Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Girişimcilik Sermayesiz Yapabileceğiniz İş İmkanları

Sermayesiz Yapabileceğiniz İş İmkanları

Sermayesiz Para Kazanma

sermayesiz-para-kazanmaElinizde hiç nakit para yok,başka insanların emrinde çalışmak istemiyorsunuz,borç alarak yeni bir hayata başlamak istemiyor fakat sıfırdan yeni bir işe başlamak ve maddi kazanç elde etmek istiyorsunuz.

İçinde bulunduğumuz her şeyin parayla halledildiği bu hayatta parasız/sermayesiz de başarılı olmak ve para kazanmak mümkün !  Ayrıca bilgisayar başında zaman geçirmeyi seviyor ve bunu paraya çevirmek istiyorsanız da bu seçenekleri mutlaka değerlendirmelisiniz.

1- Blog Yazarlığı ; Her şeyi bilen adam Google’ın ücretsiz sunduğu sayısız hizmetlerden biri olan blog sitesi istemine girip bir blog sitesi kurabilirsiniz. Blog ve yazarlık kelimeleri sizi ilk olarak korkutabilir fakat basit düşünün ve kazanın.İlgi alanlarını düşünün ve yazın.Örneğin , ben çok iyi yemek yaparım ,tariflerim özel ve  hiçbir yerde yok diyorsanız yemek yapma,yemek tarifleri,püf noktalar ve mutfak hakkında yazılar yazın.Başka bir örnek verecek olursak bilgisayar veya konsol oyunlarında çok iyisiniz,bildiğiniz hileler ve hakkında konuşmak istediğiniz uzun zaman harcayarak geliştirdiğiniz bir karakteriniz var.Yazın !

Daha sonra Google Adsense başvurarak para kazanmaya başlayabilir veya reklam veren firmalarla anlaşma sağlayıp emeğinizin karşılığını alırsınız !

Blogunuzun Facebook,Twitter,Google+ hesaplarını oluşturun. Blogunuz ile alakalı olan sosyal medya hesaplarını takip edin,beğeni ve takip toplayın,paylaşım yapın. Yeterli çabayı gösterdiğinizde insanlar sizin yazılarınızı paylaşmaya ve onlar hakkında konuşmaya başlayacaktır.

Unutmayın ! Ayda 2.000 ila 30.000 arasında para kazanan Blogger sahipleri var. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz..

2- Affilate Pazarlama/Satış ; İnternet aleminin kısa sürede para kazandıran fikirleri arasında belki de en çok sevilen bu sistemi kısa vadeli olup para kazanmanıza yardımcı olacaktır.  Affiliate sistemi ile çalışan alışveriş sitelerine üye olup sitenin size verdiği ürün linkinden satış yaptığınız taktirde üründen komisyon kazanıyorsunuz.Bu sitelere üye olduktan sonra sosyal medyada bu linkleri paylaşarak ürün satışınızı arttırabilirsiniz.

Unutmayın ! Ne kadar paylaşım o kadar satış, ne kadar satış o kadar para..

3- Anket Doldurarak Para Kazanma ; İnternet üzerinden para kazanmakta yeni bir devir başlatan anket doldurarak para kazanma sistemleri oldukça yaygın bir şekilde büyüyor ve kazandırıyor. Sistem sokak sokak ,cadde cadde dolaşıp anket soruları soran ve bunları çok cüzzi bir rakamla yapan insanlardan ilham alınarak kurulmuştur. Fakat bu alışıla gelmiş ‘pardon vaktiniz varsa bir kaç soru sorabilir miyim?’ cümlesinin dışında kendi isteğinizle sisteme girişi yapıyor,acele etmeden rahat rahat anketinizi dolduruyorsunuz. Bunu karşılığında parayı o sokakta vaktinizi çaldığını düşündüğünüz kişi değil siz kazanıyorsunuz. Sorulara cevap verirken hem kafanız rahatlıyor,kendinize vakit ayırıyor ve para kazanıyorsunuz.

Anket doldurarak para kazanma(Tıkla İndir) e-kitabı internet üzerinden nasıl anket doldurarak para kazanacağınızı adım adım anlatan bir e-kitaptır. Bu sistem sayesinde 2014 yılı içerisinde Türkiye’den tam 57.500 kişi 2.540.000$ ödeme aldı.

Unutmayın ! Eğer, ev hanımı, öğrenci, emekli, tam zamanlı çalışan birisiyseniz veya kolay ama yasal bir şekilde ek gelir elde etmek istiyorsanız bu iş tam size göre!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...