İnternetten Para Kazanma Yolları Değişir Mi?

 İnternetten Para Kazanma Yolları Değişir Mi?

İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanma yolları değişebilir. Fakat bazı ana kollar vardır örneğin ziyaretçisi çok olan bir siteniz varsa her şekilde para kazanmanız mümkündür.

Fakat web site kurma ve Google sıralamalarında üst sıralara çıkarma konusunda bilginiz yok ise tecrübe kazanma sürecinde vakit ve para kaybı yaşamanız mümkün. Bu işin eğitimini almanızı tavsiye ederim. Kurslarda bu işin eğitimine 1000’lerce lira harcamak yerine internet üzerinden satılan eğitim setlerini tavsiye ederim. Videolu anlatımlar ile aşama aşama işi kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kurslara harcayacağınız paranın 10’da birine video eğitim setleri satın alabilirsiniz.

Örneğin 2009 yıllarında mail oku para kazan yada reklam izle para kazan gibi yöntemler oldukça popülerdi. Fakat son yıllarda bu popülerliğini yitirdi. Bunlardan ilk sebebi herkesin aynı işi yapmak istemesi. İkinci sebebi ise bu tarz işlerden aylık en fazla kazanç sağlayabileceğiniz rakam 50-80 lira arasında değişir. O da işini yaptığınız firma ödemenizi yatırır mı yatırmaz mı ayrı bir kafa ağrısı.

Çoğu yazımda bahsettiğim gibi bu yazıda da kısaca tavsiye edebileceğim 2 işi modelini kısaca anlatayım. İki yöntemde de evinizden, iş yerinizden yada tatil evinizden her yerden yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı. Günde en fazla 1 saat bu işlere bakabilirim derseniz size anket doldurarak para kazanma işini tavsiye edebilirim. Anketlerin uzunluklarına bağlı olarak para kazanırsınız. Örneğin 20 dakikalık 1 anket doldurarak 20 dolar civarında para kazanırsınız? Aklınızdaki soruyu duyar gibiyim. Anket doldurunca neden para versinler ki?

internetten-para-kazanma-1

Sebebini şöyle açıklayalım. Piyasadaki büyük firmaların bir çoğu yeni bir ürün çıkarmadan önce halkın nabzını ölçmek ister. Daha önceden sokakta gördüğümüz anketörlerin piyasadan çekilmesinin sebebi bu işinde internet üzerine dökülmesidir. Firmalara kişilere para verince anketler çok daha hızlı bir şekilde dolduruluyor ve firmalar ticari bir zarara uğramadan yeni ürünün kararını veriyor. Anket işi bu şekilde işler. Masraflarınızı çıkarabileceğiniz bir iştir. Fakat doğru anket firmalarına ulaşamadığınız sürece para kazanamazsınız. Çünkü ödeme yapmazlar. Anket doldurarak para kazanma işine doğru bir şekilde vakit kaybetmeden başlamak isteyenlere Anket Doldur Para Kazan(Tıkla İncele) kitabını tavsiye ederim. Kitap içerisinde 250 adet güvenilir ve zamanında ödeme yapan anket firması bulunmakta. Bunun dışında hangi firmalardan nasıl ödeme alabileceğiniz konusunda ince püf noktalar bulunmaktadır.

internetten-para-kazanma-1

Anket işinin dışında tavsiye edebileceğim bir diğer para kazanma yöntemi de satış ortaklığı yöntemidir. Satış ortaklığı yaparak hiç bir ürün stoğunuz olmadan yada şirket kurmadan para kazanmanız mümkün. Şöyle ki satış ortaklığı platformlarında her ürünün size özel bir satış linki olur. Örneğin; www.ABCurunu.com/?ref=soneraksoy bu şekilde size verilen link üzerinden satış işlemine aracı olmanız halinde satış başına komisyon kazanırsınız ve komisyon size özel panele anlık olarak yansır. Bu yöntemi günde 2 saat ve üzeri bu işlerle ilgilenebilecek olanlara tavsiye ediyorum. Sürekliliği vardır. Her ay kazancınızı katlamanız mümkün. Bu işi yapabilmek için çok iyi bilgisayar kullanıyor olmanıza gerek yoktur. Facebook sosyal ağını kullanabiliyor olmanız yeterlidir. Bu iş hakkında detaylı bilgiye Orkaplus(Tıkla İncele) ile ulaşabilirsiniz.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sorularınızı alt bölümde bulunan yorum alanından sorabilirsiniz. Hepinize bol kazançlı günler dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.