İstanbul Web Tasarım

 İstanbul Web Tasarım

Web Tasarım

istanbul-web-tasarimSon zamanlarda neredeyse web sitesi olmayan firma kalmadı. Hele ki internetten satış yapmayı hedefleyen siteler ne kadar hızlı davranırsa o kadar yol alır. Tabi doğru adımlar atılırsa.

Web tasarım sadece bir web site kurmak ile bitmez. Web tasarım dendiğinde müşterinin sitenizde gezmesini sağlamak göze hoş gelmesini sağlamak gereklidir. Örneğin her rengin bir anlamı vardır. Mavi güven verir, kırmızı açlık hissi uyandırır, Yeşil şanslı hissettirir. Bunun gibi ufak püf noktalardan yardım alarak Web sitenize gelen müşterinin bilinç altında yer edebilirsiniz. Tabi sadece bunlarda değil sitenizden başarı sağlamak satış yapmak için yüzlerce ince ayrıntı vardır. Bunlardan en önemlileri tasarımın kolay ve anlaşılabilir olması, web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasıdır. Bu işlemin adı ise SEO olarak adlandırılır.

Web sitenizin tasarımı ne kadar güzel olursa olsun eğer müşteri gelmiyorsa hedef kelimelerinizde Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmıyorsa size bir getirisi olmaz. Örneğin bir tur şirketi olduğunuzu varsayalım. Tatil, tatil paketleri vb. kelimelerde web sitenizin Google arama motorunda ilk sırada olması size binlerce müşteri trafiği getirecektir. Siteniz ile odaklı ziyatetçi toplayabilir, ziyaretçilerinizi müşteriye çevirebilirsiniz. Web tasarım konusunda hizmet alacağınız firmaları dikkatli seçmelisiniz.

Web site yaptırmak için fiyatlar konusunda şu rakam demek doğru olmaya bilir. Talepleriniz fiyatları yükseltir. Sadece kurumsal bir web sitesi ile kullanıcıların ve çalışanların farklı giriş panelleri olması arasında fiyat farklı oluşur. Talep formu doldurarak fiyat alabilmek için buraya tıklayın. Hepinize bol kazançlı günler dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.