Yeni Mezunlar İçin İnternetten Para Kazanma Fırsatı!

Henüz okuduğunuz üniversiteden yeni mezun olduysanız ve iş hayatınızda kendinizi patron olarak görmek istiyorsanız birazdan bahsedeceğim işe bir göz atın derim. Büyüklerin de tabiriyle asıl hayat, öğrencilik yılları bittikten sonra başlıyor. Çünkü öğrencilik zamanında öğrencilerin %90’ı ailesinden gelen bir miktar para ile geçimini sağlar ve tüketici gruba girer. Halbuki öğrencilik bittikten sonra asıl sorumluluklar başlar; iş, evlilik, ev geçindirme derken bir çok işin sorumluluğunu almış olursunuz. Bunun üzerine düşünmek gerekirse ne yazık ki özel sektördeki çoğu işin vereceği maaş ne ev ne de araba almanıza yetmez. Devlet sektöründe ise ne yazık ki atanma problemi var. Memurluk düşünüyorsanız bile en azından sınava kadarki zamanı internet üzerinden para kazanıp birikim yaparak değerlendirebilirsiniz.

yeni-mezunlar-icin-is ilanlariSize tavsiye edeceğim iş, satış ortaklığı. Başkalarının ürünlerini kendi web siteniz üzerinden pazarlayarak veya facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya kanalları üzerinden tanıtımını yaparak satışını sağladığınızda örneğin 70 liralık bir ürünün 30-40 lirasını siz almış olursunuz. Üstelik birden fazla ürünün satışını yapabilirsiniz, herhangi bir sınırlama yok. Bu konuda detaylı bilgiyi Orkaplus Eğitim Seti(Tıkla, İncele) ile edinebilirsiniz. Bu eğitim setinin içerinde satış ortaklığı ile ilgili aradığınız tüm bilgiyi bulabilirsiniz.

Çok fazla zamana ihtiyacınız olmayacak. Bilgisayar başında günlük iki saat geçirmeniz yeterli olacaktır. Ev ortamında rahatça çalışabileceğiniz bu işte boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Harcamayı çok seven biri değilsiniz rahatlıkla gelecek için para biriktirebilirsiniz. İnternette boş yere vakit geçirmek yerine para kazandıracak işler ile uğraşabilirsiniz. Şimdiden hepinize kazançlı günler dilerim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.