İnternetten Para Kazanma Yolları 2015

 İnternetten Para Kazanma Yolları 2015

İnternetten Para Kazanma Yolları

internetten-para-kazanma-yollariSon yıllarda internetten para kazanmanın yolları arttı. Sizlerinde tahmin edebileceği gibi telefon ve tablet kullanımları artması ile yep yeni bir para kazanma sektörü mobil kazanç ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıllarda tavsiye ettiğimiz iki sektör internet kullanımı artması ile birlikte çok daha hızlı bir yükselişe geçti. Anket firmaları yeni ürünler çıkarmadan önce piyasanın nabzını ölçmek için anket firmaları aracılığı ile anket kazançlarını çok daha arttırdı. Anket doldurarak para kazanma hakkında daha detaylı bilgi için “Anket Doldurarak Para Kazanma” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Evinden ek gelir sağlamak isteyenler için tavsiye edebileceğim bir iştir.

Tavsiye olarak gösterdiğimiz ikinci bir iş ise satış ortaklığı işidir. Satış ortaklığı işi ile her ay düzenli bir gelir sağlamanız mümkündür. Anket doldur para kazan işine göre biraz daha uğraş gerektirir. İnternetten satılan ürünlerin satışlarına aracı olarak kazanç sağlarsınız. Örneğin; Zayıflama ürünü için size özel bir referans linki sağlanır. www.zayiflamaabcurunu.com/ref=kullaniciadiniz bu şekilde bir link üzerinden müşteri yönlendirip satış başına komisyon kazanabilirsiniz.

Tabi ki bu işlemde önemli olan nokta doğru müşteri kitlesini doğru şekilde satış sitesine yönlendirmektir. Web site açarak web sitenizi hedeflediğiniz kelimelerin Google aramalarında üst sıralarına çıkararak yani bu işlemin adı SEO yaparak doğru müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Fakat SEO işlemi kapsamlı bir iştir. Web sitenizi üst sıralara çıkarmak eğitimsiz bir şekilde uzun sürebilir.

Bunun dışında web sitenizin reklamını vererek satışa aracı olabilirsiniz. Fakat bu konuda reklam verdiğiniz bütçe ile satışa aracı olduğunuz ürünün komisyonu kurtarması önemli bir durumdur. Doğru ürünü seçmek ve analiz yapmak için bazı püf noktaları bilmeniz gerekir. Bu sektörde uzman bir ekip tarafından yazılan Orkaplus(Tıkla İncele) eğitim setini incelemenizi tavsiye ederim.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.