Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Genel APK Nedir ve Android APK İndir

APK Nedir ve Android APK İndir

Android Apk İndir

android-apk-indirİlk önce APK nedir ne işe yarar bu sorunun cevabını vererek başlamak istiyorum yazıma daha sonrasında ise size güzel bir APK yükleme sitesinden bahsedeceğim.

Kısaca en basit tanımıyla APK bir android uygulama dosyalarının uzantısıdır. Yani tüm bilgisayar dosyaları bir uzantı içinde çalışmaktadır bunlara ise kısaca exe denilmektedir. İşte bu uzantının android sistemlerdeki adı da APK’ dir.

APK’ nin kurulumu oldukça basittir sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmaksızın üzerine tıkladığınızda kurulum otomatik olarak başlar. Bitince de direk olarak kendisini menünüze ekler. Şimdi size faydalı olacak bir bilgi paylaşmak istiyorum.  Malum android yeni bir sistem ve bazı kişiler bu sisteme yeni, yeni adapte oluyor hatta ilk kez kullananlar bile var.  Diyelim ki resmi anlamda henüz çıkmamış bir uygulama var ve siz bu uygulamayı yüklemek istiyorsunuz  o zaman mutlaka yazının devamını da okumanız gerekiyor. Çünkü orada nasıl indirebileceğiniz ve yükleyebileceğinize yer verdik.

Özellikle günlük yaşantısında oyun oynamasını çok seven kişilerin kullanması gereken bir uygulamadır. Bu şekilde APK’ yi indirdiğiniz zaman artık google play ve android sistemlere ihtiyacınız kalmaz.  Bu yazılımı kullanarak dilediğini programı bilgisayarınıza indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

APK İndirmek Yasal Mı?

android-apk-indir-2APK yasal olmayan yollardan da uygulamaları indirmenize yardımcı olmaktadır bu sayede dilediğiniz oyunu da gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

Bu tür dosyaları indirebileceğiniz bir çok site vardır ve bu oyunlara yer veren sitelerde bulunuyor. Örneğin size tanıtacağımız LikyaCep.com Sitesi bu sitede birbirinden farklı ve en yeni APK oyunları yer alıyor tamamen ücretsiz apk indir olarak indirip oynayabileceğiniz bir site. Henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen ziyaretçi yoğunluğu bakımından da hiçte azımsanmayacak derecededir. Eğer ki siz de PC’ nizden bir APK oyununu oynamak istiyorsanız burayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik sürekli güncel tutulan oyunlar ve oyun bilgileri sayesinde en son çıkan oyunlar bile anında sitede yer alıyor.

Sitedeki amaç indirdiğiniz oyunları direk olarak oynayabilmek. Yani burada bazı oyunlar açtıktan sonra yüklemeyi direk kendisi yapıp tamamlar tüm uygulamaları da beraberinde getirir. Sitenin diğer amacı ise google play ‘ deki ücretli olan yani para ile satılan oyunları bedava indirerek oynamanızı sağlamaktır. Bunun yanı sıra site üzerinde yer alan oyunların tamamı android cihazlarla da uyumludur ve onlardan da oynanabilmektedir. Şimdi gerçek manada oyun oynamak istiyorsanız hem de ücretsiz hemen siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...