Toptan Ucuz Adımsayar (Pedometre)

 Toptan Ucuz Adımsayar (Pedometre)

Toptan Adımsayar

toptan-adimsayarHiç günde kaç adım attığınızı düşündünüz mü? Uzmanlar sağlıklı bir yaşam için ortalama 10.000 adım atılmasını söylüyor. Hem uzun bir ömür hem de kilo almadan sağlıklı bir yaşam için adım atmanın oldukça önemli olduğuna değiniyor. Sürekli masa başında çalışmak zorunda olanlar gibi özellikle hareketsiz bir iş hayatına sahip kişilerin sağlıksız kilo almaması için günde ortalama 10.000 adım atması gerektiğini vurguluyor. Haftanın bazı günlerinde yapılacak spor veya yürüyüş gibi serbest aktiviteler sayesinde sağlığınızdan ödün vermeden hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hareketsiz bir işiniz var ve nasıl 10.000 adım atacağınızdan dolayı dert yanıyorsanız sabahları erken kalkıp yürüyüşler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra akşamları da iş sonrası gece yürüyüşleri veya koşu yaparak da ortalama günlük 10.000 adım atmış olursunuz. Size eşlik edecek bir adımsayar sayesinde günde kaç adım atıyorsunuz, ne kadar fazla ne kadar az olduğunu takip edebilir ve hatta iş yerinizdeki adımlarınızı bile sayabilirsiniz. Az hareketsiz bir yaşam sizin genç yaşta çökmenize, kendinizi yorgun hissetmenize ve hatta anlamsız halsizliklere neden olacaktır. Bunun yanı sıra oldukça tehlikeli bir hastalık olan gizli yağlanma yani dışarıdan bakılınca kilo almıyorsunuz fakat iç organlarınızda gizli yağlanmalar oluyor, bu gibi fazlasıyla tehlikeli ve riskli bir yaşam yerine adımsayar sayesinde sağlıklı yaşamayı tercih edin.

Çalıştığınız iş yerinde veya çevrenizdeki insanlarla da bu yararlı bilgiyi paylaşarak sevdiklerinizle sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Adım atmak için adımsayara ne gerek var demeyin. Her baktığınızda kaç adım attığınızı takip edebilmek ve ortalama 10.000 adım atmak için eksilerinizi ve artılarınızı görerek adımlar atmalısınız. İş yerine gidip gelirken, sabah kalktığınızda yaptığınız yürüyüşler, akşam yürüyüşleri, hayatın koşturmacası ve bir çok hareket sayesinde adımsayar ile kaç adım attığınızı görün ve uzun yıllar boyunca sağlıklı bir yaşama sahip olun. Sevdiklerinizi de bu konuda uyararak hatta oldukça ucuz toptan adımsayar sayesinde hepinizin elinde bir adımsayar olsun ve sağlık sorunlarını geride bırakın.

Zayıflamak isteyenler için de oldukça mantıklı ve yararlı bir yöntem olan adımsayar ile kısa sürede düzenli yürüyüşler yaparak fazla kilolarınızdan kurtulun. Sağlıklı yaşamanın fazlasıyla ucuz ve yararlı oluşu sayesinde hastane yolunu unutun ve her gün düzenli adımlar atarak kendinizi dinç ve dinamik hissedin. Bol yürüyüşler, sağlıklı günler dilerim.

1 Comment

  • Toptan adımsayar almak istiyorun 200 adet. Ne kadar olur acaba ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.