Hiç Para Harcamadan Para Kazanmak!

 Hiç Para Harcamadan Para Kazanmak!

Sermayesiz Para Kazanmak

Sermayesiz para kazanmak
Sermayesiz para kazanmak

İnternetten sermayesiz para kazanmak istermiydiniz? Evet yanlış duymadınız hiç para harcamadan her ay 1000TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. 1000TL düşük bir rakam diyen arkadaşlar bu işe sermaye ile girerek kazancını çok daha fazla katlayabilir. Bu zamana kadar internetten denemediğim iş kalmadı. Örnek vermek gerekirse; Reklam izle para kazan, Tıkla para kazan, Mail oku para kazan gibi saçma sapan işlerde çalıştım ve bu işlerin hepsinden toplasanız 100$ para kazanamamışımdır. 5 Yıllık internet tecrübemin sonunda ciddi anlamda para kazandıran mükemmel bir işe rastladım ve 2 yıldır aktif olarak bu işi yapıyorum. Sabırsızlıkla bu işi duymak istediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Evet arkadaşlar bu işin ismi Affiliate marketing yani Türkçe’si ile satış ortaklığı sistemi.

Yurt dışında bu iş ortalama 10 yıldır binlerce insanı zengin etti. Yaptığımız iş başkalarının ürünlerini pazarlayarak yüksek komisyonlar kazanmak. Örneğin; Horlama tedavisi e-kitabını bana verilmiş olan satış ortaklığı linkimden pazarlayarak satılan ürün başına %50 gibi yüksek bir komisyon kazanırım. Peki bu komisyon neden bu kadar yüksek diye düşünüyorsunuz şuan muhtemelen. Dediğim gibi sattığımız ürün e-kitap yani Adobe Reader dosyasıdır. Yani ürünün kargo masrafı, depo masrafı, basım masrafı gibi maliyetleri olmadığı için bu tarz ürünlerde komisyonlar oldukça yüksek verilmektedir.

Türkiye’de bu sektörde bulunan firmalardan bazıları Xticaret, Clickmerkez gibi firmalardır.

Peki Bu Firmaların Görevi Ne?

Bu tarz affiliate platformları ürün sahipleri ile satış ortaklarını buluşturan ayrıca ödeme alma işlemlerini sağlayan aracı kurumlardır.

Türkiye’de bu sektör yaklaşık 2,5 yıl önce çalışmaya başladı. Ve son derece hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye istatistiklerine göre şuanda 80 bin kişi satış ortağıdır. Bu kitlenin %90’ı aktif olarak çalıştığını düşünürsek bu sektörde ciddi anlamda para akışı olduğını çok rahat bir şekilde gözlemleyebiliriz. İnternetten satış ortaklığı ile para kazanmak istiyorsanız size kesinlikle önerim Goomass eğitim kiti ile bu işe başlamanızdır. Goomass eğitim kiti ile ilgili yazımı okumak için buraya tıklayın.

1 Comment

  • Gerçekten mükemmel bir yazı olmuş sürekli yazılarınızı takip ediyorum gerçekten işe yarıcak yöntemler paylaşmanıza hayranım. Takip ettiğim siteler arasında 1. siz varsınız. internete girer girmez ilk işim google kazanç teknikleri yazmak oluyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.