınızla çıkaracağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü kitap size bütün detayları anlatıyor. Kitap uzman ekipler ve bu işten iyi para kıran ve işin ilmini bilen kişiler tarafından yazılmıştır. Hemen buraya tıklayarak kitabın sahibi olabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...