Yeni Ek İş Fırsatı; Giysi Kiralama

Giysi Kiralama

giysi-kiralamaGerek hayat şartları gerekse geçinme kaygısı insanları ek iş yapmaya yönlendiriyor. Hemen hemen her gün bir yenilikle karşımıza çıkan giyim sektöründe yenilikçi iş fikirleri hayata geçirilmeye devam ediyor.

Son yıllarda giysi kiralama ile ilgili atılan adımlardan biri de Hollandalı giyim markası Mud Jeans’in web sitesinde  jean kiralama programı oldu. Mud Jeans’in kotları organik ve geri dönüşümlü pamuktan üretilip, üretim sürecinde doğaya karşı sorumlu davranılıyor.

Şirket kotlarını bir yıl için kiraya veriyor ve kiracılar giriş ücreti olarak 20 Euro verdikten sonra hangisi olursa olsun pantolonlar için bir yıl boyunca ayda 5 Euro ödüyor. Bu süre içinde jean yırtılır ya da zarar görürse Mud Jeans ücretsiz terzi hizmeti sağlıyor. Kiracı yıl sonunda pantolonu firmaya geri gönderiyor fakat 7,5 Euro ödediği taktirde başka bir jean kiralayabiliyor.

Kiracılar alternatif olarak kiralama dönemi sonunda dört ayın kira bedelini bir anda ödeyerek jean’in sahibi olabiliyorlar. Kiracılar eğer pantolonlarından sıkılırlarsa jean’i geri gönderip girişte ödedikleri ücret sayesinde başka bir pantolon kiralayabiliyorlar.

Bu sayede her ay farklı bir pantolon kiralamak mümkün oluyor.

Jean sahipleri son moda jean’ler almış ve eski pantolonlarınından kurtulmak istiyorlarsa Mud Jeans bunları topluyor ve jean üretiminde kullanıyor. Böylece geri dönüşüm sağlanmış oluyor.

Siz de hem şık giyinip hem de bu tarz bir sistemle para kazanabilirsiniz. Başkasının kıyafetine giyme konusunda çekimser fakat para kazanma konusunda hırslı ve istekliyseniz bir başka ek iş kapısı olan Anket Doldurarak Para Kazanma tam size göre.

İnternet üzerinden para kazanmakta yeni bir devir başlatan anket ile para kazanma sistemleri gün geçtikçe büyümeye kazandırmaya devam ediyor. Siz de işe Anket doldurarak para kazanma(Tıkla İndir) e-kitabını satın alarak bu sistem hakkında bilgi sahibi olabilir ve kazananlar listesinde isminizi duyurabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma e-kitabı; internet üzerinden anket doldurarak nasıl para kazanacağınız A’dan Z’ye anlatan bir e-kitaptır. Bu kitapta sizler için seçilmiş tam 270 adet güvenilir ödeme yapan anket firmaları listelenmiştir. Bu kitap sizin aklınızdaki tüm soruları giderebilecek bir kaynaktır. Siz de ister evinizden ister iş yerinizde boş vakitlerinizde bu sistemle anket doldurarak para kazanabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.