Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Girişimcilik Bisiklete Binerek Para Kazanmak İster Misiniz ?

Bisiklete Binerek Para Kazanmak İster Misiniz ?

Bisiklet ile Para Kazanma

pedearn-nedirSon yıllarda dünyadaki kirlilik ve kaynakların tükenmesi artıp buna bir de küresel ısınma eklenince birçok insan gelecek kuşaklara bırakacakları dünya için kaygılanmaya başladı. Bu bağlamda birçok şirket ve maddi kaygı gütmeyen örgüt bu konuda harekete geçti. Amir Alizade adındaki bir girişimci PedEarn adlı uygulamayı yaptı ve insanları bisiklet kullanmaya teşvik etmek ve daha yaşanılır bir dünya amacıyla PedEarn uygulamasını yaptı.

Uygulamanın kullanımı ise çok basit. Ne kadar çok bisiklet kullanırsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Bisiklet kullanırken çalıştırdığınız uygulama ile ne kadar yol yaptığınız, hangi hızda gittiğiniz takip edebiliyor ve ne kadar para kazandığınızı da görebiliyorsunuz.

Cihazdaki € tuşuna bastığınızda, gün içinde yaptığınız mesafe ve kazandığınız parayı gösterir. T tuşu ise kaç günde toplam kaç para kazandığınızı göstermektedir.

Uygulama tasarımcısı Amir Alizade, büyük şirketlerin de bu uygulamaya ve ya benzer uygulamalara destek vermelerini ve Dünya’ya karşı sorumluluklarını yerine getirmelerini istiyor.

Ülkemizde de böyle uygulamalar kullanarak hem çevremize hem de cebimize katkıda bulunabiliriz. Çevreye karşı duyarlı olalım, unutmayın ne kadar yaşadığınız değil nasıl yaşadığınız daha önemlidir ve her zaman yaşam tarzınızla anılırsınız. Bu uygulama ülkemize gelene kadar tabii ki para kazanma isteğimizi beklemeye almamalıyız.

Ülkemizde gün geçtikçe popülerliği artan ve kazanç anlamında tatmin edici olan anket ile para kazanma alanına yönelebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma(Tıkla İndire-kitabı internet üzerinden nasıl anket doldurarak para kazanacağınızı adım adım tek tek A’dan Z’ye anlatan bir e-kitaptır. Bu kitapta sizler için seçilmiş tam 270 adet güvenilir ödeme yapan anket firmaları listelenmiştir. Bu kitap sizin aklınızdaki tüm soruları giderebilecek bir kaynaktır.

Kitabın İçeriği;

  • En güvenilir ödeme yapan anket firmaları
  • Bu anket firmalarına kayıt
  • Bu şirketlerden nasıl ödeme alacağınız.

 

Anket doldur para kazan yöntemi internette kanıtlanmış çok nadir para kazanma sistemlerinden biridir. İnternetin olduğu her yerden rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş modeli olan bu kazanç sistemi kullanıcılarına ayda binlerce dolar kazandırıyor. Bu yöntem ile para kazanmak hiç zor değil. Sermayeli veya sermayesiz birçok kazanç sistemi bulunan internet ortamında,sermaye gerektirmeden kazandıran sistemlerden biride,anket doldurarak para kazanma yöntemidir. Ufak bir adım atarak bunu başarabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...