Netten Para Kazanma

nettten-para-kazanma-1

İnternetten Para Kazanma

internetten para kazanma
internetten para kazanma

İnternetten her gün 100TL para kazanmak ister misiniz? Başkalarının ürünlerini satarak yani sadece komisyonculuk yaparak günlük 100TL para kazanmanız oldukça kolay. Ama şunu söylemeliyim ki internete birazcık ilgili ve alakalı olmanız gerekir eğer interneti sadece müzik dinlemek ve facebook’a girmek için kullanıyorsanız internet işlerini pek yanaşmamanızı tavsiye ederim.

İnternetten birazcık anlıyorsanız birde internetten para kazanmak için benim oldukça zamanım fazla diyorsanız bu iş tam size göre. Yaptığımız iş başkalarının ürünlerini kendimize ait referans kodlu linklerden satarak satış başına komisyon kazanmak. Bu komisyonların ortalaması 25TL ile 100TL arasında değişmektedir. Dikkat edin bu bahsettiğim rakamlar sadece 1 ürün başına kazanabileceğiniz rakamlar. Eğer bu iş üzerinde ciddi anlamda çalışarak para kazanmak istiyorum diyorsanız bu işe girdikten 1 ay sonra  aylık minimum 1000TL kazanır hale gelirsiniz. Ben 3 yılı aşkın bir süredir bahsettiğim satış ortaklığı sistemini yapmaktayım ve oldukça memlunum. Bu işten ilk kazancımı işe girdikten 15 gün sonra banka hesabıma yattı.  İlk 15 günümde 1300TL para kazanmıştım. Ülke genelimizde çalışanların %80’i asgari ücrete çalıştığını düşünürseniz. 15 Günlük kazancım neredeyse asgari ücretle çalışan 2 kişinin maaşına yakındı. Bu sektör yurtdışında 10 yılı aşkın zamandır binlerce insana para kazandırıyor. Türkiye’de şuanda bu işten para kazanan ortalama kişi sayısı 20.000. Satış ortaklığı sistemini bir pasta olarak düşünün bu pastadan alacağınız en küçük dilim bile size on binlerce tl kazandırır. Bu sektör insanlar alışveriş yaptığı sürece hiç bitmez. İnsanlarda yaşamın her aşamasında alışveriş yaptığı için bu işin asla bitmeyeceğini belirtmek isterim.

Sizde internetten para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizlere Kazanç Teknikleri(Tıkla İndir) eğitim setini tavsiye ediyorum. Satış ortaklığı sistemini A’dan Z’ye anlatan mükemmel bir klavuz. Kazanç teknikleri eğitim seti ile sıfırdan web sitesi nasıl kurulacağını öğrenebilirsiniz. Bu web sitesini komisyoncu site haline nasıl getireceğinize kadar satış ortaklığı sistemini tamamen öğrenebilirsiniz. Belirlediğiniz hedef kelimelerde sitenizin sıralamasını nasıl yükselteceğinizi bu eğitim setinde öğrenebilirsiniz. Web site kurulumu sayesinde sizin için 7 gün 24 saat çalışan bir siteniz olacak. Siz uyusanızda, gezsenizde siz sistemi oturttuktan sonra sadace kazandığınız komisyonları görmek için panelinize gireceksiniz.Ve Kazanç Teknikleri tüm kullanıcılarına telefon desteği sunmaktadır. Bu işe yeni başlayacaklar için mükemmel bir avantaj olduğunun kanaatindeyim. Kazanç Teknikleri kullanıcısı olduktan sonra size verilen iletişim numarasından takıldığınız yeri anında arayarak yetkili kişiye sorabilirsiniz.

Soner Aksoy
1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 15 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 6 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)