Cumartesi, Haziran 19, 2021
Ana Sayfa Girişimcilik Stand Açarak Para Kazanın

Stand Açarak Para Kazanın

Stand Açarak Para Kazanmak

stand-acarak-para-kazanmak-1
Stand Açarak Para Kazanmak

Stand ile yapılan işler diğer bir çok iş fikrine göre hem çok hızlı yayılıyor hemde çok satabiliyor. Stand işlerinde şimdiye kadar bardakta mısır, bardakta makarna, bardakta kestane, çikolata şelalesi, çubukta patates ve çiğ köfte gibi ürünleri hemen hemen her köşe başında görmüşsünüzdür. Yurt dışında çok popüler olan markaların popüler ürünlerinden ve genel anlamda dilden dile konuşulan ürünleri sizler için araştırdık.

İşte stand açabileceğiniz gıda üzerine 5 iş fikri; 

1- Muffin : Muffin Amerika kökenli bildiğimiz keklere benzeyen tatlı ekmeklere verilen addır. Cupcake şeklinde yapılan muffinler kağıttan bir kalıpta pişiriliyor. Muffinlerin içerisine çikolata parçaları, limon, portakal, şekerleme gibi yiyeceklerde ilave edilebiliyor. Muffin yapımı konusunda internette bir çok tarif bulabilirsiniz.

2- Waffle : Ülkemizde de popüler bir lezzet olan waffle aslında Belçika asıllıdır. Bal peteği görünüşündedir ve üzerine sürelen çikolata ve meyveler ile yapılan süslemelerle vazgeçilmez bir lezzet haline gelmiş waffle ile ülkemizde isim yapmış kuruluşlar vardır.

3- Çikolatalı Sufle : Un, şeker, yumurta gibi tarif listesindeki malzemelerin karışımıyla muhallebi kıvamına gelinceye kadar çırpılıp pişirilmesiyle yapılan bir tür tatlı olan sufle’nin özellikle çikolatalısı tadanları bağımlı yapmaya yetiyor. Ünlü markaların tatlı menülerinde bulunan bu ürün tek başına bir stand işi olmaya aday ve tadı güzel tutturan girişimcilerin bu işten iyi paralar kazanması mümkün olacaktır.

4- Meyve, çikolata, Şeker Sepetleri : Hediyelik meyve sepetleri standda satılan ve kar oranı yüksek ürünlerdendir. Aynı kaliteyi yakalayamama konusunda endişeleriniz varsa veya uğraşmak istemiyorsanız bu alanda isim yapmış kurumların meyve sepetlerini ve bayilik koşullarını incelemenizi öneririz. Bir nevi satış ortaklığa alanına giren bu sistem ile ürün size hazır halde geliyor ve size sadece satıp para kazanma işi kalıyor.

5- Donut : Donutu ülkemizin damak tadına göre bir çörek türü olarak tanımlayabiliriz. Amerikada çok sık tüketilen bu ürün tatlı ve tuzlu olarak yapılabilmektedir. Kalorisi fazla olduğu için genellikle kahvaltılarda tercih edilen bu yiyeceği ülkemizde bazı fast food ve tatlı satışı yapan noktalarda görmeniz mümkündür. Tarifleri araştırdığınızda bir çok çeşidini gördüğünüz bu ürün stand açılarak yapılacak işler kategorisinde başarı sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...