Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Genel Para Kazandıran 6 Mobil Uygulama

Para Kazandıran 6 Mobil Uygulama

Başkalarının oluşturduğu mobil uygulamalar ile para kazanmaya ne dersiniz? İşte tam da bu konu ile alakalı sunacağımız bilgiler doğrultusunda artık herhangi bir zorluk çekmeden para kazanabilecek, direkt olarak bu mobil uygulamaları da kullanabileceksiniz. Şimdi para kazandıran mobil uygulamaları daha geniş bir çerçeveden izleyelim.

  1. Hopi

Hopi markasını reklamlarda sık sık görüyoruz. Kısa bir açıklama yapmak gerekirse, alışverişlerde daha az ödeyip, daha çok kazanmak isteyenlerin ortak noktası olan Hopi, alışveriş indirimlerini de sizlere en iyi şekilde sunuyor. “Paracık” sloganı ile giriş yaptıkları bu yolda artık özel kampanyalara kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor ve daha sonra var olan miktarın çok daha aşağısına ürün alma şansını sizlere tanıtıyor.

  1. Ebates

1700 farklı mağaza ile anlaşmalı olan Ebates, anlaşmalı olduğu markalardan alışverişleri daha ucuza yapmanızı sağlıyor. Çeşitli geri ödemeleri ile uygulama üzerinden hediye kuponları da dağıtan Ebates, birçok kişinin alışveriş yapmak adına ilk tercihi!

  1. Swagbucks

Swagbucks adlı uygulama sizlere video izledikçe, çeşitli web sitelerinde dolaştıkça ve reklamları izledikçe paralar kazandırıyor. Bu durumu daha önce sağlayan herhangi bir marka görmemiştik. Fakat sanal para ile birlikte artık çeşitli indirim kuponları, hediyeler ile takas yapma durumu da günümüze taşınabiliyor. Yani bir nevi oldukça indirimli alışveriş yapma sitesi!

  1. Ibotta

Ibotta alanında anlaşmalı olduğu firmalara ait indirimler sunmaktadır. Herhangi beğendiğiniz ürünü satın almak için sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmak veya beğendiğiniz markanın indirimlerinden faydalanabilme neticesinde anket doldurmaktır!

  1. Snap

para-kazandiran-mobil-uygulamalar-SNAPMutfak alışverişlerinizde tasarruf yapmak istiyorsanız Snap uygulaması sizler için oldukça makuldür. Bunun için market alışverişi fotoğraflarınızı uygulamadan paylaşın, daha sonra hediye paraların tadını çıkarın! Hesabınıza +20$ bakiye ulaştığında ise kendi banka hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz!

 

  1. Slidejoy

Telefonunuzun kilit ekranına reklam alarak para kazanmak ister misiniz? O halde slidejoy uygulamasını deneyin! Bu uygulama ile birlikte sizler aylık olarak 5-15 dolar arası bir meblağ kazanabilecek, ekran kilitliyken bile bu paraların tadını çıkartabileceksiniz!

Para kazandıran mobil uygulamalar ile birlikte artık sizler de hiçbir işlem ile uğraşmadan ek gelir elde edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...