Para Kazandıran Android Uygulamalar

Android ile Para Kazanma

android-ile-para-kazanmaÇevrenize şöyle bir baktığınızda akıllı telefon ve tablet kullanımının çocuk yaşlara kadar düştüğünü kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Öyle ki hayatımızın bir çok alanındaki sağladığı kolaylıklar sayesinde kullanımı giderek artmış ve hala da artmaktadır. Durum böyle olunca da sadece iş için değil aynı zamanda telefonlara veya tabletlere indirilerek kullanılan bir çok sosyal uygulama meydana çıkmıştır. Örneğin; eski telefonlarda kulaklık takmadan çalışmayan radyo programı, günümüzde indirilen uygulamalar sayesinde kulaklığa gereksinim duyulmadan çalıştırılabilmektedir. Sizi amacınıza en kısa yoldan ulaştıran uygulama diğerlerine göre daima ilk tercih edilen uygulama olur.

Para kazanmak için izlenebilecek yollardan biri de android uygulama yapmaktır. Android uygulama yapmak denince akla ilk gelen düşünce, hangi android uygulamanın daha çok para kazandırdığıdır. Bir android uygulamanın çok para kazandırabilmesi için insanlar tarafından merak ediliyor olması ve işlevselliği son derece önemlidir. Aynı zamanda o uygulamada vakit geçirirken sıkılmadan vakit geçirilebiliyor olması da son derece önemlidir. Örnek verecek olursak kahve falı uygulamaları son zamanlarda insanlar tarafından büyük ilgi uyandırmaktadır. İnsanların ve hatta özellikle bayanların günün herhangi bir saatinde içtikleri kahveyi belli soruların cevapları ve resimleri ile uygulamaya göndererek resimlerden yorum yapılabilmesi oldukça mantıklı ve bağımlılık yaratan bir uygulamadır.

Android uygulamalarda önemli olan çok para kazandıran uygulamadan ortaya çıkarmak yerine insanların ilgi duyabileceği ve her an ulaşabileceği bir uygulama her zaman daha fazla para kazanmanızı sağlayacaktır. Bunun için de android uygulamanın yayılması için doğru zamanda doğru hedef kitlesine reklam  vermek çok mantıklı bir hareket olacaktır. İnsanların ilgisini çekebilecek ve sıkıcı olmayan uygulamalar her zaman daha uzun süre akıllı cihazda kalır ve daha fazla para kazandırır. Sıradan, kısa süreli ve sıkıcı bir android uygulama yapmak ölü yatırım yapmak demektir. Bu nedenle android uygulama yapmadan önce akıllı cihaz kullanan kişilerin fikirlerini almak fazlasıyla faydalı olacaktır. Çünkü insanların neye ihtiyacının olduğunu öğrenmek sizi amacınıza daha da yakınlaştıracaktır. Uygulamayı indirenlerin ve memnun kalanların sayısı arttıkça çevrelerine tavsiyeleri sonucunda halka giderek büyüyecek ve kazanılan paralarda da büyük artışlar gözlemlenebilecektir. Şimdilik herkese bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.