Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Genel Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma

Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma

Yeni güncellemeler sonrasında instagramda birçok yenilik arasında Instagram kullanarak youtube izlenme sayısını artırma özelliği de eklendi. Artık Instagram kullanıcıları youtube bağlantıları ile izlenme sayılarını artırabiliyor. Youtube görüntülenme ve izlenme sayılarına göre kullanıcılara para ödüyor. Bu nedenle her sosyal medya platformundan youtube hesaplarına link bağlantısı ile yönlendirme sağlanıyor. Instagram kullanıcılarının hatırı sayılır sayıda olduğu ve bu kullanıcıların çoğunun youtube izlediği bilinmektedir. Bu durumu avantaja çevirmek isteyen birçok Instagram kullanıcısı var. Artık tüm Instagram hesaplarından hikâye kısmına link vermek mümkündür.

Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma
Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma

Instagram Hikâye Nedir?

Instagram işletme ve bireysel hesapların kullanımına hikâye özelliğini sundu. Bu özellik sayesinde takipte olmayan kişiler tarafından da hikâye görüntüleniyor. Instagram sayfasına bakmaya üşenen birçok kişinin hikâyelere rutin olarak bakması sonucu bütün kişiler hikâyede paylaşımlarını artırmış durumda. Özellikle Instagram üzerinden paylaşılan videolar artık kısa ve uzun video olarak paylaşılıyor. Bunun yanı sıra youtube daha uzun video süreleri ile hala tercih edilen platformlar arasında kalıcılığını sürdürüyor. Peki, ınstagram kullanarak youtube izlenme sayısını artırma önemli mi?

Neden Youtube Bağlantısı Önemli?

Kullanıcılar tarafından daha fazla kişiye ulaşım sağlamak, youtube sayfalarına daha fazla abone kazandırmak adına bağlantılar her sosyal medya platformlarında paylaşılıyor. Bunun nedeni youtube artık yeni bir kazanç kapısıdır. Yeni dünyada gelişen teknoloji ile birlikte dijital ortamdan iş yapmak, paylaşım ve viral olmak oldukça popüler. Youtube olmak ve sosyal medyada fenomen haline gelmek isteyen kişilerin bu doğrultuda farklı stratejik planlar yapması zaruri hale gelmiştir. En fazla kullanıcı olan sosyal medya platformu üzerinden web sitesine, youtube ya da diğer bağlantılara yönlendirmek zor değil. Bunun birçok avantajı oluyor ve bu konuda kullanıcı tarafından youtube oldukça önemli bir paylaşım alanıdır.

Youtube Bağlantısı Nasıl Verilir?

Youtube bağlantısının ne olduğu detaylı olarak açıklayalım. En fazla izlenen ve görüntülenme sayısıyla para kazandıran sosyal platformlar arasında bulunan youtube paylaşılan her videoya bağlantı vermektedir. Bu videoların daha fazla alanda paylaşılmasını sağlıyor. Eskiden bu bağlantılar belirli siteler üzerinden indirilir ve instagrama kısa video olarak eklenirdi. Bu durum virüs tehlikesine ve videoların paylaşılmasında uzun süreçlere neden olmaktaydı. Artık bağlantı vermek sanıldığı kadar zor değil. Bunun için youtube videosunda bulunan paylaşma seçenekleri arasından bağlantıyı kopyala demeniz yeterlidir. Bağlantı için ınstagram kullanarak youtube izlenme sayısını artırma paylaşımı nasıl yapılır?

Instagramda Youtube Bağlantı Linki Nasıl Paylaşılır?

Gelelim en merak edilen soruya; youtube bağlantı linki Instagram üzerinden nasıl paylaşılır? Bu sorunun cevabı eskiye nazaran artık çok kolay. Kullanıcılar artış gösterdikçe ve talepler geliştikçe tüm sosyal medya platformları kendini yenilemeye devam ediyor. Bu konuda birbiriyle yarışan platformlar yine de instagramın elde ettiği başarıya ulaşamıyor.

Link paylaşmak;

  • Youtube bağlantısını kopyalayın
  • Instagram hesabınızı açın
  • Hikâye paylaş bölümüne gidin
  • Hikâye kısmında alta gelin ve bağlantı paylaş kısmına tıklayın
  • Bağlantı linkini yapıştırın
  • Videonuzu anında paylaşın

Bu işlem sonucu ınstagram kullanarak youtube izlenme sayısını artırma hızlı bir şekilde hikâyenizde 24 saat görünür halde videonuzu paylaşmanız mümkündür. Hikâye kısmı bu anlamda sayfanıza hareket getirecek ve daha fazla dikkat çekeceksiniz.

Takipçi Olmayanlarda Linki Görebilir Mi?

Instagram hikâye kısmının en büyük avantajı, takipçiniz olmayan kişilerin de hikâyenizi görmesidir. Hikâyede paylaşacağınız youtube videonuzun daha fazla görüntülenme almasını istiyorsanız hesabınızı herkese açık yapmanız daha yararlıdır. Instagram hesabınıza verdiğiniz bu bağlantılar sayesinde bir taşla birçok kuş vurabilirsiniz. Kendinizi daha fazla geliştirmek için yapacağınız bu yöntemler ile ayrı hesaplarınız için daha fazla zaman harcamanıza gerek yok. Instagram platformunun nimetlerinden yararlanarak fazlasıyla abone, takipçi, görüntülenme, beğeni ve yorum alabilirsiniz.

Günümüzde artık görsel olarak tüm filmler, videolar ve paylaşımlar youtube üzerinden seyrediliyor. Instagram ise bu geniş platformun daha fazla büyümesinde en iyi iş ortağı olarak çalışıyor. Tüm sosyal medya alanları birbiriyle işbirliği içerisinde ve bundan karlı çıkan kişiler ise sizlersiniz. Dijital platformun tüm imkânlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Bu anlamda oldukça stratejik yöntemleri geliştirebilir, akıllı bağlantılar ile kendinizi bir anda daha fazla kullanıcıya tanıtabilirsiniz.

Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma
Instagram Kullanarak Youtube İzlenme Sayısını Artırma

İşletme Hesapları İçin Youtube Bağlantısı Nasıl Verilir?

İşletme hesapları için de aynı şekilde bağlantı vermeniz mümkündür. Youtube üzerinden yayınlamak istediğiniz tüm videolar, çekiliş görüntüleri ya da paylaşımlar için hikâyenize link ekleyerek kısa sürede kendinizi birçok kullanıcının takibinde bulabilirsiniz. Instagramın yeni güncellemelerine adaptasyon devam ediyor. Her geçen gün yeni bir özellik ve formatta karşınıza çıkan instagramın tüm özelliklerini öğrenerek fayda sağlayabilirsiniz.

Youtube Bağlantısını Instagram’da Kullanmanın Avantajları

Youtube bağlantısını ne kadar fazla platformda paylaşırsanız o denli fayda sağlamış olursunuz. Özellikle dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan sosyal medya devleri arasındaki instagramda paylaşmak avantajlı bir durumdur. Youtube izlenme sayınızı artıracak ve kaç kişinin gördüğünü tespit edeceksiniz. Özellikle paylaşımlarınızı beğenmeyen kim var ise görüntüleyen kişiler anında ortaya çıkacaktır. Siz de organik olarak kimlerin youtube bağlantınızı ziyaret ettiğiniz youtube istatistiklerinden kontrol edebileceksiniz. En önemli paylaşım siteleri artık muhakkak youtube ile işbirliği içerisine giriyorlar.

Aynı şekilde youtube videolarınıza da Instagram hesap linkinizi yazabilir ve anında Instagram sayfanıza yönlendirme yapabilirisiniz. Dikkat çekmeniz için gereken tüm donelere sahip oluyor ve kullanıcıların desteği ile keşfet özelliğinde yerinizi alıyorsunuz. Bu durum her Instagram kullanıcısının hayalidir. Dijital platformu değerlendirmek sizlerin elinde ve bunu değerlendiren kendisine kazanç kapılarını hızlıca aralıyor. Siz de hemen hikâyenize youtube bağlantısı verin ve anında youtube videolarınızın izlenme ve beğenilme görüntülerinde yaşanan istatistik hareketin keyfini çıkarın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...