İnternetten Para Kazanma Yolları – Yöntem 3

 İnternetten Para Kazanma Yolları – Yöntem 3

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanmak için yüzlerce hatta binlerce yöntem olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunlardan %99 unu denemiş biri olarak söylemem gereken bazı püf noktalardan bahsetmek istiyorum. Bir önceki yazımda bahsettiğim gibi internetten para kazanmak için kesinlikle Satış ortaklığı sistemine yönelmeniz gerekmektedir. Satış ortaklığı sisteminde başkalarının ürünlerini pazarlayarak komisyon kazanacağımızdan bahsetmiştim. Bugun gelen maillerde bazı arkadaşların aklında kalan soruları bu yazımda cevaplayacağım.

Arkadaşlar satış ortaklığı sisteminde kesinlikle hiç kimse ile yüz yüze kalmadan satış yapabilirsiniz. Size verilen satış ortaklığı linkinden satılan her ürün başına komisyon kazanırsınız. Yani kesinlikle birilerine ürünü tanıtarak satmak zorunda değilsiniz. Örneğin; Horlama tedavisi ürünü satmak istiyorsunuz. Aşağıdaki reklam afişi gibi afişi kullanarak üstüne tıklandığından sizin linkiniz üzerinden ürün satış sayfasına yönlendirebilirsiniz. Örneğin sağlık ile alakalı bir ürün sitesinde az bütçe ile reklam vererek ürün satış başına 25 TL komisyon kazanabilirsiniz.

reklam afişi
reklam afişi

Örnek reklam afişi; 

Yukarıdaki gibi bir afişi en basit banner programları ile hazırlayabilirsiniz. Reklam maliyetinizinde haftalık 50 TL olduğunu düşünün. Bu demek oluyor ki 2 tane ürün sattığınız anda reklam maliyetinizi çıkarıyor. 2. üründen itibaren satılan tüm ürünlerin parasını doğrudan siz kazanabilirsiniz.

Yada şöyle bir strateji izleyebilirsiniz. Horlamanın Tedavisi kelimesinde Google’da ilk sayfada çıkarak reklam maliyetini ortadan kaldırabilirsiniz. Reklam maliyeti yerine belirlediğiniz hedef kelimede yükselmek için seo yaptırırsanız daha uzun vadede kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer seo yapmak hakkında bir bilginiz yok ise 0 539 690 90 00 numarasını arayarak detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu bahsettiğim çalışma yöntemleri ile çok rahat bir şekilde aylık 3.000TL ve üzeri para kazanacağınızı emin olarak söyleyebilirim. İhtiyacınız olan tek şey belirlediğiniz hedef kelimede aramalarda ilk sayfada çıkmak olsun sizin hedefiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.