Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Network Marketing Düşük Sermaye ile Bayimiz Olun

Düşük Sermaye ile Bayimiz Olun

İş kurmak istiyorsunuz, Ticarete atılmak istiyorsunuz fakat sermayeniz mi yok ? Size çok küçük bir sermayeyle iş dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyoruz. İlk günden itibaren gerekli eğitimleri sağlıyor, attığınız her adımda yanınızda oluyor, profesyonel bir ekip kurmanız için gerekli desteği sağlıyoruz.

internetten-para-kazanmak

Ücretsiz olarak Bayimiz Olun, 2 kişilik Alt Bayi ekibinizi kurun, ağınızda gerçekleşen bütün satışlardan prim kazanın.

İş Fırsatının Devamını Oku…

internetten-para-kazanmak-2

Ülkemizde her yıl bir kaç yabancı firma renkli otel eğitim salonlarında görkemli lansmanlar yaparak, kendi satış organizasyonlarını, ürünlerini tanıtırlar. Bu ürünler salonda bulunan herkesin o güne kadar hiç karşılaşmadığı, satın almadığı, ihtiyaç duymadığı ürünlerdir. Fakat o firmaya üye olabilmesi için o ürünü, çok ilginç ve yüksek bir rakam karşılığında almak zorundadır, ve alırlar. Sonrasında ise hep aynı senaryoyla karşılaşırlar : Ürünü satamıyorum, ailem arkadaşlarım dalga geçiyor, paramı kaptırdığımı söylüyorlar, aldatıldım mı ? Başkaları yapıyor, ben neden yapamıyorum ? Bu işten bir sürü insan ek gelir kazanıyor, ben neden kazanamıyorum ? Kazanamazsınız çünkü o ürünler bizim toplumumuzun ihtiyacına yönelik değil!

Peki, size sürekli olarak harcama yaptığınız, ömrünüz boyunca da harcama yapacağınız ürünleri sadece 1 kez firmamızdan tedarik ederek para kazanabileceğinizi söylesek? Ve bunu yazıyı okumaya devam ettiğiniz taktirde, gerçek rakamlarla ifade ettiğimizi göstersek, hayatınızda sadece bir kez 1000 TL lik ürün satışı yaparak ciddi gelirlere ulaşmanız mümkün desek, ne derdiniz ?

internetten-para-kazanmak-3

Tuhaf ürünlere, tuhaf paralar ödeyerek üyelik almanıza gerek yok. Sektör deneyimi olan profesyonel yönetim kadrosu ile yeni faaliyete geçen Network Marketing firmamızda, firmamıza üye olmasanız dahi sürekli para harcadığınız giyim, ayakkabı, mobilya, temizlik gibi ürünleri piyasa fiyatlarıyla sadece bir kez bizden satın alın, sonrasında sadece ekibinize odaklanın.

Nasıl mı para kazanacaksınız ?

 • Öncelikle emporia.com.tr web sitemizden bizimle iletişime geçerek ücretsiz olarak bayimiz olacaksınız. Bunun için mevcut bayilerimizden birisinin size referans olması gerekiyor. Hiçbir bayimizi tanımıyorsanız, şirketimiz size bölgenizde faaliyette olan bayilerimizden birisinin ulaşmasını sağlayacaktır.
 • Bayiliğinizin aktif hale gelmesi için, sitemizde yer alan ürünlerden belirli bir tutarda alım veya satım yapmanız gerekiyor. 3 ayrı bayilik paketimiz bulunmaktadır : 450-500 TL, 900-1000 TL veya 1700-2000 TL. Bu tutarlar karşılığında bizden giyim ürünleri, ayakkabı, temizlik ürünleri, mobilya, saat,parfüm,kitap gibi hepimizin günlük olarak tükettiği ve rahatlıkla kullanabileceği veya satabileceği ürünler, kayıtlı adresinize gönderiliyor. TEKRAR ÜRÜN ALMANIZI VEYA SATMANIZI KESİNLİKLE TALEP ETMİYORUZ.
 • İkinci aşamada aktiflik için gereken şartı gerçekleştirerek, firmamızdan ürün alımı veya satımı yaptınız, artık tekrar ürün almanızı talep etmiyoruz, dilerseniz kişisel satışa da devam edebilirsiniz, bu sizin tercihinizdir. Üçüncü ve en önemli aşamada, kendinize bağlı 2 adet alt bayiyi gene ücretsiz olarak firmamıza kazandırmanız gerekiyor. Bu iki bayi sizin satış organizasyonunuzun ilk basamağı oluyor ve onlarla beraber çalışmalarınızı, bizim size sunacağımız eğitimler aracılığıyla sürdüreceksiniz.
 • Getirmiş olduğunuz 2 bayinin de, sizin yaptığınız gibi aktif olmak için tek seferlik bir ürün alımı yapmaları gerekmektedir. Onlar ürün alımı yapınca, bayilerinize ait ciro döndüğü için, siz ilk priminizi kazanırsınız. Bu kazanç, çevirmiş oldukları ciroya göre değişir. Örneğin, ikisi de 1000 TL lik ürün alımı yaparak girmişse, siz 100 TL prim kazanırsınız. Aynı ödeme aşağılarda gerçekleşen her satış karşılığında yapılacaktır, sınırsız derinlikten.
 • Artık kendinize ait bayileri oluşturdunuz, ve onlar da aktif hale geldi. Bundan sonraki aşamada, bizim size sağlamış olduğumuz eğitimlerde edindiğiniz bilgileri, alt bayilerinize kopyalamak sizin ilk göreviniz olacaktır. Gerekirse bu noktada şirketimiz bayilerinize de eğitim desteği verecektir özel olarak. Onlar da gerekli eğitimden geçtikten sonra, kendilerine ait 2 şer bayı getirerek, alt basamaklarına kayıt edecekler. Onların alt bayileri, aynı zamanda sizin de alt bayiniz olmuş olacak ve onlar da aktif hale gelmek için ürün alımı yapacaklar. Sizin getirdiğiniz 2 Alt Bayi, 2 şey alt bayi getirince, sizin 2.basamağınızda 4 alt bayi oluşmuş olacak ve onlardan da 100X2=200 TL kazanacaksınız. Sizin alt bayileriniz de 100 er TL kazanacaklar.
 • Bu şekilde herkesin 1000 TL lik ürün satarak 2 alt bayi getirdiği organizasyonda, her basamakta kişi sayısı 2 katına çıkacak, dolayısıyla her basamaktaki kazancınız da 2 katına çıkacak ve zaman içerisinde çok büyük bir ekibiniz olacak. Gerekli bütün eğitimlerini ve motivasyonlarını sağlayarak, gelen her bayinin 2 bayiye ulaşabildiği bir ortam hazırlamanız gerekmektedir.
 • internetten-para-kazanmak-4

  İnsanlar neden mi bayimiz olsunlar? Çünkü artık kimse aldığı maaş ile geçinemiyor ve ülkemizde 6 Milyon dan fazla insanın Doğrudan Satış firmalarında üyelikleri var, satış yaparak ekip kurarak ek gelir oluşturmaya çalışmaktalar. Siz de bu sayfaya internette bu konuda bilgi almak amacıyla gelmediniz mi ? Biz size yapılabilecek en kolay ve en risksiz ticaret modelini sunmaktayız.Ekibinize davet edeceğiniz insanların tamamı, satmakta olduğumuz ürünlere zaten para harcıyorlar, AVM lerden, mağazalardan bu ürünleri zaten satın almaktalar. Bizim talebimiz, sadece 1 kez bu ürünleri mağazadan değil , aynı fiyatı ödeyerek bizden alarak aktiflik için gerekli ciroyu çevirmeleri. Sonrasında kendilerine ait organizasyonu 2 alt bayiyle kurmaya başlamaları ve aşağılarında gelen her bayinin aldığı ürün üzerinden para kazanmaları.

  Tekrar alım şartı yok, bütçenize göre 450 TL, 900 TL veya 1700 TL ile başlangıç yapabilir, 2 adet iş ortağınızla birlikte organizasyonunuzu büyütebilir, 1-1 eşleşmede 240TL ye kadar prim kazanabilir, sınırsız basamaktan ayda4 0000 TL ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. İl temsilciliğine aday olun, şirketimizin bulunduğunuz bölgeden aldığı başvurulara ve organizasyonlarına siz liderlik yapın. Sizi sürekli hayat kurtarıcı özelliklerinden bahsedilen gıda takviyeleri veya piyasada benzeri olmayan, hayatınız boyunca hiç ihtiyaç duyup satın almadığınız ürünleri, üstelikle ilginç fiyatlarla satışa sunarak bir anlamda aktiflik için sizi o ürünü istedikleri fiyattan almaya mecbur bırakan, arkadaş çevrenizde veya tanıdıklarınıza tanıtımını yaparken bile çekindiğiniz, arkasında duramadığınız, aileniz ve çevreniz tarafından sürekli eleştirilmenize sebep olan oluşumlar artık tel alternatifiniz değil ! Düzenli olarak satın aldığınız ürünleri, firmamıza ücretsiz kayıt olarak, piyasa fiyatlarıyla bir kez firmamızdan satın alarak üyeliğinizi aktif hale getirebilir, sonrasında sizin referansınızla firmamıza 2 adet iş ortağı kazandırabilir, onlarla beraber organizasyonunuzu büyüterek bugüne kadar boşa giden emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

  Daha önce hiç olmadığı kadar olumlu tepkilerle karşılaşacak, sektörün kanayan yarası olan belli başlı suçlamalardan uzak, sadece ama sadece işinize ve ekibinize odaklanarak, yerli-yabancı firmalarda deneyim kazanmış yönetici ve lider kadromuz tarafından sizlere sağlanacak eğitimler aracılığıyla gereken desteği her zaman yanı başınızda bulacaksınız. Yerel olarak faaliyete geçen fakat global hedefleri olan %100 Türk sermayeli şirketimizi birlikte büyütmek için sizi daha detaylı bilgileri sunabileceğimiz seminerlerimize davet ediyoruz.

  Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir, yetkili liderlerimizden ihtiyaç duyduğunuz sorulara cevap alabilir, seminerlerimize katılabilirsiniz. [email protected] Hızlı iletişim için: 0543 778 7486

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Son Eklenenler

  İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

  İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

  Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

  Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

  iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

  Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

  İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

  İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...