Web Siteniz İçin WordPress Temalar

 Web Siteniz İçin WordPress Temalar

WordPress Tema

wordpress-temaWordPress ile site kurma konusunda en önemli adımlardan biri tema seçimidir. Sitenize gelen ziyaretçilerin hazırladığınız içerikler üzerinde uzunca bir süre durması ve daha sonra tekrar sitenizi ziyaret etmesi için göz yormayan, sade ve mobil uyumlu bir temaya sahip olmalısınız. Göz yoran, okuyucunun istediği konuyu bulamadığı bir temayı kullanan web sitesi, sizi gelişim  açısından hiç bir şekilde ilerletmez. Bunun yanı sıra son zamanlarda mobil cihazların ve tabletlerin kullanımının artmasıyla birlikte web sitelerindeki temanın mobil uyumlu olması da kazancınızı arttırmanızı sağlayacak en önemli unsurlardandır.

WordPress bir temanın seo uyumlu olması, tema konusunda aranacak ilk özelliktir. Yani bu da demek oluyor ki eğer kullandığınız tema seo uyumlu ise sitenize eklediğiniz içerikler hızlı bir şekilde indexlenir ve sıralamada üst sıralara kısa bir sürede çıkar. Sitenizde kullanacağınız yazı, resim, video ve her türlü içerikten siz sorumlu olmakla birlikte eğer sitenizde kullanacağını tema konusunda da titiz davranmanız son derece önemlidir. Dış görünüşün aksine bir temada aranması gereken en önemli özellik seo uyumlu wordpress tema olmasıdır. Arama motorlarının en hızlı indexleme yapması ve kullanıcıların arama motorlarından siteyi ziyaret etmesi ve bu sayede de sizin kazanç sağlamanız için tema seçimi çok önemlidir.

wordpress-temaÜlke gündemini takip edip bir haber sitesi açmak istiyorsanız wordpress haber teması kategorilerine göz atmanızda yarar var. Ziyaretçi odaklı bu sitelerde içeriklerin güncel ve ilgi çekici olması son derece önemlidir. Bu nedenle sıralamalarda artış gözlemlemek ve yüksek kazançlar sağlamak için internet başında olmalı ve güncel haberleri anında sitenize eklemelisiniz.

Sevdiğiniz veya beğendiğiniz yemekleri yazdığınız bir yemek defteriniz varsa yemek tarifleri yazarak nternetten para kazanmanız son derece mümkün. Yapmanız gereken yemek sitesi açarak wordpress yemek teması seçmek ve sonrasında deftere yazdığınız yemek tariflerini sitenize yazmak olacaktır. Bu sayede tarifleri öğrenmek için sitenize gelen ziyaretçiler ile kazanç sağlamanız mümkün olacaktır.

Modayı yakından takip ediyor, bu senenin moda renklerini uygun kıyafetlerle kombiniyor veya eleştirebiliyorsanız moda sitesi sayesinde para kazanmak tam da size göre bir iş. WordPress moda teması sayesinde arama motorlarında ön sıralara çıkmanız da mümkün.

Dekorasyona düşkün, ev dizaynında rakip tanımam diyorsanız kendi dekorasyon fikirlerinizi wordpress dekorasyon teması kullanarak ilgili internet ziyaretçileri ile paylaşabilir ve bu işi ticarete dökerek para kazanabilirsiniz.

Yukarıdaki örneklere wordpress oyun teması, film teması, magazin teması ve daha da fazlasını eklemek mümkün. Aradığınız her türlü seo ve mobil uyumlu wordpress temalar konularını Limonwp.com adresinden ulaşabilirsiniz. İlgili ve 7/24 destek sağlayan ekibiyle tema konusunda size yardımcı olacak ve sitenizin arama motorlarındaki sıralamalarda artış göstermesini sağlayacaktır. Hazır temaların yanı sıra kişisel görüş ve isteklerinize bağlı olarak istediğiniz şekilde tema siparişi de verebileceğiniz Limonwp.com sayesinde kendi kişisel web sitenizin sahibi olabilirsiniz.

Dünyanın en iyi işletim sistemi olan WordPress’in gücünü web projelerinizde kullanmaya ne dersiniz? LimonWP ekibi, her türlü internet projelerinize danışmanlık, tasarım, yazılım ve seo hizmeti vermek için hazır!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.