Kredi Limit Artırım Talebi Nasıl Verilir?

 Kredi Limit Artırım Talebi Nasıl Verilir?

 kredi-limit-artirim-talebi-nasil-verilir           Kredi kartınızın kullanımı verimli ve düzenli ise, yani ödemelerinizde asgarileri değil de doğrudan taksit tutarlarınızı ödüyorsanız, sizin için bankalar sık sık limit artırma işlemi yapabilirler. Bunu sağlamak için de özverili ve kolay bir şekilde işlemlerinizi halletmeniz gerekir ve bu da ön plana çıkarılan her şeyi daha kolay bir şekilde sunmanızı sağlar. Kredi kartı limit artırım talebinizi ise, bankalardan almış olduğunuz kartın işletmeleri yardımı ile yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse garanti bankası bonus kredi kartı limit artırımı yapma ihtiyacı duyan banka müşterilerine,  garanti bankasının sunmuş olduğu imkânlar şu şekildedir.

Öncelikle SMS ile limit artış talebinde bulunabilmekte’siniz.

Garanti bankasına kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE, AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340 a, yurt dışın yaşayanların talepte bulunmaları için 3340 yerine 0532 752 33 40 ‘a sms gönderebilirler. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

Garanti bankası İnternet şubesinde, kredi kartları adımının altından dilediğiniz zaman Limit Artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Paramatik’lerden limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Limit artış talebinizi limitini arttırmak istediğiniz asıl kart ile Paramatik’lerden “LİMİT İŞLEMLERİ” adımından yapabilirsiniz.

Bu tarz şeyler ile uğraşmak istemiyorsanız, bankanızın şubesine giderek de detaylı başvuruları yapabilirsiniz hem de tek yoldan. Yani bu sizin işinizi daha kolay kılacak ve çalışmalarınızı da daha rahat ön plana çıkaracaktır. Detaylar, fırsatlar ve daha fazlası için zaman kaybetmeyin ve size dair sunulan bütün çözümleri incelemeye başlayın değerli arkadaşlar. Her türlü fırsatı ve yeniliği ön plana çıkarıyor ve size dair güncel çözümleri incelemenizi sağlıyoruz. Hem online seçenekler, hem de yenilikler için tek yapmanız gereken bankanız ile iletişime geçmek olacak. Bu sayede kredi kartı limitinizi rahatlıkla artırabilirsiniz. Sizin için kolay olan bütün çözümleri ön plana çıkarıyoruz değerli arkadaşlar. Birkaç tıklama ile çözümleri inceleyin ve güncel olarak ortaya çıkarılan çalışmalardan sizler de faydalanmaya başlayın. Hem online, hem de yenilikçi fırsatlar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Detaylar ve daha fazlası için zaman kaybetmeyin ve sitemizi kullanmaya başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.