Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Genel Hızlı Para Kazanmanın 6 Yolu

Hızlı Para Kazanmanın 6 Yolu

Hızlı Para Kazandıran 6 Yol

hizli-para-kazanmanin-yollariHerkes kolay yoldan para kazanmak ve kendini yormadan zengin olmak ister. Fakat günümüz şartları göz önüne aldığında talih kuşu başınıza konmadığı takdirde para kazanmanız biraz zaman alacak ve zengin olmak için çalışıp çabalamanız gerekecek. Bugünkü yazımızda sizleri zengin etmekten ziyade ilk olarak ek gelir sağlayacak fırsatları sizin için araştırdık.

 

Ek iş yaparak nasıl hızlı para kazanacağınızı ve bütçenize katkıda bulunabileceğinizi merak ediyorsanız işte ek iş/ek gelir fırsatları;

1-Arabanızı reklamla kaplayın: Elbette yolda yürürken veya arabayla seyir halindeyken üzeri gazlı içecek/alkol veya kızarmış patates reklamlarıyla kaplı bir araba görmüşsünüzdür. Muhtemelen bu arabanın bir firma çalışanına ait olduğunu düşündünüz fakat gerçek şu ki reklam ajansları arabalarını bu tarz reklamlarla kaplayan sürücülere para ödemesi yapıyor.

Firma, promosyonun süresine ve bağlı olduğunuz bölgeye göre hareketli billboard olmanıza karşılık size aylık 300 TL ile 700 TL arasında bir ödeme yapıyor. Bazı firmalar size bu reklam kampanyası için ücretsiz araç bile temin edebilir. Tek yapmanız gereken firmaların internet sitelerinden gerekli üyeliği yapıp demografik bilgilerin istendiği formu doldurmaktır. Promosyon süreleri bir kaç aydan bir seneye kadar değişebilir bu da iyi bir gelir elde edebileceğiniz anlamına gelir.

2-Doğrudan satış firmaları için temsilcilik yapın: Avon/Oriflame gibi doğrudan satış firmalarına temsilcilik yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Geniş bir çevreye sahip olmalı ve müşterilerinizi  makyaj malzemeleri alma konusunda ikna etmeniz gereklidir. Bunun için de ikna kabiliyetinizin yüksek olması gerekiyor. Satışlarınız arttıkça hediyeler ve yüksek satış komisyonları kazanabilirsiniz.

3-Part time işte çalışın: Hızlı para kazanma yollarından en popüler yollarından biri de part time bir işte çalışmaktır. Eğer ehliyetiniz varsa bir taksi durağında part time taksicilik yapabilir veya evinize yakın bir cafede garsonluk yapabilirsiniz.

3-Özel etkinlikler ve toplantılarda görev alın: Ticari kongreler ve özel etkinlikler ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar için iyi bir fırsattır ve firmalar bu tür organizasyonlarda günlük veya etkinlik süresince çalışacak elemana ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç elektronik fuarında yeni bir cep telefonu için stant açmaktan bir eğlence merkezinde yeni bir enerji içeceğinin numunelerini dağıtmaya kadar bir sürü etkinliği kapsar. Bu tarz işlerde saat başı ücret ödenir fakat  fiziksel görüntünüzle alakalı bir iş size çekici gelmiyorsa bu iş sizin için uygun olmayacaktır.

4-Gizli müşteri olun: Araştırma firmaları gizli müşterilerine alışveriş yaparken, restoranda yemek yerken ve benzin alırken yaşadıkları deneyimleri rapor etmelerine karşılık ödeme yaparlar. Gizli müşterisi olacağınız firma nerede alışveriş yapacağınıza ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair size belli talimatlar verir. Müşteri hizmetleri, çalışanların tutumları, işletmenin temizliği gibi konularda deneyimlerinize bağlı olarak firmaya rapor sunarsınız. Raporu sunduktan sonra harcadığınız zamana göre para alırsınız ve işletmeden aldıklarınızın parası size iade edilir.Firmaların birçoğu görevler için online başvuru alır.

5-Saçlarınızı satın: Eğer uzun, bakımlı ve doğal saçlarınız varsa bunu nakite çevirmeniz oldukça basit. Rengine, uzunluğuna ve şekline göre saçın kilogram fiyatı ortalama 1000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Saç satın alan kişi ve firmalara internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

6-Anket doldurarak para kazanın: İnternet üzerinden para kazanmakta yeni bir devir başlatan anket ile para kazanma sistemleri gün geçtikçe büyümeye kazandırmaya devam ediyor. Kapı kapı gezip hem vakit hem de maddi kayıp olan geleneksel anket yöntemine yeni bir soluk getiren anket doldurarak para kazanma yöntemiyle siz de ek gelir elde edebilir boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma(Tıkla İndire-kitabı internet üzerinden nasıl anket doldurarak para kazanacağınızı adım adım tek tek A’dan Z’ye anlatan bir e-kitaptır. Bu kitapta sizler için seçilmiş tam 270 adet güvenilir ödeme yapan anket firmaları listelenmiştir. Bu kitap sizin aklınızdaki tüm soruları giderebilecek bir kaynaktır.

Kitabın İçeriği;

  • En güvenilir ödeme yapan anket firmaları
  • Bu anket firmalarına kayıt
  • Bu şirketlerden nasıl ödeme alacağınız.

Kısacası anket doldurarak para kazanmanızı sağlayacak tüm bilgiler Anket Doldurarak Para Kazan kitabında yer almaktadır. Anket Doldur Para Kazan kitabının resmi sayfasına  gitmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...