İnternetten Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

internetten-para-kazanmak-1

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak için yapılabilecek onlarca iş vardır. Fakat bunlardan internetten para kazanmaya yeni başlayacaklar için bir yöntemi tavsiye etmekteyim.

1. Anket Doldurarak Para Kazanma

internetten-para-kazanmak-1Birinci yöntemi daha önceden duymuş olabilirsiniz. Büyük şirketler örneğin bir otomobil firması yeni bir araç modeli çıkartacağında o sene hangi model arabaların daha fazla tutulacağını halkın gözünde belirlemek ister. Bu yüzden anket şirketleri ile anlaşarak bazı soruların halka sorulmasını ister ve bu işlem için oldukça yüksek miktarda para harcarlar. Anket şirketleri ise otomobil firmasının sorduğu soruları gün içerisinde yüzbinlerce kişiye mail atarak anket doldurmasını ister ve anketin doldurma süresine göre anketi dolduranlara 5 dolar ile 75 dolar arasında para öderler. Bundan 3 yıl önce bu iş internet üzerinden değilde yollarda sokaklarda gördüğünüz anketörler tarafından yapılmaktaydı. Fakat teknolojinin gelişmesi ile bu işlem internet üzerinden 1 gün içerisinde çok rahatlıkla yapılabiliyor. Daha önceden anketörlerin 1 ayda ulaşacağı insan sayısına internetten sadece 1 gün içerisinde ulaşılabiliyor. Burada önemli olan unsur güvenilir ve zamanında ödeme yapan anket şirketlerine ulaşmanızdır. Bilgidiğiniz gibi bir sektör birden büyümeye başlayınca herkez o işe yönelmeye kalkıyor. Tabiki bu arada yüzlerce dolandırıcı anket şirketi türedi. Anket Doldur Para Kazan(Tıkla İndir) kitabı sizler için aylar süren bir araştırma sonucu en güvenilir zamanında ödeme yapan 250 den fazla anket şirketini listesine aldı.  Anket doldur para kazan kitabı sizlere internetten anket doldurarak para kazanmayı adım adım resimli bir şekilde öğreten klavuzdur. Hangi şirketlere kayıt olmalısınız? Hangileri zamanında ödeme yapar? Hangilerinden daha fazla kazanırsınız? Gibi soruların hepsinin cevabını Anket doldur para kazan kitabında bulabilirsiniz. Anket doldur para kazan e-kitabının fiyatı kısa bir süre için KDV dahil 47TL olarak belirlenmiştir. Anket doldurarak 1 anketten bile kitabın parasını çıkartabilirsiniz. Sizde hemen anket doldurarak para kazanmaya başlamak istiyorsanız ilk adımınız Anket doldur para kazan kitabını satın alarak başlamanızı öneririm.

 

Soner Aksoy
1988 Yılında İstanbul'un Kadıköy ilçesinde doğdum. Son 15 yıldır internet sektörü ile yakından ilgiliyim. 6 Yıldır özel bir Bilişim şirketinde çalışmaktayım. Kalan vaktimi KazancTeknikleri.net okuyucularına ayırıyorum. :)