Google Adsense ile İnternetten Para Kazanmak

 Google Adsense ile İnternetten Para Kazanmak

Adsense ile Para Kazanmak

adsense ile para kazanma
adsense ile para kazanma

Evet arkadaşlar internetten para kazanmak isteyen arkadaşların çoğunun başvurduğu yöntem adsense fakat benim görüşüm şu şekilde internetten uğraşarak daha çok para kazanacağımız işler varken adsense bana emeklilik gibi geliyor. Yaklaşık 1 sene önce adsense için bir tasarım hazırladım ve siteyi bazı anahtar kelimelerde çıkması için seo yaptım 3-4 aydır aylık getirisi 150$ ın altına inmediğini gördüm.

Bunu görür görmez bugün itibari ile 2 tane daha adsense ile alakalı site açtım ve bir miktar para ile seo yaptım. Düşüncem şu şekilde adsense getirisi olan 3-4 sitem olduğu taktirde 1 sene sonra aylık toplamda 500$ ın altına düşeceğini sanmıyorum. Peki sizde bu şekilde bir çalışmak yapmak isterseniz izleyeceğiniz yolları aşama aşama ilerleyelim. Öncelikle hangi sektörde adsense geliri kazanmak istiyorsunuz bunu düşünün. Örneğin mobilyacılık mobilya ile alakalı 1 adet domain 1 adet hosting alın ve wordpress alt yapılı bir web sitesi oluşturun. Eğer wordpress site oluşturma hakkında bilginiz yok ise buraya tıklayarak wordpress videolu eğitim kursuna sahip olabilirsiniz.

Ardından web sitenize mobilya ile alakalı resimler ve yazılar eklemelisiniz. Bu aşamada şuna dikkat etmelisiniz  yazılar kesinlikle özgün yazı olsun kopyala yapıştır olması özgün yazılı olan sitelere Google çok önem vermektedir. Eğer mobilya fotoğraflarınıda kendinizin çekme imkanı varsa bire bir sizin çektiğiniz fotoğrafları sitenize yükleyin bu şekilde haftada 2 yada 3 kere içerik girdiğinizde Google sitenize yavaş yavaş önem vermeye başlayacak ve 1 yılın sonunda adsense sayesinde ciddi anlamda bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Yada bu işlemleri ben yapamam diyorsanız Kazanç Teknikleri eğitim seti ile internet üzerinden satış ortaklığı yaparak çok daha yüksek miktarda para kazanabilirsiniz. Kazanç Teknikleri eğitim setini sektörün en profesyonel kişileri desteklediği için hiç tereddüt etmeden gözünüz kapalı bir şekilde bu ürüne yönelebilirsiniz.

2 Comments

  • Ne yazık ki ülkemizde konu çok önemsenmiyor ama yabancı ülkelerde Adsense reklamlarından oldukça iyi paralar kazanıyorlar. Bu bizim suçumuz nedeni ise ilk önce hileleri öğreniyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.