Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Genel Evden Gelir Sağlamanın 10 Avantajlı Yolu

Evden Gelir Sağlamanın 10 Avantajlı Yolu

Evden Gelir Sağlayın

evden-para-kazanmanin-10-yoluİşten ayrıldınız fakat yeni bir iş bulamıyorsunuz yada elde ettiğiniz kazanç size yetmiyor. Daha fazla gelire ihtiyaç duyanlar, bu sıkıntınızı evinizde çalışarak giderebilirsiniz.

İlk olarak yeteneklerinizi ve hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. Evden çalışmanın bir çok avantajı olduğunu unutmayın. Evden çalışmanın en önemli avantajları, ev ile iş arasında gidip gelirken mesaiye geç kalma veya uyuya kalma gibi stresleri yaşamıyor olmanızdır. Ofisiniz belki yatak odanız belki de yatak odanızdan birkaç adım uzakta, bu tamamen size bağlı oluyor. Hatta iş başındayken en sevdiğiniz pijamanızla bile oturabilirsiniz. 2-3 saatlik bir resmi işiniz için veya 1 haftalık bir  yaz tatiline çıkacağınız zaman izin istemek için patronunuzun karşısında mahcup durumda kalmak zorunda değilsiniz. Hepsinden önemlisi ise ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok para kazanırsınız.

Daha önce yaptığınız mesleğinizi daha basite dökerek evde yürütebileceğiniz gibi hobinizi de işe dönüştürebilir ve evden para kazanabilirsiniz.

1- Grafik Tasarımı : Eğer grafik tasarımı hakkında yeteneğiniz varsa veya bu alanla ilgili eğitim aldıysanız evde oturduğunuz yerde gazete, dergi, kitap, broşür, katalog ve kurumsal kimlik çalışmalarına tasarım yapabilirsiniz.

2- Özel Ders Verin : Tüm dünyada online ders veren sistemler yıllardır yoğun olarak kullanılıyor. Ülkemizde son yıllarda bu alanda özellikle online İngilizce, web tasarımı, programcılık gibi konularda ders veren siteler oluşmaya başladı. Siz de uzman olduğunuz bu konularda kişilere özel ders verebilirsiniz. Ya da evde ders konularını içeren sunum, makale, slayt hazırlayıp satışını yapabilirsiniz.

3-Akıllı Telefonlar İçin Uygulama Yapın : İçinde olduğumuz yüzyılın son yıllarında popülaritesi giderek artan IOS, Android, Windows veri tabanlı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar için uygulamalar geliştirip bunları pazarlayabilirsiniz. Bu hizmetleri almak isteyenlere evinizden yardımcı olabilirsiniz.

4- Web Tasarımı : Web tasarım için gerekli arayüz programlarına hakimseniz, bilginiz varsa animasyonlu veya HTML tabanlı internet siteleri tasarlayabilir, satışa sunabilir ve bu kabiliyetinizi evinizden paraya çevirebilirsiniz.

5- Bilgisayar Yazılımları Geliştirin : Bilgisayar programlama ile ilgili bilginiz, yeteneğiniz, uzmanlığınız varsa yazılım geliştiricisi olabilirsiniz. Hem de evinizde! Özel yazılımlar geliştirebilir, portal, e-ticaret tarzı siteler tasarlayıp bunları satabilir ve programcılık hizmeti isteyen şirketlerle anlaşma imzalayıp çözüm ortaklığı veya danışmanlık yapabilirsiniz.

6- İnternetten Satış Yapın : Evde kendi yaptığınız el işlerini, iğne oyalarını, diktiğiniz giysileri, örgüleri, pul, dergi, çizgi roman koleksiyonlarınızı ya da uzun uğraşlar sonucu ucuza aldığınız bir ürünü çeşitli internet sitelerinde satarak para kazanabilirsiniz. İsterseniz bu tarz sitelerde ürünlerinizi açık artırmayla umduğunuzdan çok fazla ücretle satabilirsiniz. Bunlardan bağımsız olarak evden bazı firmaların doğrudan satış bölümleri için çalışabilirsiniz.

7- Teleradyoloji : Amerika ve Avrupa’da yıllardır uygulanan teleradyoloji sistemi, ülkemiz için de artık önemli bir ihtiyaç haline gelmeye başladı. Ancak uzmanlar hukuki ve tıbbi altyapının hazırlanmadan sistemin hayata geçirilmesinin ciddi zararlara yol açabileceğini söylüyorlar. Tüm bu altyapı tamamlandıktan sonra özellikle kırsal alandaki hastaların radyoloji sonuçlarının büyük illerdeki özel merkezlerde uzman radyologlar tarafından incelenmesi oldukça yararlı olabilir. Böyle bir merkez için evden çalışabilir,vaktinizi paraya çevirebilirsiniz.

8- Metin Yazarlığı ve Tashih(Düzelti) : Evde çeşitli firmalar ve web siteler için metin ve içerik yazarlığı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeteneğiniz varsa çeşitli dergiler, gazeteler için köşe yazıları hazırlayabilir, kendi blog sayfanızı oluşturup çeşitli konularda yazdığınız yazıları, çektiğiniz fotoğrafları yayınlayabilirsiniz. Kitap, makale, web içeriği, kullanım kılavuzu gibi çeşitli verilerin düzeltilmesi, tashih işlerini de yaparak para kazanabilirsiniz.

9- Pasta ve Kurabiye Yapın : Aileniz, arkadaşlarınız, sevdikleriniz yaptığınız yemeklere, pasta, baklava, börek gibi hamur işlerine bayılıyorsa bunu evde meslek haline getirip para kazanabilirsiniz. Önceleri kendi arkadaşlarınızın özel günleri için pastalar, kurabiyeler ve tuzlu yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde beğeni kazandıktan sonra gelen talepler doğrultusunda oturduğunuz yerdeki kişilere hizmet vererek işe başlayabilirsiniz.

10- Anket Doldur Para Kazan : Bugüne kadar sokakta, internette size anket yapanlar  tarafından hiç para aldınız mı? Size anket yaparak hep onlar para kazandı. Artık sıra sizde, anketi yaptırana değil anket yapılana para ödeyen Anket doldurarak para kazanma(Tıkla İndir) bir e-kitaptır. Adından da anlaşılacağı gibi sadece anket doldurup çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Sizlere anket karşılığında ödeme yapan firmalarla karşılaştırıyor. Bu sektörde güven veren bir sistemdir ve kısaca anket doldurarak para kazanmanızı sağlayacak tüm bilgiler Anket Doldurarak Para Kazan kitabında yer almaktadır. Bu sayede hangi işlemleri yapabileceğinizi ayrı ayrı anlatıyor. Siz de Anket Doldur Para Kazan kitabının resmi sayfasına  gitmek ve oturduğunuz yerden para kazanmak için buraya tıklayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...