Anket Doldur Para Kazan Sistemi Nasıl İşler?

 Anket Doldur Para Kazan Sistemi Nasıl İşler?

Ev hanımlarının dikkatine! Evden bilgisayar başında anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? Hemde dolduracağınız anket başına

5 ile 75 dolar arasında para kazanırsınız. Yüz binlerce kişi internetten anket doldurarak para kazanıyor. Siz hala internette boşa vakit mi harcıyorsunuz? Günde sadece 1 saat anket doldurarak her ay 1000$ para kazanabilirsiniz.

Anket dolduranlara bu parayı kim neden veriyor?

Bütün büyük şirketler yeni bir ürün çıkarmadan yada var olan bir ürün için anket yaparlar. Şöyle düşünün ki bir otomobil firması yeni çıkaracağı modeli sport bir araç mı? yoksa Arazi aracı olarak mı üreteceğini halkın isteğine göre belirler. Otomobil firması anket şirketine 19 ile 45 yaş arası 500 bin kişiye bu soruyu sormasını ister o yıl en çok tercih ettikleri modeli öğrenebilmek için. Tabi ki bu işlem için anket firmasına yüklü bir miktar para öder. Anket şirketinin sitesine kayıt olan 19-45 yaş arası kişilere mail atar ve maili cevaplayan kişiye sorunun uzunluğu ile orantılı kişiye para öder. Yani anket doldur para kazan işini bir döngü olarak düşünebilirsiniz. Her büyük firma yeni bir ürün çıkarmadan önce mutlaka anket yaptırır. Ve bu sırada hem anket şirketleri hemde anket dolduran kişiler para kazanır.

Anket doldurarak para kazanmaya nasıl başlarım?

Anket doldurarak para kazanabilmeniz için en güvenilir zamanında ödeme yapan anket şirketlerine kayıt olmalısınız. İşin en önemli noktası bu aslında piyasada yüzlerce ödeme yapmayan anket firması mevcut. Bu aşamada sizlere Anket doldur para kazan(Tıkla İndir e-kitabını tavsiye ediyorum. Bu eğitim setinde aylarca süren bir araştırma sonucu güvenilir zamanında ödeme yapan tam 200 adet anket firması verilmiştir. Bunun yanında firmalara nasıl kayıt olacağınız ve kazandığınız paraları banka hesabına nasıl aktaracağınız hakkında resimli anlatım yapılmıştır. Anket doldur para kazan kitabı kısa bir süre için 145TL yerine KDV dahil 47TL den satılıyor. Bir anket doldurarak bu kitaba verdiğiniz parayı çıkartıyorsunuz. Eğer sizde anket doldurarak para kazanmaya başlamak istiyorsanız  buraya tıklayarak Anket Doldur Para Kazan kitabının resmi sitesine gidebilirsiniz.

1 Comment

  • bu işte hakikaten para var tavsiye ederim goomass ile başlamıştım bende

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.