Perşembe, Temmuz 29, 2021
Ana Sayfa Genel Instagram’da Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?

Instagram’da Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?

Instagram en fazla kullanıcı sayısına sahip sosyal medya platformları arasında yer alıyor, peki ınstagram’da nasıl beğeni satın alabilirim? Bu yönüyle en fazla beğeni, takip ve görüntüleme almak istenilen takipçi sayısına ulaşmak adına önemli bir gelişmedir. Birçok kullanıcı ne yaparsa yapsın dilediği kullanıcı sayısına ulaşımda zorlanabilir.

Bunun için elbette bazı yöntemler bulunuyor. En sağlıklı beğeni oluşturmak için farklı takipçi ve beğeni satın alma yöntemleri kullanılabilir. Bunu belirli yaş, cinsiyet ve bölgesel kitleye yönelik talep edebilirsiniz. Oldukça faydasını göreceğiniz bu çalışma ile Instagram beğenileriniz hızla artış gösterecek.

Instagram’da Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?
Instagram’da Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?

Instagram Beğeni Satın Almak İçin Ne Yapılır?

Instagram kullanıcıları arasında işletme ya da bireysel amaçlı kullanıcılar bulunuyor. Sosyal platformlar arasında en fazla kullanıcı sayısına sahip olan platform, video ya da resim paylaşımının en fazla yapıldığı alandır. Bu yönüyle tüm dünyada tercih edilen ve keşfet özelliği sayesinde kullanıcılarını her geçen gün artıran bir özelliğe sahiptir.

Instagram satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kimlere hitap etmek istiyorsunuz onu belirlemeniz önceliğiniz olmalıdır. En fazla beğeni almak istediğiniz bir ürün mü, hizmet mi? Bunun dışında özel fotoğraf ya da videolarınız için beğeni almak istiyorsanız önceliğinizi ona göre belirlemelisiniz. Firmam için ınstagram’da nasıl beğeni satın alabilirim?

Firma Instagram Hesabı İçin Beğeni Satın Almak

Firma ve işletmeler günümüzde hizmet ya da ürünlerini pazarlamak adına Instagram işletme hesabını kullanmaktadırlar. Daha fazla takipçi elde etmek adına öncelikle beğeni almak gerekir. Beğenisi çok olan gönderiler her zaman keşfette yer alabilir. Bu ise sizin dünya genelinde görülmenizi sağlayabilir. Dijital dünyada özellikle platformlar üzerinden satış yapmak daha kolay bir ticaret yöntemidir. Bunun için işletme hesabı olarak belirttiğiniz sayfanızı, web sitenizin adresini yazarak her ticaret ağından yönlendirme yapabilirsiniz. Bireysel ınstagram’da nasıl beğeni satın alabilirim?

Bireysel Instagram Hesabı İçin Beğeni Satın Almak

Bireysel olarak kullanılan hesaplar özel ya da herkese açık olarak ayarlanabilir. Beğeni satın aldığınızda verimli olarak herkesin görebilmesini sağlamanız adına, hesabınızın ayarlar kısmında herkese açık olarak ayarlama yapmanız gerekir. Bunun yanı sıra kimlerin gönderilerinizi görmesini istiyorsanız belirli kriterlerle hemen sosyal medya hesabınızı düzenlemelisiniz.

Instagram hesabınıza beğeni satın almak için güvenilir siteleri tercih etmelisiniz. Video, resim ya da hikâyelerinize beğeni almak işlerinizi kolaylaştırır. Tanınmak adına Instagram sayfanızdan web sitenizi ya da diğer sosyal medya adreslerinizi bağlayabilirsiniz. Bu şekilde her platformdan, sosyal medya üzerinden takip edilirsiniz. Keşfette çıkmak için ınstagram’da nasıl beğeni satın alabilirim?

Keşfette Çıkmak İçin Beğeni Satın Almak

Keşfet; instagramın sunduğu en önemli avantajlar arasındadır. Gün içerisinde gönderinize aldığınız beğenilerin fazla olması keşfet şansınızı daha fazla artırır. Bu nedenle daha sağlıklı bir sosyal medya hesabı yönetimi yapmış olursunuz. Keşfette yer alan çoğu görüntü hızlı bir şekilde viral olur. Diğer gönderilerinizin geleceği adına bu önemlidir.

Instagram’da Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?
Instagram’da Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?

Instagram Beğeni Satın Alırken Tercihler

Instagram beğeni satın alma sitelerinden en güvendiğiniz ve organik beğeni satın alabileceğiniz siteleri tercih etmeniz önemlidir. Önceliğiniz güvenilir firmalar olmalıdır. Akabinde hangi bölgeden ve kitleden seçim yapmanız gerektiğini belirlemeniz gerekir. Tüm bu işlemler sonrasında sizlere farklı beğeni satın alma alternatifleri çıkar.

Bunlar;

  • Yerli takipçilerden beğeni satın alma
  • Yabancı takipçilerden beğeni satın alma
  • Karışık takipçilerden beğeni satın alma
  • Erkek takipçilerden beğeni satın alma
  • Kadın takipçilerden beğeni satın alma

Tüm bu seçeneklere göre belirleyeceğiniz takipçiler, amacınıza ulaşmanız adına en önemli adımdır. Yabancı ülkelerden beğeni almak istiyorsanız tercihinizi gerçek yabancı takipçilerden kullanmanız gerekir. Ayrıca ticari bir sayfanız bulunuyorsa ve kadınlara hitap eden ürünlere sahipseniz, kadın takipçilerin yer aldığı hesaplardan beğeni satın almanız gerekir.

Instagram Kaç Kişiden Beğeni Satın Alınır?

Instagram üzerinden beğeni satın almak için öncelikle belirli sınırlamalar vardır. En düşük takipçi sayısında özel sayılara kadar hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Kısa sürede satın aldığınız pakete göre anında etkisini görmeye başlıyorsunuz. Firma seçerken sizlere ek beğeni hediye eden firmaları tercih etmelisiniz. Gerçek takipçilerin yer aldığı sayfalar olmasında dolayı gönderileriniz bu kişileri sayfanıza takipçi olarak kazanmanız adına önemlidir. Zamanla bazı takipçiler çıkabilir. Bu nedenle birçok firma %20 oranında beğeni kotasını sizlere hediye ederek bu riski ortadan kaldırıyor. Beğeni sayısında, kitle seçiminde hiçbir sınırlama yok.

Instagram Beğeni Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenilir firmalardan beğeni satın almadan önce, hesabınızın herkese açık olup olmadığını kontrol edin. Satın alacağınız paketleri bulunduğunuz ülke içerisinde az bütçe ile deneme yapmak adına seçmelisiniz. Memnun kalmanız halinde ise zaman zaman beğeni satın alabilir ve gönderilerinizi bu beğeniler ile artırabilirsiniz. Aynı zamanda birden alacağınız beğeniler, gerçek takipçileriniz arasında kuşku yaratabilir. Öncelikle daha yavaş satın alımlar yaparak, beğenilerinizin hangi doğrultuda ilerlediğini gözlemlemeniz önemli olacaktır. Gönderileriniz farklı kitlelere hitap edebilir. Bu nedenle bölgesel kitle seçimleri işinize yarar. Dünyaya hitap eden konularda karışık olarak yerli yabancı beğeni satın alabilirsiniz. Sadece beğeni satın alarak sürekli keşfette çıkmanız mümkün olmaz.

Gönderilerinizin kalitesi satın aldığınız gerçek takipçilerin kalıcılığını belirler. Beğeni satın aldıktan sonra gönderim yapmanız daha mantıklıdır. Sıklıkla değil belirli zamanlarda yapacağınız paylaşımlarla daha büyük bir etki alabilirsiniz. Beğeni satın aldığınızda paylaşacağınız gönderi beğenilebilir. Diğer gönderilerinizin daha az beğenisinin olması da kafalarda soru işareti uyandırır. İlk paylaşımlarınızda yapacağınız beğeni satın alma işlemleri sonrasında artık tüm gönderilerinizin hedef kitlesi oluşmuş olur. Bunun yanı sıra hikâyenize ve videolarınıza görüntüleme satın alabilir, takipçilerinizi artırabilirsiniz. Takipçi satın alarak da beğenilerinize katkı sağlamış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Eklenenler

İPhone’da Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone’da ınstagram video indirme, iPhone kullanıcıların en merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun bu kadar merak edilmesinin sebebi ise, İnstagram kullanıcılarının videoları telefona...

Markalaşmak İçin Sosyal Medya Kullanımı

Günümüz gereği yeni bir işe atıldıysak adını herkese duyurmak yani markalaşmak isteriz. Bu çok doğaldır. Markalaşmak kavramı aslında bir tanıtma yoludur. Bu yol sayesinde...

iPhone Etkin Değil Hatası ve Çözüm

Bir iphone' u fabrika varsayılan ayarlarına sıfırladıysanız ya da bir cihazı yeni olarak ayarlamak için geri yükledi iseniz, iphone' u yeniden kurarken bu "Etkinleştirme...

İPhone Durum Çubuğu Simgeleri

İphone; Apple’ın büyük bir hedef kitlesine hitap eden mobil cihazlarının markasıdır. Önemli bir kullanıcıya sahip olan İphone'un en büyük özelliği olan İPhone durum çubuğu;...