Ayda 5000 TL Para Kazanma Fırsatı!

Para Kazanma Fırsatı

Tuhaf ürünlere, tuhaf paralar ödeyerek üyelik almanıza gerek yok. Sektör deneyimi olan profesyonel yönetim kadrosu ile yeni faaliyete geçen Network Marketing firmamızda, firmamıza üye olmasanız dahi sürekli para harcadığınız giyim,ayakkabı, mobilya, temizlik gibi ürünleri , piyasa fiyatlarıyla sadece bir kez bizden satın alın, sonrasında sadece ekibinize odaklanın.

Hızlı İletişim0543 778 7486

para-kazanmakTekrar alım şartı yok, bütçenize göre 400 TL, 800 TL veya 1600 TL ile başlangıç yapabilir, 2 adet iş ortağınızla birlikte organizasyonunuzu büyütebilir, 1-1 eşleşmede 240TL ye kadar prim kazanabilir, sınırsız basamaktan ayda 120000 TL ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. İl temsilciliğine aday olun, şirketimizin bulunduğunuz bölgeden aldığı başvurulara ve organizasyonlarına siz liderlik yapın. Sizi sürekli hayat kurtarıcı özelliklerinden bahsedilen gıda takviyeleri veya piyasada benzeri olmayan, hayatınız boyunca hiç ihtiyaç duyup satın almadığınız ürünleri , üstelikle ilginç fiyatlarla satışa sunarak bir anlamda aktiflik için sizi o ürünü istedikleri fiyattan almaya mecbur bırakan, arkadaş çevrenizde veya tanıdıklarınıza tanıtımını yaparken bile çekindiğiniz, arkasında duramadığınız, aileniz ve çevreniz tarafından sürekli eleştirilmenize sebep olan oluşumlar artık tel alternatifiniz değil ! Düzenli olarak satın aldığınız ürünleri, firmamıza ücretsiz kayıt olarak, piyasa fiyatlarıyla bir kez firmamızdan satın alarak üyeliğinizi aktif hale getirebilir, sonrasında sizin referansınızla firmamıza 2 adet iş ortağı kazandırabilir, onlarla beraber organizasyonunuzu büyüterek bugüne kadar boşa giden emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Daha önce hiç olmadığı kadar olumlu tepkilerle karşılaşacak, sektörün kanayan yarası olan belli başlı suçlamalardan uzak, sadece ama sadece işinize ve ekibinize odaklanarak, yerli-yabancı firmalarda deneyim kazanmış yönetici ve lider kadromuz tarafından sizlere sağlanacak eğitimler aracılığıyla gereken desteği her zaman yanıbaşınızda bulacaksınız. Yerel olarak faaliyete geçen fakat global hedefleri olan %100 Türk sermayeli şirketimizi birlikte büyütmek için sizi daha detaylı bilgileri sunabileceğimiz seminerlerimize davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir, yetkili liderlerimizden ihtiyaç duyduğunuz sorulara cevap alabilir, seminerlerimize katılabilirsiniz. [email protected]

1 Comment

  • Arkadaşlar Ankara ve civarında ikamet edenler bana ulaşabilir, ürünler harika,çeşitlilik var, sistem zaten diğer firmalardan da tanıdığınız sağ-sol dengesi üzerinden denge komisyonuna dayalı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.