Clash of Clans Versiyon 7 Hileli APK İndir

 Clash of Clans Versiyon 7 Hileli APK İndir

Clash of Clans Hile Apk İndir

clash-of-clans-apk-indirBildiğiniz gibi Google play’de strateji oyunlarının milyonlarca indirmesi var. Bu oyunlarının başta geleni şüphesiz ki Clash of Clans oyunudur. Bu oyunun benzerleri bile yüzbinlerce kez indirildi. Geliştirici firma oyun çıktığı günden beri sürekli oyunu geliştirmesi hataları ve bugları temizlemesi oyuna çok büyük bir artı puan kazandırmıştır.

Oyun içinde gerekli materyeller yetmediğinde satın alabiliyorsunuz. Bu satın alma işlemlerine para vermemek isteyenlere bu apk sürümünü indirerek oynamalarını tavsiye ediyoruz. Strateji oyunlarını sevenlerin vazgeçemiyeceği bir oyundur. Yıllar önce android kullanmıyorken bu onunun bilgisayar veriyonu olarak düşündüğümüz Age of empires oyunu da tüm Dünya tarafından oynanan vazgeçilmez bir strateji oyunudur. Oyunun en büyük artılarından biri online olarak oynanmasıdır. Düşmanlarınız gerçek kullanıcılar olması kişileri iyice oyuna heveslendirmektedir.

Oyunu geliştirici Supercell firması 2012 yılında kurulmuş bir firmadır. Çok kısa süre içerisinde internet milyonerleri arasına girmesini sağlayan oyunları Clash of Clans oyunudur. Bu oyunun haricinde oyunları bulunmaktadır. Fakat en çok çalışma yaptıkları oyun yani reklamlar ile ön plana çıkardıkları oyun Clash of Clans’tır. Firma bu başarısından dolayı birçok yatırımcının dikkatini çekmiştir.

Clash of Clans oyununun günlük kazandığı para 2,4 milyon dolar olarak 2012 yılında açıklanmıştır. Firmayı bu büyük başarısından dolayı tebrik etmeden geçemeyelim. Clash of Clans Hileli sınırsız paralı apk sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

clash-of-clans-hile-apk-indir clash-of-clans-hile-apk-indir-2 clash-of-clans-hile-apk-indir-3 clash-of-clans-hile-apk-indir-4 clash-of-clans-hile-apk-indir-5

Clash Of Clans Video

Oyun Adı: Clash of Clans
Kategori: Android Oyunlar indir
Oyun Türü: Rpg, Strateji
Yayın Tarihi: 01.05.2015
Dil: İngilizce
Boyut: 49,95 MB
Geliştirici Firma: Supercell
Dosya Türü: .apk

Clash of Clans Hileli Mod APK
Apk İndir

2 Comments

  • Soner abi çok teşekkür ederim. Sitelerde dağıtılan apklar hep çalışmayan sürümler. Sen en güncelini eklemişsin yine her konuda senin yeteneğin varmış.

    • Teşekkürler Emre sizlere yardımcı olmak amacımız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.