Ön Yargı Kaldırmak?

 Ön Yargı Kaldırmak?
ön yargı
ön yargı

Arkadaşlar bu konuyu uzun zamandır yazmayı düşünüyordum kısmet bugüneymiş. Türk insanlarının genelinde olan bir özellik bu ön yargı meselesi. İnternet ile uğraşıyorum yada network marketing yapıyorum dediğinizde insanlardan şöyle bir söz duyuyorum. Elle tutulur gözle görülür bir iş yap diyorlar. Fakat o kişilerin maaşının 10 katını hatta 15 katını kazandığımı gördüklerinde gözleri parlıyor.

Ön yargı Türk toplumunda neden bu kadar fazla kişide olduğunu sadece 5 dakikanızı ayırarak düşünün. Bu ön yargılı dediğim insanların %90’ı 10 yıl önce saadet zincirinden dolandırılan insanlar. Hani bir söz vardır ya  “Sütten dili yanan Ayranı üfleyerek içer.” diye bu ön yargılı insanların büyük bir kısmı aynen bu şekilde davranmaya çalışıyor. Bu tür şekilde ön yargılı davranan insanların çoğu geçmişinde bu konu tarzında bir konu ile dolandırılmış insanlardır buna dikkat edin.

Bu şekilde ön yargılı arkadaşların kesinlikle üstlerine gitmeyin. Size bakış açıları değişir, bu yüzden zamana bırakın onlar çocuklarına da aynı şekilde 14 yıl boyunca 2 milyar maaş için okumaya devam etsinler. Siz çalıştığınız işte istikrarlı bir şekilde vazgeçmeden çalışıyorsanız kazanan siz olacaksınız bundan emin olun. Şimdi sizlerden aşağıdaki videoyu izlemenizi istiyorum. Eğer sizlere bir nebze yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.